Lotto Ekstraklasa -
10-13 marca
- 25 kolejka
- Tabela
11.03. 15:30 Wisła Płock - Bruk-Bet
Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
samobójczy 22'
12.03. 18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
1:0 (1:0)
Miroslav Radović 11'
10.03. 18:10 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3:4 (0:1)
10.03. 20:30 Arka Gdynia - Lech Poznań 1:4 (0:3)
11.03. 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)
11.03. 20:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 4:1 (2:1)
12.03. 15:30 Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2:2 (1:2)
13.03. 18:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)
1 liga -
10-11 marca
- 21 kolejka
- Tabela
10.03. 19:00 Znicz Pruszków - Chojniczanka
Chojnice 3:3 (1:1)
Aleksander Jagiełło 9' (rz.k.), Patryk Kubicki 53', Piotr Misztal 90' -
Tomasz Mikołajczak 45', Jacek Podgórski 47', 52'
11.03. 17:00 Pogoń Siedlce - Górnik Zabrze
2:1
10.03. 18:00 Miedź Legnica - Bytovia Bytów 2:1 (0:1)
10.03. 20:45 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:2 (1:0)
11.03. 16:00 GKS Tychy - MKS Kluczbork 4:2 (1:2)
11.03. 17:00 Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 1:0
11.03. 17:45 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec 5:0 (2:0)
11.03. 18:00 Wisła Puławy - Wigry Suwałki 0:1 (0:0)
11.03. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 2:1 (1:0)
2 liga -
10-11 marca -
21 kolejka
- Tabela
11.03. 14:00 Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa
2:1 (1:0)
Damian Szuprytowski 9', Anton Kołosow 78' (rz.k.) - Krystian Pieczara 81' (rz.k.)
11.03. 15:30 Legionovia Legionowo - Kotwica
Kołobrzeg 3:1 (1:0)
Mateusz Żebrowski 13', Krystian Wójcik 75', 82' - Piotr Giel 90'
11.03. 17:00 Radomiak Radom - Rozwój
Katowice 0:1 (0:0)
Sebastian Murawski 57'
10.03. 18:00 ROW 1964 Rybnik - Olimpia Zambrów 2:0 (1:0)
11.03. 14:00 Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)
11.03. 14:00 Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard Szczeciński 1:1 (0:0)
11.03. 14:00 Warta Poznań - Odra Opole 1:3 (0:1)
11.03. 15:00 Gryf Wejherowo - Raków Częstochowa 2:1 (0:1)
11.03. 17:00 GKS Bełchatów - Polonia Bytom 0:1 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 11-12 marca -
18 kolejka
- Tabela
11.03. 14:30 Huragan Morąg - Ursus Warszawa 1:0
(1:0)
Piotr Karlowicz 40'
12.03. 11:00 Finishparkiet NML - Legia II Warszawa
2:0 (1:0)
Maciej Koziara 3', Grzegorz Domżalski 76'
12.03. 15:00 ŁKS Łódz - Huragan Wołomin 5:0
(1:0)
Patryk Bryła 24' (rz.k.), Jewhen Radionow 68', 72', Artur Golański 81',
Damian Guzik 90'
12.03. 18:00 Świt Nowy Dwór - Widzew Łódz 1:2
(1:1)
Patryk Szczepański 15' (rz.k.) - Daniel Mąka 22' (rz.k.), 69'
11.03. 13:00 MKS Ełk - ŁKS 1926 Łomża 1:3 (0:1)
11.03. 15:00 Sokół Aleksandrów Ł. - Concordia Elbląg 2:1 (1:1)
11.03. 18:00 Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów Maz. 1:0 (0:0)
12.03. 11:15 Pelikan Łowicz - Motor Lubawa 2:0 (2:0)
12.03. 13:00 Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Maz. 0:0
4 liga
Południowa - 11-12 marca -
21 kolejka
- Tabela
11.03. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 2:1
11.03. 13:00 LKS Promna - Mazur Karczew 2:0
11.03. 14:00 Oskar Przysucha - Znicz II Pruszków 4:1
11.03. 15:00 Sparta Jazgarzew - Broń Radom 1:1
11.03. 15:00 Pilica Białobrzegi - Grom Warszawa 3:2
11.03. 15:00 Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice 1:4
11.03. 17:00 Orzeł Wierzbica - KS Konstancin 4:2
12.03. 15:00 Proch Pionki - KS Raszyn 2:2
12.03. 15:00 Wilga Garwolin - MKS Piaseczno 0:0
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 4-5 marca -
20 kolejka
- Tabela
11.03. 12:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Grodzisk Maz. 2:4
11.03. 12:30 Delta Słupno - Wisła II Płock 0:1
11.03. 13:00 Błękitni Raciąż - Bzura Chodaków 0:4
11.03. 15:00 Mazovia Mińsk Maz. - Ostrovia Ostrów Maz. 3:1
11.03. 15:30 Podlasie Sokołów Podl. - Hutnik Warszawa 0:4
11.03. 15:30 Mławianka Mława - KS Łomianki 0:1
12.03. 11:00 Pogoń II Siedlce - MKS Ciechanów 2:2
12.03. 12:00 Tęcza Łyse - Bug Wyszków 0:3 v.o.
12.03. 15:00 Czarni Węgrów - MKS Przasnysz 0:1
05.04. 16:30 Ożarowianka Ożarów Maz. - Unia Warszawa _ : _
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
***
|