BARDZO DŁUGI WEEKEND NA BOISKACH
Wyniki, strzelcy - 2015/16

W rozgrywkach ligowych nadszedł już ten moment, gdzie każdy wywalczony punkt jest niezwykle ważny. Potworzyły się już grupy spadkowe i grupy zespołów walczących o awans do wyższej ligi. Na szczeblu Ekstraklasy toczy się batalia o mistrzostwo, w której Legia nieco przysnęła. Warszawski zespół w czwartej kolejce fazy mistrzowskiej przegrał z Zagłębiem Lubin 0:2 i przy ewentualnym korzystnym wyniku Piasta Gliwice może stracić przodownictwo w tabeli.
Punkty straciła również płocka Wisła, która w piątkowy wieczór bezbramkowo zremisowała w Płocku ze Stomilem Olsztyn. Przewaga płocczan wydaje się jednak tak duża, że wynik ten nie powinien mieć wpływu na dalszą walkę o Ekstraklasę.
Grający o prawo występów w pierwszej lidze zmierzy się w sobotni wieczór z innym pretendentem do awansu - Rakowem Częstochowa.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>
 

EKSTRAKLASA Grupa Mistrzowska - 28 kwietnia - 1 maja - 34 kolejka       - Tabela

28.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:0 (2:0)
Jakub Tosik 12', Krzysztof Piątek 44'

28.04. 18:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:0
 
29.04. 20:30 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 0:1 (0:1)
 
01.05. 18:00 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:1   


EKSTRAKLASA Grupa spadkowa - 29 kwietnia - maja - 34 kolejka       - Tabela

29.04. 18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:1 (1:0)
 
30.04. 18:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
 
30.04. 20:30 Korona Kielce - Wisła Kraków 3:2 (2:0)

01.05. 15:30 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 (1:1)    


1 liga - 29 kwietnia - 1 maja - 28 kolejka      - Tabela

29.04. 20:30 Wisła Płock - Stomil Olsztyn 0:0

30.04. 18:00 Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Mateusz Żytko 82' (rz.k.)

29.04. 19:00 GKS Katowice - Bytovia Bytów 0:2 (0:1)

29.04. 19:00 Wigry Suwałki - Miedź Legnica 0:0

30.04. 16:00 MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz 2:4 (1:3)

30.04. 17:30 Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz 0:0

30.04. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Chojniczanka Chojnice 1:0 (1:0)

01.05. 12:45 Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 0:1 (0:0)  

Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki 3:0 v.o.


2 liga - 29 kwietnia 1 maja - 28 kolejka     - Tabela

30.04. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 2:4 (1:3)
Marcin Stefanik 8' (rz.k.), Adrian Chłoń 52' - Kamil Kościelny 14', 63', Bartosz Sulkowski 36' (rz.k.), Przemysław Śliwiński 41'

30.04. 18:00 GKS Tychy - Legionovia Legionowo 1:2 (1:1)
Łukasz Grzeszczyk 15' - Krystian Wójcik 38', 51'

30.04. 19:00 Znicz Pruszków - Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
Arkadiusz Jędrych 82' (rz.k.)

29.04. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 3:0 (1:0)

30.04. 16:00 Olimpia Zambrów - Kotwica Kołobrzeg 1:3 (1:1)

30.04. 18:00 Polonia Bytom - Gryf Wejherowo 2:0 (1:0)

30.04. 19:00 Stal Mielec - Nadwiślan Góra 3:0 (0:0)

01.05. 16:00 Puszcza Niepołomice - Błękitni Stargard Szczeciński 3:1 (2:0) 

Wisła Puławy - Okocimski Brzesko 3:0 v.o.


3 liga - 29-30 kwietnia - 26 kolejka      - Tabela

29.04. 18:00 Broń Radom - Świt Nowy Dwór 0:0

30.04. 11:00 Legia II Warszawa - ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
Adam Patora 38', 82'
 
30.04. 11:00 Pogoń Grodzisk - Start Otwock 1:0 (1:0)
Mateusz Michalski 41'

30.04. 14:00 Warta Sieradz - Oskar Przysucha 3:1 (1:0)
Marcin Kobierski 26', 78', Jarosław Szyc 83' - Mariusz Moskwa 57'

30.04. 16:30 Warta Działoszyn - Sokół Aleksandrów 1:3

30.04. 17:00 Ner Poddębice - Energia Kozienice 2:3 (2:1)
Joachim Pabjańczyk 22', Olaf Okoński 39' - Bartosz Zawadzki 24', Damian Stanisławski 60' (rz.k.), 63' (rz.k.)

