POŻEGNANIE Z EKSTRAKLASĄ
Wyniki, strzelcy - 2015/16

Kończy się przygoda z piłkarską ekstraklasą. Pierwsze rozstrzygnięcia bieżącego sezonu poznamy już niebawem, a na jedno kibice na Mazowszu czekają ze szczególnym zainteresowaniem. W niedzielę 15 maja okaże się czy Legia Warszawa stanie na najwyższym podium obecnej rywalizacji. Do przysłowiowej "kropki nad i" potrzeba legionistom zwycięstwa z Pogonią Szczecin.
Wisła Płock coraz bliżej awansu do Ekstraklasy - tym razem stanie oko w oko z Chrobrym Głogów, z którym jesienią w Płocku przegrała 0:1.
W płockiej okręgówce szykują się z kolei dwa arcyciekawe pojedynki z udziałem zespołów z pierwszych 4 miejsc w tabeli. Świt Staroźreby zagra z Deltą Słupno, a Kasztelan Sierpc z Amatorem Maszewo.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>
 

EKSTRAKLASA Grupa Mistrzowska - 15 maja - 37 kolejka       - Tabela

15.05. 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)
samobójczy 14', Nemanja Nikolić 83', Kasper Hämäläinen 86'

15.05. 18:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2:0 (1:0)

15.05. 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
 
15.05. 18:00 Lech Poznań - Ruch Chorzów 3:0 (1:0)     


EKSTRAKLASA Grupa spadkowa - 14 maja - 37 kolejka       - Tabela

14.05. 15:30 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 3:2 (1:1)

14.05. 15:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:1)

14.05. 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 3:4 (2:1)

14.05. 15:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)      


1 liga - 13-15 maja - 31 kolejka      - Tabela

15.05. 12:45 Chrobry Głogów - Wisła Płock 2:0 (0:0)
Maciej Górski 46', Kevin Lafrance 61'

15.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)
Daniel Gołębiewski 4', Konrad Wrzesiński 18'

13.05. 20:30 Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 0:4 (0:0)
 
14.05. 18:00 Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:1 (0:1)

14.05. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Wigry Suwałki 1:2 (0:0)

14.05. 19:46 Bytovia Bytów - MKS Kluczbork 2:1 (1:0)

15.05. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 2:0 (0:0)

15.05. 19:00 Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (2:0)

Dolcan Ząbki - GKS Katowice 0:3 v.o.


2 liga - 14-15 maja - 31 kolejka     - Tabela

14.05. 16:00 Radomiak Radom - Olimpia Zambrów 1:2 (1:0)
Kamil Cupriak 30' - Michał Twardowski 47', Maksym Kowal 77'
 
14.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 4:0 (3:0)
Rafał Wolsztyński 33', 45', Łukasz Wolsztyński 41', Kamil Wiktorski 67'

14.05. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1:0 (1:0)
 
14.05. 17:00 Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 1:! (0:0)

14.05. 18:00 Nadwiślan Góra - GKS Tychy 0:4 (0:1)

15.05. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa 1:2 (1:0)
 
15.05. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice 0:0

15.05. 19:00 Stal Mielec - ROW 1964 Rybnik 3:0 (1:0)

Okocimski Brzesko - Polonia Bytom 0:3 v.o.


3 liga - 14-15 Maja - 29 kolejka      - Tabela

14.05. 11:00 Pogoń Grodzisk - Pelikan Łowicz 1:2 (0:2)
Welin Damjanow 61' - Fabian Fałowski 13', samobójczy 22'
 
14.05. 11:00 Legia II Warszawa - Broń Radom 4:1 (2:0)
Jarosław Niezgoda 37', 43', 49', 90' - Damian Sałek 48'
 
14.05. 16:00 Błękitni Raciąż - Energia Kozienice 4:0 (0:0)
Adam Radwański 61', Mariusz Holik 68', Kamil Majkowski 88', 90'
 
14.05. 17:00 Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Arkadiusz Ciach 90'

14.05. 17:00 Start Otwock - Warta Sieradz 1:0

14.05. 17:00 Sokół Aleksandrów - Ner Poddębice 3:3 (1:1)
 
14.05. 17:30 ŁKS Łódź - Warta Działoszyn 9:1 (5:0)
 
15.05. 11:00 Lechia Tomaszów - Świt Nowy Dwór 0:1 (0:0)
Piotr Krawczyk 88'
 
15.05. 15:00 Oskar Przysucha - Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Bartłomiej Madej 26' - Marcin Bochenek 80', Daniel Choroś 82'


4 liga Południowa- 14-15 maja - 27 kolejka      - Tabela

14.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Orzeł Wierzbica 4:6 (1:2)
Hubert Sobotka 21', Jakub Krysiński 60', samobójczy 65', Dominik Chrzanowski 85' - Roman Skowroński 5', 83', Cezary Zieliński 35', 62', Jakub Kosela 63', Rafał Gil 86' 

