Lotto Ekstraklasa -
12 listopada
-
Przerwa
- Tabela
Przerwa na mecze Reprezentacji.
1 liga -
12-30 listopada
- 17 kolejka
- Tabela
23.11. 18:00 Pogoń Siedlce - Stal Mielec _ : _
30.11. 19:00 Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków _ : _
12.11. 16:00 Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:3 (0:2)
12.11. 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 1:0 (1:0)
12.11. 17:00 Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 2:1 (2:1)
12.11. 18:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:0 (1:0)
13.11. 15:00 Górnik Zabrze - Wisła Puławy 4:0 (2:0
13.11. 16:00 MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
23.11. 16:00 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec _ : _
2 liga -
12-13 listopada -
17 kolejka
- Tabela
12.11. 13:00 Puszcza Niepołomice - Legionovia Legionowo
1:0 (0:0)
Piotr Stawarczyk 78' (rz.k.)
13.11. 13:00 Raków Częstochowa - Polonia Warszawa
3:1 (2:1)
Tomáš Petrášek 23', 49', Tomasz Margol 26' - Krystian Pieczara 28' (rz.k.)
13.11. 17:00 Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik
2:0 (1:0)
Mateusz Stąporski 22', Szymon Stanisławski 52'
12.11. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
12.11. 13:00 Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 3:1 (1:0)
12.11. 13:00 Olimpia Zambrów - Warta Poznań 0:2 (0:0)
12.11. 17:00 Polonia Bytom - Odra Opole 0:1 (0:0)
12.11. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg 2:2 (1:1)
13.11. 12:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 2:2 (2:2)
3 liga
Grupa 1 - 11-13 listopada -
16 kolejka
- Tabela
11.11. 13:00 Huragan Wołomin - Ruch Wysokie
Mazowieckie 0:0
12.11. 13:00 Ursus Warszawa - Jagiellonia II
Białystok 2:2 (0:1)
Tomasz Chałas 51', Krzysztof Cegiełka 58' - Bartosz Giełażyn 4', Maciej
Górski 69' (rz.k.)
13.11. 11:15 Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór
4:1 (4:1)
Wojciech Wojcieszyński 25', Rafał Parobczyk 29' (rz.k.), 33' (rz.k.), Piotr
Gawlik 37' - Konrad Perzyna 19'
12.11. 13:30 Concordia Elbląg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto 2:5 (0:3)
12.11. 14:00 Widzew Łódz - Sokół Ostróda 0:0
13.11. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - MKS Ełk 2:0 (0:0)
13.11. 13:00 Motor Lubawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:6
13.11. 13:00 ŁKS 1926 Łomża - ŁKS Łódz 0:0
Legia II Warszawa - Huragan Morąg _ : _
mecz zostanie rozegrany wiosną 2017
4 liga
Południowa - 11-13 listopada -
18 kolejka
- Tabela
11.11. 12:00 Wilga Garwolin - Energia Kozienice 3:1
11.11. 12:00 Błonianka Błonie - Start Otwock _ : _
Start zrezygnował z wyjazdu na mecz
12.11. 11:00 Sparta Jazgarzew - LKS Promna 1:0
12.11. 11:00 MKS Piaseczno - KS Raszyn 3:1
12.11. 13:00 Victoria Sulejówek - Pilica Białobrzegi 1:1
12.11. 13:00 Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 2:0
12.11. 13:00 Orzeł Wierzbica - Mazur Karczew 1:2
12.11. 13:00 Grom Warszawa - Broń Radom 0:5
12.11. 13:00 Szydłowianka Szydłowiec - Znicz II Pruszków 2:5
13.11. 12:00 Proch Pionki - KS Konstancin 0:3
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 11-13 listopada -
18 kolejka
- Tabela
11.11. 11:00 Delta Słupno - Hutnik Warszawa 0:2
11.11. 13:00 Błękitni Raciąż - Ostrovia Ostrów Maz. 1:1
11.11. 13:00 Tęcza Łyse - Dolcan Ząbki 1:1
12.11. 12:00 Wisła II Płock - Bzura Chodaków 1:1 (0:1)
Bartosz Wiśniewski 71' - Adrian Binienda 20' (rz.k.)
12.11. 13:00 Mazovia Mińsk Maz. - Unia Warszawa 2:0
12.11. 13:00 Mławianka Mława - MKS Przasnysz 0:3
12.11. 13:00 Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Ciechanów 2:4
13.11. 13:00 Czarni Węgrów - Ożarowianka Ożarów Maz. 3:0
13.11. 13:30 Podlasie Sokołów Podl. - Bug Wyszków 1:0
13.11. 18:00 Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 0:3
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 10-13 listopada -
15 kolejka
- Tabela
10.11. 19:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Legion Warszawa 3:3
11.11. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Agape Białołęka 4:3
11.11. 11:00 Drukarz Warszawa - Bóbr Tłuszcz 2:0
12.11. 11:00 Olimpia Warszawa - Błyskawica Warszawa 5:1
12.11. 13:00 Dąb Wieliszew - Sokół Serock 1:1
12.11. 13:15 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 2:3
13.11. 11:00 Legionovia II Legionowo - Amur Wilga _ : _
Amur zrezygnował z wyjazdu na mecz
13.11. 13:00 Promnik Łaskarzew - Sokół Celestynów 6:0
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 11-13 listopada -
15 kolejka
- Tabela
11.11. 11:00 Przyszłość Włochy - Żyrardowianka Żyrardów 1:1
11.11. 11:00 Promyk Nowa Sucha - Naprzód Brwinów 2:1
12.11. 11:00 Okęcie Warszawa - Piast Piastów 1:2
12.11. 11:00 Józefovia Józefów - Świt Warszawa 4:0
12.11. 13:30 KS Teresin - Rys Laski 0:3
12.11. 16:00 SEMP Ursynów - Perła Złotokłos 1:0
13.11. 12:00 Pogoń II Grodzisk - Milan Milanówek 2:1
13.11. 13:00 FC Lesznowola - LKS Chlebnia 0:5
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 11-13 listopada -
13 kolejka
- Tabela
11.11. 10:30 Świt Staroźreby - Wicher Cieszewo 1:1 (1:1)
Jarosław Unierzyski 19' - Piotr Nowocin 23'
12.11. 11:00 Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk 5:1 (3:0)
Łukasz Paczkowski 8', 11', 55', Damian Kotkiewicz 32', Emil Cendlewski
60' - Krzysztof Przygucki 80'
12.11. 11:00 Amator Maszewo - Stegny Wyszogród 4:1 (2:0)
Radosław Wiśniewski 25', 89', Tomasz Golatowski 34', Radosław Marszałek
54' - Piotr Urbański 80'
12.11. 11:00 Orzeł Goleszyn - Unia Czermno 2:0 (0:0)
Tomasz Braniecki 76', Mateusz Biegański 84'
13.11. 11:00 Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo 7:0 (3:0)
Piotr Sadowski 10', 17', Kamil Górecki 27', Karol Kalinowski 55', 60',
Kamil Bonisławski 79', Jarosław Brzemiński 90'
13.11. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Unia Iłów 0:7 (0:2)
Tomasz Grzywacz (2), Damian Wojciechowski (2), Łukasz Świątek, Mateusz
Traczyk, Tomasz Trafalski
13.11. 14:00 Skra Drobin - Mazur Gostynin 0:2 (0:1)
Piotr Wachaczyk 33', 79'
***
|