30.04. 17:00 Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów 2:1 (1:0)
Arkadiusz Ciach 24', 72' (rz.k.) - Marcin Mirecki 66'

30.04. 17:00 Pelikan Łowicz - Pilica Białobrzegi 1:1 (1:0)

30.04. 19:00 Polonia Warszawa - Błękitni Raciąż 2:1 (0:0)
Krystian Pieczara 47', 56' - Damian Szczepański 87'  


4 liga Południowa- 29 kwietnia - 1 maja - 25 kolejka      - Tabela

29.04. 18:00 Drukarz Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 0:3 (0:0)
Adrian Ulfik 83', 88', 90'

30.04. 11:00 Olimpia Warszawa - KS Raszyn 0:1 (0:0)
Artur Sieradzki 68'

30.04. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Wierzbica 1:0 (1:0)
Paweł Jakóbiak 25'

30.04. 11:00 Sparta Jazgarzew - Hutnik Warszawa 0:0

30.04. 11:00 UKS Łady - Victoria Sulejówek 0:2 (0:0)
Rafał Goluch 51', Wojciech Wocial 86'

30.04. 12:00 Błonianka Błonie - KS Warka 1:1 (0:0)
Tomasz Sieński 67' - Bartłomiej Jałocha 57'

30.04. 14:00 KS Konstancin - Szydłowianka Szydłowiec 0:1 (0:0)
Łukasz Janik 58'

01.05. 16:00 Mazur Karczew - Wilga Garwolin 2:2 (1:0)
Bartłomiej Stryjek 18', Andrzej Kociński 76' - Piotr Talar 48', Sergiusz Wiechowski 74'  

Znicz II Pruszków - Dolcan II Ząbki 3:0 v.o.

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 29 kwietnia - 1 maja - 25 kolejka      - Tabela

29.04. 16:30 Mławianka Mława - Korona Szydłowo 3:1
Paweł Alancewicz, Karol Podliński, Daniel Orzechowski - Kamil Głowacki

30.04. 11:00 Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Maz. 3:0
samobójczy, Lukas Kubus, Jakub Bąk

30.04. 11:00 MKS Przasnysz - Wkra Bieżuń 1:0 (0:0)
Krzysztof Butryn 85'

30.04. 14:00 Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:0 (1:0)
Mateusz Maciak 45'

30.04. 16:00 Mazur Gostynin - Huragan Wołomin 0:3 (0:1)
Marcin Stańczyk 45', Paweł Nowacki 63', Guyguy Pierre Ndakiza 87'

30.04. 16:00 Naprzód Skórzec - Bzura Chodaków 1:2 (1:0)
Damian Chłopek 27' - Przemysław Kubisz 37', Kamil Stencel 54'

01.05. 17:00 Czarni Węgrów - Mazovia Mińsk Maz. 2:1  

Błękitni Gąbin - MKS Ciechanów 0:3 v.o.
 _______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Warszawa gr.1 - 28 kwietnia - 1 maja - 22 kolejka      - Tabela

28.04. 17:00 Legion Warszawa - Józefovia Józefów 1:1 (0:1)
Michał Dąbrowski 73' (rz.k.) - Michał Orowiecki 44'

28.04. 20:30 Agape Białołęka - Promnik Łaskarzew 2:1 (0:1)
Rafał Szewczyk 85', Mateusz Telakowiec 90' - Filip Trzpil 28' (rz.k.)

29.04. 19:30 Sokół Serock - Bór Regut 1:2 (1:1)
Krystian Szambelan 33' - Tomasz Grzesiński 14', Przemysław Popis 90'+2

30.04. 10:00 Bóbr Tłuszcz - Świt II Nowy Dwór 3:1

30.04. 11:00 Dąb Wieliszew - ŁKS Łochów 2:0 (1:0)
Jarosław Tkacz 1', Kamil Koral 78'

30.04. 14:00 Grom Warszawa - PKS Radość 2:0 (0:0)
Jacek Kaczorek 46', 60'

01.05. 11:00 Legionovia II Legionowo - Vulcan Wólka Mlądzka 1:0

01.05. 17:00 Wilga II Garwolin - Marcovia 2000 Marki 0:0    

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Warszawa gr.2 - 27-30 kwietnia - 22 kolejka      - Tabela

27.04. 17:00 FC Lesznowola - Zaborowianka Zaborów 5:0
Rafał Gajowniczek (5)
 
30.04. 11:00 Okęcie Warszawa - Perła Złotokłos 1:5 (0:2)
Dominik Zawadzki 65' - Artur Wolski 12', Marcin Dymek 44', Konrad Zawadzki 58', Michał Maciejewski 60', Cezary Kur 81'
 
30.04. 11:00 LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 2:1

30.04. 11:00 Laura Chylice - Milan Milanówek 4:2
Łukasz Kopczyński (2), Jacek Wąsik (2) - Patryk Gołębiewski, Adam Banaszczyk

30.04. 12:00 UMKS Piaseczno - KS Teresin 6:0
Piotr Madetko (3), Ryszard Breś, Adrian Szewczyk, Igor Korczakowski  

30.04. 14:30 Pogoń II Grodzisk - Naprzód Stare Babice 0:1 (0:0)
Rafał Sobolewski 56'

30.04. 15:00 Naprzód Brwinów - Korona Góra Kalwaria 2:1 (2:1)
Marcin Kośla 10', Damian Benda 29' - Tomasz Folwarski 44' (rz.k.)

