Lotto Ekstraklasa -
25 marca
- ... kolejka
- Tabela
Przerwa na mecz reprezentacji.
1 liga -
24-25 marca
- 23 kolejka
- Tabela
04.04. 16:00 Znicz Pruszków - GKS Katowice _ : _
05.04. 18:30 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz _
: _
24.03. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 2:2 (1:0)
25.03. 12:45 Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice 0:0
25.03. 15:00 GKS Tychy - Bytovia Bytów 1:0 (0:0)
25.03. 16:00 Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork 4:1 (1:1)
25.03. 17:00 Stal Mielec - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
05.04. 18:30 Miedź Legnica - Chrobry Głogów _ : _
12.04. 20:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec _ : _
2 liga -
24-25 marca -
23 kolejka
- Tabela
24.03. 18:00 Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
1:1 (0:1)
Leândro 90' (rz.k.) - Fabian Piasecki 19' (rz.k.)
25.03. 16:00 Legionovia Legionowo - Polonia
Bytom 3:0 (0:0)
Daniel Kraska 73', Wojciech Kalinowski 76', Krystian Miś 78'
25.03. 17:00 GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
2:1 (0:0)
Dawid Flaszka 46', Patryk Rachwał 90' (rz.k.) - Krystian Pieczara 66'
24.03. 18:00 ROW 1964 Rybnik - Raków Częstochowa 1:2 (1:1)
25.03. 14:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:2 (0:1)
25.03. 15:00 Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński 2:0 (1:0)
25.03. 15:00 Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:0)
25.03. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 2:1 (1:0)
25.03. 16:00 Gryf Wejherowo - Odra Opole 1:0 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 25-26 marca -
20 kolejka
- Tabela
25.03. 14:00 MKS Ełk - Huragan Wołomin 2:0 (1:0)
Daniel Świderski 32', 67'
25.03. 18:00 Świt Nowy Dwór - Lechia Tomaszów
Maz. 2:0 (1:0)
Patryk Szczepański 23', Rafał Maciejewski 90'
26.03. 11:00 Finishparkiet NML - Ursus Warszawa
2:0 (1:0)
Grzegorz Domżalski 36' (rz.k.), Maciej Koziara 73'
05.04. 17:00 Sokół Aleksandrów Ł. - Legia II Warszawa
_ : _
25.03. 14:00 Motor Lubawa - Concordia Elbląg 0:3 (0:0)
25.03. 15:00 Huragan Morąg - Ruch Wysokie Maz. 3:0 (2:0)
25.03. 19:00 Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 4:0 (3:0)
25.03. 19:10 Widzew Łódź - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)
26.03. 16:00 ŁKS Łódź - Jagiellonia II Białystok 0:1 (0:0)
4 liga
Południowa - 24-26 marca -
23 kolejka
- Tabela
24.03. 19:30 Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin 6:0
25.03. 11:00 KS Konstancin - Sparta Jazgarzew 2:0
25.03. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Broń Radom 1:1
25.03. 15:00 Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi 0:4
25.03. 15:00 Grom Warszawa - KS Raszyn 3:1
25.03. 15:00 LKS Promna - Znicz II Pruszków 1:0
25.03. 16:00 Mazur Karczew - Błonianka Błonie 2:1
25.03. 17:00 Orzeł Wierzbica - Energia Kozienice 1:2
26.03. 15:00 Proch Pionki - MKS Piaseczno 0:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 25-26 marca -
23 kolejka
- Tabela
25.03. 12:00 Dolcan Ząbki - MKS Przasnysz 1:0
25.03. 14:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Bug Wyszków 1:1
25.03. 16:00 Mławianka Mława - Bzura Chodaków 0:1
25.03. 16:00 Mazovia Mińsk Maz. - Hutnik Warszawa 3:1
25.03. 16:00 Podlasie Sokołów Podl. - MKS Ciechanów 1:3
26.03. 11:00 Pogoń II Siedlce - Delta Słupno 2:1
26.03. 12:30 Unia Warszawa - Pogoń Grodzisk Maz. 0:3
26.03. 16:00 Błękitni Raciąż - Wisła II Płock 0:1
26.03. 16:00 Czarni Węgrów - Ostrovia Ostrów Maz. 3:2
Tęcza Łyse - KS Łomianki 0:3 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 25-26 marca -
17 kolejka
- Tabela
25.03. 12:00 Marcovia 2000 Marki - Vulcan Wólka Mlądzka 4:1
25.03. 12:00 Bóbr Tłuszcz - Olimpia Warszawa 0:3
25.03. 16:00 Sokół Celestynów - Legionovia II Legionowo 0:5
25.03. 16:00 Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór 3:2
26.03. 15:00 Błyskawica Warszawa - Victoria II Sulejówek 2:1
26.03. 15:00 Promnik Łaskarzew - Agape Białołęka 2:0
26.03. 15:00 Amur Wilga - Dąb Wieliszew 0:4
26.03. 16:00 Legion Warszawa - Drukarz Warszawa 1:4
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 25-26 marca -
17 kolejka
- Tabela
25.03. 11:00 LKS Chlebnia - Józefovia Józefów 2:0
25.03. 11:00 Przyszłość Włochy - Naprzód Brwinów 6:1
25.03. 11:00 Piast Piastów - Pogoń II Grodzisk 1:2
25.03. 15:00 Żyrardowianka Żyrardów - KS Teresin 2:2
25.03. 15:30 Milan Milanówek - Świt Warszawa 2:2
25.03. 16:00 Perła Złotokłos - Okęcie Warszawa 0:2
25.03. 16:00 Rys Laski - FC Lesznowola 2:0
26.03. 16:00 Promyk Nowa Sucha - SEMP Ursynów 2:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
***
|