FAZA FINAŁOWA EKSTRAKLASY
Wyniki, strzelcy - 2015/16

Kolejna porcja piłkarskich emocji przed nami. Rozpoczyna się bowiem runda finałowa w rozgrywkach Ekstraklasy, a w niej warszawska Legia, która walczyć będzie o najwyższe cele. Już w piątek (15 kwietnia) podejmie na Łazienkowskiej Lecha Poznań. Początek meczu o 20:30.
Również w piątek zagrają Nafciarze. Wisła Płock w piątkowy wieczór zmierzy się z Rozwojem Katowice. Płocczanie zapewne żądni są rewanżu za jesienną porażkę w Katowicach 1:2.
W minioną środę Świt Nowy Dwór pokonał Polonię Warszawa 2:1 w meczu Pucharu Polski - tym razem trzecioligowy rewanż w walce o punkty, a w roli gospodarza wystąpią Czarne Koszule.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>
 

EKSTRAKLASA Grupa Mistrzowska - 15-16 kwietnia - 31 kolejka       - Tabela

15.04. 20:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0 (0:0)
Aleksandar Prijović 62'

15.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1:1 (0:1)

16.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:2 (0:1)

16.04. 20:30 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1:1 (1:0)  


EKSTRAKLASA Grupa spadkowa - 16-17 kwietnia - 31 kolejka       - Tabela

16.04. 15:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)

17.04. 15:30 Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna 2:0 (2:0)

17.04. 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:1 (0:0)

17.04. 18:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3:1 (2:1)   


1 liga - 15-16 kwietnia - 26 kolejka      - Tabela

15.04. 19:00 Wisła Płock - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
Damian Piotrowski 64' (rz.k.)

16.04. 18:30 Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 3:1 (2:1)
Damian Gąska 25', Kamil Adamek 38', Kamil Zapolnik 66' - Daniel Gołębiewski 23'
 
15.04. 20:30 Arka Gdynia - GKS Bełchatów 2:1 (2:0)

16.04. 17:00 Zawisza Bydgoszcz - Bytovia Bytów 2:3 (1:2)

16.04. 18:00 MKS Kluczbork - Miedź Legnica 0:0

16.04. 18:00 Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 3:0 (1:0)

16.04. 18:00 GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:1)

17.04. 12:45 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)

Dolcan Ząbki - Chojniczanka Chojnice 0:3 v.o.


2 liga - 15-17 kwietnia - 26 kolejka     - Tabela

15.04. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 1:1 (1:0)
Bartosz Slisz 13' - Andrzej Niewulis 48'

16.04. 17:00 Radomiak Radom - Nadwiślan Góra 0:1 (0:0)
Bartłomiej Wasiluk 83'

16.04. 19:00 Wisła Puławy - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
Kamil Wiktorski 61', Rafał Wolsztyński 63'

16.04. 16:00 Olimpia Zambrów - Gryf Wejherowo 0:0

16.04. 17:00 Polonia Bytom - Raków Częstochowa 1:0 (1:0)

16.04. 18:00 Stal Mielec - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:0)

16.04. 18:00 GKS Tychy - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (0:0)

17.04. 16:00 Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 0:0 

Siarka Tarnobrzeg - Okocimski Brzesko 3:0 v.o.


3 liga - 16-17 kwietnia - 24 kolejka      - Tabela

16.04. 11:00 Ursus Warszawa - Energia Kozienice 0:0

16.04. 11:00 Legia II Warszawa - Oskar Przysucha 4:0 (3:0)
Mateusz Wieteska 2', Konrad Michalak 34', Eryk Więdłocha 42', Miłosz Szczepański 67'

16.04. 12:00 Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 2:4 (1:2)

16.04. 13:00 Pogoń Grodzisk - Pilica Białobrzegi 1:2 (0:0)
Jakub Kołaczek 60' - Maciej Filipowicz 49', 55'

16.04. 16:00 Warta Działoszyn - Błękitni Raciąż 2:5

16.04. 17:00 Start Otwock - ŁKS Łódź 0:3 v.o.
Start zrezygnował z gry

17.04. 11:00 Broń Radom - Ner Poddębice 3:0 (1:0)
Dominik Leśniewski 22', Piotr Nowosielski 50' (rz.k.), 68' (rz.k.)

