Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska -
28-30 kwietnia
- 1 kolejka
- Tabela
30.04. 18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
1:1 (0:0)
Artur Jędrzejczyk 75' - Petar Brlek 58'
28.04. 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 3:2 (2:2)
29.04. 20:30 Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 (1:0)
30.04. 15:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)
Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa -
28 kwietnia
- 1 maja
- 1 kolejka
- Tabela
29.04. 15:30 Wisła Płock - Ruch Chorzów 1:1
(0:0)
José Kanté 50' (rz.k.) - Jakub Arak 75'
28.04. 18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:1 (1:0)
29.04. 18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
01.05. 18:00 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2:2 (0:2)
1 liga -
28-29 kwietnia
- 28 kolejka
- Tabela
28.04. 19:00 Znicz Pruszków - Stal Mielec 1:0
(0:0)
Adrian Paluchowski 50'
29.04. 18:30 Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
1:1 (0:0)
Patryk Kun 76' - Dariusz Zjawiński 68'
28.04. 19:00 Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 2:0 (2:0)
28.04. 20:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 2:1 (1:1)
29.04. 17:00 GKS Katowice - GKS Tychy 3:0 (1:0)
29.04. 18:00 Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz 0:0
29.04. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Puławy 3:1 (2:1)
29.04. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)
29.04. 19:00 Wigry Suwałki - MKS Kluczbork 2:0 (1:0)
2 liga -
28-29 kwietnia -
28 kolejka
- Tabela
28.04. 19:00 Polonia Warszawa -
Radomiak Radom 4:1 (2:0)
Bartosz Wiśniewski 17' (k), 45' (k), Marcin Kluska 62', Krystian Pieczara 84'
- Szymon Stanisławski 56'
29.04. 17:00 GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo
3:2 (0:1)
Dawid Flaszka 47', 89', Marcin Grolik 87' - Krystian Wójcik 43' (rz.k.), 52'
28.04. 19:00 Polonia Bytom - Rozwój Katowice 1:1 (0:1)
29.04. 14:00 Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (0:0)
29.04. 16:00 Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik 0:1 (0:1)
29.04. 16:30 Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
29.04. 17:00 Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
29.04. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów 1:2 (0:1)
29.04. 17:00 Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (1:0)
3 liga
Grupa 1 - 29-30 kwietnia -
25 kolejka
- Tabela
29.04. 11:00 Huragan Wołomin - Motor Lubawa 1:1
(1:1)
Rafał Zaborowski 18' - Arkadiusz Konicz 39'
29.04. 12:00 Legia II Warszawa - Lechia
Tomaszów Maz. 0:3 (0:1)
Adam Gołuński 37', Kamil Szymczak 85', Wiktor Żytek 90'
29.04. 15:00 Ursus Warszawa - Widzew Łódź 1:1
(0:0)
samobójczy 79' - Piotr Okuniewicz 70'
30.04. 17:00 Ruch Wysokie Maz. - Świt Nowy Dwór
3:3 (0:2)
Kamil Zalewski 47', Adrian Mleczek 54', Tomasz Rogowski 70' - Mariusz Gabrych
12', 90', Rafał Maciejewski 38'
29.04. 17:00 Huragan Morąg - Finishparkiet NML 0:1 (0:0)
29.04. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg 0:0
29.04. 17:00 MKS Ełk - Pelikan Łowicz 1:3 (0:2)
30.04. 13:00 Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Ł. 0:0
30.04. 16:00 ŁKS Łódź - Sokół Ostróda 1:1 (1:0)
4 liga
Południowa - 28-30 kwietnia -
28 kolejka
- Tabela
28.04. 19:30 Victoria Sulejówek - Orzeł Wierzbica 6:1
28.04. 20:00 KS Raszyn - Mszczonowianka Mszczonów 4:4
29.04. 11:00 MKS Piaseczno - Sparta Jazgarzew 0:0
29.04. 11:00 Energia Kozienice - Mazur Karczew 2:3
29.04. 11:00 KS Konstancin - Znicz II Pruszków 0:4
29.04. 17:00 Pilica Białobrzegi - Broń Radom 3:1
30.04. 16:00 Wilga Garwolin - Oskar Przysucha 1:2
30.04. 17:00 Proch Pionki - Grom Warszawa 1:0
10.05. 18:00 Błonianka Błonie - Szydłowianka Szydłowiec _ : _
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 29-30 kwietnia -
28 kolejka
- Tabela
29.04. 11:00 KS Łomianki - MKS Przasnysz 2:1
29.04. 13:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Bug Wyszków 3:1
29.04. 14:00 Błękitni Raciąż - Mławianka Mława 1:4