14.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (1:0)
Erwin Nowik 6' - Błażej Miller 89'

14.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 1:1 (0:1)
Marcin Sokół 58' - Michał Kępka 14'

14.05. 13:30 Mszczonowianka Mszczonów - Żyrardowianka Żyrardów 2:0 (0:0)
Damian Pociech 48', Damian Rakoczy 49'

14.05. 14:30 KS Konstancin - KS Raszyn 3:1 (2:1)
Filip Pakuła 36', Michał Dobkowski 44', Rafał Dębski 70' - Michał Prażuch 8'  

14.05. 16:00 Mazur Karczew - KS Warka 5:0 (1:0)
Karol Skóra 39', 81', Patryk Dąbkowski 56', Kamil Rytel 86', Damian Falkowski 92'

15.05. 11:00 Znicz II Pruszków - UKS Łady 3:1

15.05. 15:45 Drukarz Warszawa - Victoria Sulejówek 0:4 (0:1)
Wojciech Wocial 5', Sebastian Pindor 52', Piotr Bazler 68', Samuelson Odunka 75' 

Dolcan II Ząbki - Błonianka Błonie 0:3 v.o.

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 13-15 maja - 27 kolejka      - Tabela

13.05. 17:30 Mławianka Mława - Mazur Gostynin 6:0 (2:0)
Konrad Rusiecki 6', Marcin Tomczak 17', Daniel Orzechowski 58', Paweł Alancewicz 75', Mariusz Walczak 78', Szymon Masiak 84' 

14.05. 11:00 KS Łomianki - Wkra Bieżuń 3:0 (2:0)
Przemysław Sieczko 15', Patryk Gac 30', Cezary Kałan 68'
 
14.05. 16:00 MKS Przasnysz - Korona Szydłowo 2:0 (1:0)
Jarosław Chełchowski 42', Dariusz Przebierała 69'
 
14.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - MKS Ciechanów 2:3 (1:1)
Radosław Jankiewicz 10', Stefan Trawiński 64' - Dominik Lemanek 35', Mateusz Matusiak 73', Marcin Kruczyk 84'

15.05. 16:30 Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Maz. 1:2 (0:1)
Kamil Nowicki 70' - Michał Herman 15', Alan Grabek 58'

15.05. 17:00 Czarni Węgrów - Bzura Chodaków 2:1 (2:0)
Marcin Gryglas 19', Bartłomiej Zenik 44' - Przemysław Kubisz 63'

15.05. 17:00 Naprzód Skórzec - Huragan Wołomin 2:5 (2:2)
Radosław Całka 29', Mateusz Kacprzak 39' - Marcin Stańczyk 5', 80', Marcin Mańko 10', Patryk Wróblewski 75', Łukasz Choiński 90'

Błękitni Gąbin - Ostrovia Ostrów Maz. 0:3 v.o.
 _______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Warszawa gr.1 - 14-15 maja - 24 kolejka      - Tabela

14.05. 11:00 Legion Warszawa - PKS Radość 1:1 (1:1)
Sebastian Wąsowski 32' - Konrad Kurzewski 36'  

14.05. 11:00 Agape Białołęka - Marcovia 2000 Marki 0:4 (0:2)
Dawid Sawicki 8', 40', Bartłomiej Świniarski 63', Adrian Rowicki 75' (rz.k.)

14.05. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Promnik Łaskarzew 5:2 (0:1)
Sebastian Kozłowski 48', 52', Adam Matejak 68', 72', Daniel Krasnodębski 89' - Piotr Szczypek 17', 88'

14.05. 15:30 Dąb Wieliszew - Vulcan Wólka Mlądzka 1:2
Michał Chrzanowski - Paweł Komorowski (2)

14.05. 16:00 Grom Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Jacek Kaczorek 90' +3

14.05. 16:30 Sokół Serock - Józefovia Józefów 1:1 (0:0)
Paweł Badenko 53' - Dawid Trzaskowski 47'

15.05. 17:30 Wilga II Garwolin - ŁKS Łochów 2:1 (1:0)
Sebastian Papiernik 35' (rz.k.), Piotr Wielgosz 68' - Michał Chmielewski 84'

15.05. 18:00 Świt II Nowy Dwór - Bór Regut 3:0 (1:0)
Daniel Wierzbicki 32', Mateusz Świderski 75', Marcin Świderski 85'     

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Warszawa gr.2 - 14-15 maja - 24 kolejka      - Tabela

14.05. 11:00 LKS Chlebnia - Milan Milanówek 6:2 (3:0)
Marcin Ejsmont 15' (rz.k.), Michał Bal 18', 65', 79', Kamil Pawlikowski 25', Piotr Szulowski 60' - Dawid Borkowski 72', Tomasz Szymański 83'
 
14.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Zaborowianka Zaborów 5:0 (2:0)
Patryk Marek 10', Kamil Witkowski 15', 49, Dawid Zarzycki 65', Jan Dolniak 89'
 