17.04. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów 0:0

17.04. 17:00 Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór 2:1 (0:1)
Grzegorz Wojdyga 72', Mariusz Wierzbowski 90' - Patryk Koziara 29' 


4 liga Południowa- 16-17 kwietnia - 23 kolejka      - Tabela

16.04. 11:00 Olimpia Warszawa - KS Konstancin 0:1 (0:0)
Filip Pakuła 57'

16.04. 11:00 Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec 4:0 (0:0)
Paweł Wysocki 54', 81' (rz.k.), Emil Wrażeń 84' (rz.k.), 88'

16.04. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn 3:0 (1:0)
Przemysław Jakóbiak 38', Damian Rakoczy 66', Kamil Marciniak 88'

16.04. 15:00 UKS Łady - Żyrardowianka Żyrardów 0:1 (0:1)
Piotr Cudny 22'

16.04. 16:00 Błonianka Błonie - Wilga Garwolin 0:2 (0:0)
Michał Kępka 55', Filip Gac 60'

16.04. 16:00 Mazur Karczew - Hutnik Warszawa 1:2 (0:1)
Tomasz Głogowski 73' - Dawid Jarczak 34', Łukasz Szala 69'

17.04. 11:30 Znicz II Pruszków - KS Warka 2:0 (1:0)
Arkadiusz Górka 8', Jarosław Kosieradzki 75'

17.04. 16:00 Drukarz Warszawa - Orzeł Wierzbica 2:4 (0:2)
Stanisław Buława 61', Marcin Graczyk 82' - Roman Skowroński 9', 26', Tomasz Bartosiak 49', 83'

Victoria Sulejówek - Dolcan II Ząbki 3:0 v.o.

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 16-17 kwietnia - 23 kolejka      - Tabela

16.04. 11:00 Huragan Wołomin - Korona Szydłowo 3:2 (1:2)
Marcin Stańczyk 25', 57', 84' - Paweł Podlewski 1', 20'

16.04. 11:00 KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:2 (0:1)
Łukasz Jasiński 44', Paweł Jabłoński 60'

16.04. 12:00 Mławianka Mława - Wkra Bieżuń 3:0 (0:0)
Jakub Wróblewski 65', Karol Podliński 73', Szymon Masiak 90' +1

16.04. 16:00 Bug Wyszków - MKS Ciechanów 2:3 (2:1)
Mateusz Maciak 21', Łukasz Kowalczyk 24' - Łukasz Barankiewicz 15' (rz.k.), 56 (rz.k.), Dominik Lemanek 79'

16.04. 16:30 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 2:0 (0:0)
Rafał Wilamowski 74', Dominik Dutkiewicz 85'

17.04. 16:00 Czarni Węgrów - Ostrovia Ostrów Maz. 1:0 (1:0)
Mateusz Steć 16'

17.04. 16:00 Naprzód Skórzec - Mazovia Mińsk Maz. 0:5 (0:2)
Michał Herman 9', Łukasz Puciłowski 43', Rafał Słowik 46', Jewhen Romanow 54' (rz.k.), Dawid Matak 90'  

Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 3:0 v.o.
 _______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Warszawa gr.1 - 15-17 kwietnia - 20 kolejka      - Tabela

15.04. 19:30 Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór 3:1 (1:1)
Bartosz Szydłowski 32', Grzegorz Oktaba 58', Rafał Choszcz 90' - Adam Trojak 20'

16.04. 10:30 Legion Warszawa - Bór Regut 2:1 (0:1)
Sebastian Wąsowski 46', 90' (rz.k.) - Jakub Nejman 35'

16.04. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Agape Białołęka 3:3 (1:1)
Sebastian Kozłowski 40' (rz.k.), Adam Matejak 46', Daniel Krasnodębski 47' - Rafał Szewczyk 14', Łukasz Niedźwiedź 27',Aleksander Fogler 66'

16.04. 15:30 Dąb Wieliszew - Marcovia 2000 Marki 2:4 (0:1)
Kamil Karol 52', Rafał Jędrych 70' - Radosław Mędrzycki 22', Dawid Sawicki 75', 87', Arkadiusz Kublik 90' +2

16.04. 15:30 Grom Warszawa - Józefovia Józefów 3:0 (3:0)
Piotr Leśniewicz 17', samobójczy 27', Paweł Tarnowski 37'

16.04. 16:30 Vulcan Wólka Mlądzka - PKS Radość 0:3 (0:1)
Maciej Jaworski, Dawid Szosziaszwili, Stanisław Orliński

17.04. 11:00 Legionovia II Legionowo - ŁKS Łochów 10:2 (5:1)
Łukasz Kopka 23', Rafał Jankowski 28', 39', 71', 90', Robert Kowalski 34', Hubert Tylec 42', 64', Piotr Szymański 65', Mateusz Jop 88' - Grzegorz Kić 38', Radosław Gręda 50'