30.04. 20:00 SEMP Ursynów - Unia Warszawa 1:2   

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Płock - 29 kwietnia - 1 maja - 19 kolejka      - Tabela

29.04. 18:00 Błyskawica Lucień - Delta Słupno 1:3 (0:2)
Bartosz Antczak 90' +5 - Jakub Woliński 6', 30' (rz.k.), Krzysztof Machowski 73'
 
30.04. 11:00 Skra Drobin - Kasztelan Sierpc 2:0 (0:0)
Artur Lewicki 62', Daniel Zjadewicz 72'

30.04. 11:00 Świt Staroźreby - Amator Maszewo 2:2 (1:0)
Maciej Sobiesiak 15', 76' - Filip Zych 41', Tomasz Golatowski 47'

30.04. 17:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk 2:1 (0:1)
Mariusz Kunikowski, Tomasz Trafalski - Łukasz Umiński  

01.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 4:0 (3:0)
Michał Aronowski 19', samobójczy 36', Bartosz Sarnecki 40', Damian Głowala 63'

01.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Skrwa Łukomie 0:7 (0:3)
Jarosław Brzemiński 5' (rz.k.), Mateusz Sadowski 25', 54', Patryk Karczewski 34', Piotr Sadowski 70', 81', 89'

01.05. 16:00 Unia Czermno - Orzeł Goleszyn 3:2 (1:0)
Marcin Gieras 43', Marcin Dubielak 60', Damian Sztendor 90' - Marcin Szczepkowski 73', Tomasz Braniecki 79'


Klasa A Płock - 30 kwietnia - 1 maja - 16 kolejka      - Tabela

30.04. 11:00 Stegny Wyszogród - Zorza Szczawin 6:1 (1:1)
Dawid Pietrzak 23', Michał Szymański 53', 78', Damian Pietrzak 56', Krzysztof Jamka 70', Krzysztof Jamka 79' - Mateusz Kowalewski 16'  

30.04. 15:00 GKS Góra - Wicher Cieszewo 0:1 (0:1)
Krzysztof Grotkiewicz 45'

30.04. 16:30 Kormoran Łąck - Pogoń Słupia 0:0

01.05. 11:00 Wisła Sobowo - Stoczniowiec Płock 1:1 (0:0)
Kamil Jaszczak 60' - Michał Nachyła 46'  

01.05. 13:00 Huragan Bodzanów - Start Proboszczewice 1:2 (0:1)
Jakub Sierpiński 51' (rz.k.) - Adrian Wójcik 25', 70'

01.05. 16:30 Kasztelan Białe Błoto - Sparta Mochowo 2:1 (1:1)
Krzysztof Ciężkowski 15' (rz.k.), Norbert Wysiński 70' - Kamil Chojnacki 15'


Klasa B Płock - 30 kwietnia - 1 maja - 13 kolejka      - Tabela

30.04. 17:00 Orkan Sochaczew - Relax Miszewo 4:3 (2:0)
Ernest Dzięcioł 17', Bartłomiej Jeznach 28', Michał Sobański 49', Robert Wasilewski 90' - Daniel Tokarski 65', 79', 81'

01.05. 11:00 Orkan Lelice - Szopen Sanniki 3:5 (1:3)
Kamil Smoliński 24', 82', Damian Bartnikowski 90'+3 - Mateusz Gorzelewski 30', 33', Mateusz Cieślak 43', Piotr Perka 72', Artur Gostyński 85'

01.05. 14:00 Mazowia Słubice - Czarni Rempin 6:1 (1:0)
Przemysław Felczak 32', Piotr Szymański 58', 64', 68', Mariusz Chaber 82', Mariusz Ambroziak 90' +2 - Sebastian Kozanecki 75'

Olimpia Gozdowo - Błękitni II Gąbin 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

Admin dnia kwietnia 30 2016 09:32:17 · 0 Komentarzy · 2176 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.58.xxx @ news.php
47.128.56.xxx @ news.php
47.128.38.xxx @ news.php
47.128.56.xxx @ news.php
47.128.39.xxx @ news.php
47.128.56.xxx @ news.php
47.128.118.xxx @ news.php
47.128.119.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.