14.05. 13:00 FC Lesznowola - KS Teresin 0:3 (0:1)
Maksym Jerochin 45', Kamil Buczyński 57', Grzegorz Węsek 64'

14.05. 14:00 UMKS Piaseczno - Laura Chylice 5:0 (1:0)
Paweł Grodzki 15', 48', 70', Piotr Sinior 66', Piotr Madetko 87'

14.05. 14:30 Pogoń II Grodzisk - Przyszłość Włochy 4:4 (2:1)
Paweł Brudziński 2', Radosław Zientek 32', Damian Skalniak 52', Michał Panufnik 83' - Przemysław Bałajzy 13', Łukasz Kawalec 58',  Przemysław Łaski 62', 85' 

14.05. 15:00 Naprzód Brwinów - Unia Warszawa 1:1 (1:0)
Łukasz Adamczyk 3' - Patryk Kozierkiewicz 60'

14.05. 16:00 Korona Góra Kalwaria - Perła Złotokłos 0:4 (0:1)
Dominik Rzepliński 44', Adam Piotrowski 48' (rz.k.), Cezary Kur 58', Artur Wolski 88'

15.05. 17:30 SEMP Ursynów - Naprzód Stare Babice 2:1 (0:1)
Adrian Gomoła 49', Damian Krasuski 90' +2 - Maciej Szczucki - Stogniew 13'  

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Płock - 14-15 maja - 21 kolejka      - Tabela

14.05. 11:00 Świt Staroźreby - Delta Słupno 1:1 (1:0)
Łukasz Kawecki 42' - Jakub Woliński 74'  

14.05. 16:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno 4:1 (1:1)
Damian Głowala, Dawid Sumiński (2), Tomasz Racki - Łukasz Wiśniewski 

14.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo 4:2 (2:1)
Daniel Oliwkowski 8', 65', Damian Kotkiewicz 41', Krystian Sokołowski 81' - Filip Zych 42', Bartłomiej Sochalewski 67'  

14.05. 17:00 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 3:1 (0:1)
Piotr Chmielak 48', Tomasz Trafalski 73', Tomasz Grzywacz 86' - Marcin Sprycha 22'

15.05. 15:00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Duninów 4:1 (2:0)
Tomasz Górecki 5', 39', 72', Paweł Domański 61'- Hubert Kwiatkowski 48'

15.05. 16:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 3:1 (1:1)
Bartłomiej Mielczarski 38', Hubert Krysztofiak 52', Michał Lemanowicz 76' - Patryk Karczewski 22'

15.05. 17:30 Błyskawica Lucień - Zryw Bielsk 1:3 (1:2)
Jacek Kokosiński 43' - Damian Pomorski 12', Damian Lewandowski 30', Filip Orłowski 57'


Klasa A Płock - 13-15 maja - 18 kolejka      - Tabela

13.05. 18:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock 1:2 (0:0)
Piotr Uniszkiewicz 88' - Szymon Żebrowski 67', 90'
 
14.05. 15:00 Stegny Wyszogród - Sparta Mochowo 6:1 (2:0)
Michał Szymański 6', 21', 70', Daniel Popiołek 55', Krzysztof Jamka 86', Michał Popiołek 89' - Kamil Chojnowski 75'  

14.05. 16:00 Start Proboszczewice - Wicher Cieszewo 0:3 (0:3)
Mateusz Dopieralski (2), Jakub Jeziak
 
15.05. 11:00 Pogoń Słupia - Zorza Szczawin 4:2 (3:1)
Radosław Goc 5', 14', 43', 59' - Bartosz Adamczewski 29', Mateusz Kowalewski 79'  

15.05. 15:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 0:2 (0:1)
Jakub Sierpiński 35' (rz.k.), Hubert Kozioł 64'
 
15.05. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - GKS Góra 0:0


Klasa B Płock - 3-15 maja - 15 kolejka      - Tabela

03.05. 17:00 Mazowia Słubice - Szopen Sanniki 2:1 (2:1)
Paweł Duda, Piotr Szymański - Piotr Perka

15.05. 11:00 Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 4:1 (3:0)
Krystian Siemiątkowski 7', Przemysław Rajkowski 13', Tomasz Zimnawoda 42', Michał Ratkowski 90' - Michał Foks 55'  

15.05. 13:00 Lwówianka Lwówek - Błękitni II Gąbin 2:3 (2:1)
Krystian Dzierzba 15', 38' - Wojciech Górecki 17', Jakub Kujawa 65', Wojciech Ziarkowski 71'  

Olimpia Gozdowo - Relax Miszewo 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

Admin dnia maja 14 2016 15:50:38 · 0 Komentarzy · 2361 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.61.xxx @ news.php
47.128.33.xxx @ news.php
47.128.44.xxx @ news.php
47.128.117.xxx @ news.php
47.128.117.xxx @ news.php
47.128.117.xxx @ news.php
47.128.98.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.