Lotto Ekstraklasa -
18-21 listopada
- 16 kolejka
- Tabela
18.11. 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
1:4 (0:1)
Taras Romanczuk 90' +2 - Guilherme 39', Vadis Odjidja-Ofoe 62', Aleksandar
Prijović 90', Michał Kucharczyk 90' +3
19.11. 20:30 Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2:1
(0:1)
Grzegorz Kuświk 60', 81' - Giorgi Merebaszwili 28'
18.11. 18:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 2:2 (0:1)
19.11. 15:30 Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 0:4 (0:2)
19.11. 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 6:2 (4:1)
20.11. 15:30 Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 (1:2)
20.11. 18:00 Lech Poznań - Śląsk Wrocław _ : _
21.11. 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin _ : _
1 liga -
18-20 listopada
- 18 kolejka
- Tabela
19.11. 16:00 Pogoń Siedlce - GKS Tychy 1:0
(0:0)
Damian Świerblewski 68'
19.11. 18:00 Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
0:1 (0:0)
Adrian Paluchowski 90'
18.11. 17:00 Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 3:0 (1:0)
19.11. 15:00 Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec _ : _
odwołany
19.11. 16:00 MKS Kluczbork - Wisła Puławy 2:2 (1:0)
19.11. 17:00 Wigry Suwałki - GKS Katowice 3:2 (1:1)
19.11. 17:45 Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:0)
19.11. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:1)
20.11. 17:45 Górnik Zabrze - Miedź Legnica _ : _
2 liga -
18-20 listopada -
18 kolejka
- Tabela
18.11. 18:00 Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
1:0 (0:0)
Szymon Stanisławski 47'
19.11. 13:00 Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo
2:3 (1:2)
Tomasz Wróbel 39', 90' - Krystian Wójcik 15', 45' (rz.k.), Marcin Wodecki 84'
19.11. 17:00 Polonia Bytom - Polonia Warszawa
1:1 (0:0)
Marek Szyndrowski 52' - Michał Oświęcimka 61'
19.11. 13:00 Olimpia Zambrów - GKS Bełchatów 0:0
19.11. 13:00 Raków Częstochowa - Olimpia Elbląg 0:0
19.11. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo 6:1 (4:1)
19.11. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań 0:0
20.11. 12:00 Puszcza Niepołomice - ROW 1964 Rybnik 2:0 (2:0)
20.11. 13:00 Stal Stalowa Wola - Odra Opole 2:1 (0:0)
3 liga
Grupa 1 - 19-20 listopada -
17 kolejka
- Tabela
19.11. 14:00 MKS Ełk - Legia II Warszawa 2:2
(1:1)
19.11. 15:00 Świt Nowy Dwór - Motor Lubawa 6:0
(3:0)
Radosław Kamiński 14', 40', Konrad Perzyna 43', Przemysław Przysowa 69',
Krzysztof Napora 70', Bartłomiej Stryjek 78'
20.11. 13:00 ŁKS Łódz - Ursus Warszawa 3:1
(3:0)
Mariusz Cichowlas 15', Jewhen Radionow 22', 37' - Mateusz Muszyński 74'
20.11. 13:00 Jagiellonia II Białystok - Huragan Wołomin
2:0 (0:0)
Jonatan Straus 50', Maciej Górski 85'
19.11. 13:00 Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (2:0)
19.11. 13:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódz 3:1 (1:0)
19.11. 18:00 Sokół Ostróda - Concordia Elbląg 7:3 (4:0)
20.11. 11:00 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto - Lechia Tomaszów Maz. 2:2
(0:1)
20.11. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz _ : _
4 liga
Południowa - 19-20 listopada -
19 kolejka
- Tabela
19.11. 11:00 KS Konstancin - Szydłowianka Szydłowiec 0:2
19.11. 11:00 KS Raszyn - Wilga Garwolin 1:2
19.11. 13:00 Mazur Karczew - Oskar Przysucha 1:1
19.11. 13:00 Start Otwock - MKS Piaseczno 1:6
19.11. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Sparta Jazgarzew 1:3
19.11. 13:00 Energia Kozienice - Victoria Sulejówek 0:3
20.11. 12:00 Broń Radom - Orzeł Wierzbica 3:1
20.11. 12:00 LKS Promna - Błonianka Błonie 0:3
20.11. 12:00 Znicz II Pruszków - Grom Warszawa 6:0
20.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - Proch Pionki 3:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 19-20 listopada -
19 kolejka
- Tabela
19.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce 1:2
19.11. 11:00 Unia Warszawa - Tęcza Łyse 1:2
19.11. 12:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Pogoń Grodzisk Maz. 0:0
19.11. 12:00 MKS Ciechanów - Wisła II Płock 3:1
19.11. 13:00 MKS Przasnysz - Mazovia Mińsk Maz. 2:5
19.11. 13:00 Bug Wyszków - Mławianka Mława 2:2
19.11. 13:00 Bzura Chodaków - Delta Słupno 3:1 (1:1)
Kamil Stencel 34', 47', Tomasz Oliwa 83 - Bartosz Komorowski 25'
19.11. 13:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Podlasie Sokołów Podl. 1:1
20.11. 11:00 KS Łomianki - Błękitni Raciąż 2:1
20.11. 12:00 Dolcan Ząbki - Czarni Węgrów 2:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 19 listopada -
mecze zaległe
- Tabela
19.11. 12:00 LKS Chlebnia - SEMP Ursynów 3:4
19.11. 16:00 Perła Złotokłos - Żyrardowianka Żyrardów 4:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
***
|