29.04. 15:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Podlasie Sokołów Podl. 5:0
29.04. 16:00 MKS Ciechanów - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:0
29.04. 17:00 Dolcan Ząbki - Bzura Chodaków 0:1
30.04. 11:00 Wisła II Płock - Czarni Węgrów 2:1
30.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 2:0
30.04. 12:30 Unia Warszawa - Hutnik Warszawa 2:0
Delta Słupno - Tęcza Łyse 3:0 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 29 kwietnia -
22 kolejka
- Tabela
29.04. 11:00 Sokół Serock - Amur Wilga 4:0
29.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Promnik Łaskarzew 0:2
29.04. 11:00 Drukarz Warszawa - Legionovia II Legionowo 3:2
29.04. 12:00 Dąb Wieliszew - Vulcan Wólka Mlądzka 3:0
29.04. 12:30 Victoria II Sulejówek - Sokół Celestynów 1:1
10.05. 18:45 Błyskawica Warszawa - Legion Warszawa _ : _
17.05. 17:30 Agape Białołęka - Bóbr Tłuszcz _ : _
17.05. 19:00 Świt II Nowy Dwór - Marcovia 2000 Marki _ : _
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 28-30 kwietnia -
22 kolejka
- Tabela
28.04. 18:00 Milan Milanówek - Perła Złotokłos 0:3
29.04. 11:00 LKS Chlebnia - Rys Laski 4:3
29.04. 11:00 Świt Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 0:5
29.04. 11:00 Okęcie Warszawa - KS Teresin 2:2
29.04. 11:00 Naprzód Brwinów - Piast Piastów 1:0
29.04. 17:30 Pogoń II Grodzisk - Przyszłość Włochy 2:2
30.04. 14:00 Józefovia Józefów - Promyk Nowa Sucha 7:0
10.05. 18:00 FC Lesznowola - SEMP Ursynów _ : _
_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 28-30 kwietnia -
18 kolejka
- Tabela
28.04. 17:15 Spójnia Mała Wieś - Skra Drobin 0:8 (0:3)
Hubert Krzysztofiak 31', 79', Paweł Dziekański 36', Marcin Kowalski 45',
65', Damian Domeradzki 50', 53', Marcin Gajewski 81'
29.04. 11:00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 0:1 (0:1)
Mariusz Beksa 5'
29.04. 11:00 Świt Staroźreby - Amator Maszewo 1:2 (1:2)
Maciej Sobiesiak 35' (rz.k.) - Łukasz Mielczarek 7', Tomasz Sudomir 20'
29.04. 13:00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów 2:1 (1:0)
Krzysztof Jamka 35', Michał Szymański 70' - Hubert Krasoń 64'
29.04. 16:00 Zryw Bielsk - ULKS Ciółkowo 4:1 (2:0)
Adrian Żuchniewicz 17' (rz.k.), Łukasz Umiński 21', Michał Wochowski
80', Damian Pomorski 90' - Kamil Jabłoński 48'
29.04. 16:00 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:2 (0:1)
Damian Majewski 82' - Jakub Kustra 31', 75'
30.04. 14:00 Wicher Cieszewo - Unia Czermno 1:4 (0:2)
Mateusz Dopieralski 89' - Damian Sztendor 15', 90' +3, Patryk Wawrzyniak
38', samobójczy 70'
Klasa A Płock -
29-30 kwietnia - 15 kolejka
- Tabela
29.04. 15:00 GKS Góra - Huragan Bodzanów 5:2 (3:1)
Mateusz Jankowski 16', 69', Dawid Kwiatkowski 27', Maciej Barciński 45',
49' - Michał Zuchora 41', Paweł Kowalczyk 80'
29.04. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo 1:2 (0:1)
Piotr Welenc 59' - Sebastian Składanowski 23', 69'
29.04. 17:00 Błękitni Gąbin - Błyskawica Lucień 0:0
30.04. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Duninów 3:1 (2:0)
Adrian Grabowski 3', Radosław Goc 42' (rz.k.), Przemysław Mysielski 71' -
Michał Skowron 62'
30.04. 17:00 Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 2:3 (1:1)
Patryk Gałamaga 10' (rz.k.), Szymon Żebrowski 80' - Dawid Ziemczyk 45',
Sebastian Duchewicz 50', Przemysław Bońkowski 70' (rz.k.)
Sparta Mochowo - Kormoran Lack 3:0 v.o.
Klasa B Płock -
30 kwietnia - 12 kolejka
- Tabela
30.04. 11:00 Polonia Radzanowo - Relax Miszewo 3:1 (3:0)
Rafał Bratkowski 22', 37', Jakun Krekora 30' - Daniel Tokarski 69'
30.04. 16:00 Mazowia Słubice - Zorza Szczawin 2:2 (0:1)
Przemysław Felczak 85', Adrian Olkiewicz 89' - Adam Sarzała 28', 47'
30.04. 16:00 Szopen Sanniki - Zjednoczeni Bulkowo 2:1
Mateusz Gorzelewski 40', Mariusz Stasiak 77' - Paweł Małkiewicz 50'
30.04. 17:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Sochaczew 4:0 (1:0)
Konrad Cieślak 18', 52', 51', Łukasz Ziółkowski 67'
Huragan II Bodzanów - Orkan Lelice 0:3 v.o.
***
|