17.04. 16:30 Wilga II Garwolin - Promnik Łaskarzew 0:1 (0:1)
Piotr Szczypek 2'     

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Warszawa gr.2 - 16-17 kwietnia - 20 kolejka      - Tabela

16.04. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice 3:2
Daniel Paciorkowski 35', Michał Bal 55', Tomasz Kulesza 89' (rz.k.) - Jakub Kowalik 16', Rafał Sobolewski 28'  

16.04. 11:00 Okęcie Warszawa - Korona Góra Kalwaria 2:0 (0:0)
Kamil Witkowski 58', Paweł Poniatowski 79'

16.04. 14:00 Naprzód Brwinów - SEMP Ursynów 0:1 (0:0)
Paweł Rybak 90'  

16.04. 15:15 Milan Milanówek - KS Teresin 3:2
Mateusz Piątek 53', Jarosław Olkowski 62', Paweł Szewczak 72' - Michał Bargieł 14' , Mateusz Figat 35'  

16.04. 16:00 Laura Chylice - Przyszłość Włochy 2:0 (2:0)
Jacek Wąsik 15', 32'

16.04. 16:00 FC Lesznowola - Perła Złotokłos 2:1 (1:1)
Mariusz Skalski 44' (rz.k.), Rafał Gajowniczek 53' - Konrad Zawadzki 11'

16.04. 16:30 UMKS Piaseczno - Zaborowianka Zaborów 7:0 (3:0)
Adrian Szewczyk 3', Piotr Sinior 11', Piotr Madetko 25', 72', Paweł Grodzki 51', 69', Igor Mińkowski 65'

17.04. 16:30 Pogoń II Grodzisk - Unia Warszawa 2:2 (1:1)
Maciej Przybylski 24', 90' +3 (rz.k.)    

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


Liga Okręgowa Płock - 16-10 kwietnia - 17 kolejka      - Tabela

16.04. 15:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów 2:2 (1:1)
Marcin Szczepkowski 10',  Łukasz Suliński 59' - Kamil Samoraj 45' , Dawid Kalwasiński 78'  

16.04. 16:00 Błyskawica Lucień - Świt Staroźreby 0:1 (0:1)
Łukasz Kawecki 25'
 
16.04. 16:00 Unia Iłów - Delta Słupno 3:1 (1:0)
Damian Wojciechowski 24', Tomasz Trafalski 71', Arkadiusz Smagała 86' - Paweł Bojaruniec 87'

17.04. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Sierpc 1:1 (0:1)
Patryk Brząkalski 75' - Damian Majewski 3' 

17.04. 11:00 Skra Drobin - Amator Maszewo 3:4 (1:1)
Bartłomiej Mielczarski 15', Konrad Marcinkowski 52;, 89' - Tomasz Sudomir 28', 60', Radosław Marszałek 79',Tomasz Golatowski  82'  

17.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Skrwa Łukomie 1:1 (0:1)
Michał Aronowski 73' - Jacek Beksa 45'

17.04. 15:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 2:1 (0:1)
Patryk Wawrzyniak 73', 90' - Filip Orłowski 33'  


Klasa A Płock - 16-17 kwietnia - 14 kolejka      - Tabela

16.04. 15:00 Stegny Wyszogród - Pogoń Słupia 2:1 (0:0)
Maciej Bratkowski 76', Michał Szymański 78' - Arkadiusz Szymański 75'

16.04. 16:00 Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 4:3 (1:1)
Mateusz Fortuna 16', Adrian Wójcik 56', Mateusz Fortuna 65', Tomasz Matczak 89' - Michał Kacprzycki 27', Patryk Gałamaga 55', 88'

16.04. 16:30 Kormoran Łąck - Wisła Sobowo 2:2 (0:2)
Jacek Maślany, Tomasz Uniszkiewicz - Patryk Górdziński, Patryk Skrzynecki

17.04. 11:00 Huragan Bodzanów - GKS Góra 6:1 (1:0)
Hubert Kozioł 27', Jakub Sierpiński 49', Norbert Skrzyński 77', 90', Konrad Lipski 86', Paweł Bauman 90' +2 - Piotr Ronczkowski 54'

17.04. 14:00 Wicher Cieszewo - Sparta Mochowo 5:1 (1:1)
Jakub Jezaiak (2), Andrzej Mielczarek (2), Kamil Tokarski - Wojciech Gołębiewski

17.04. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin 4:2 (1:1)
Krzysztof Ciężkowski 35' (rz.k.), Norbert Wysiński 75',  Bartosz Kuciński 80', Konrad Lejza 85' - Sebastian Zieliński 3', 65'


Klasa B Płock - 16-17 kwietnia - 11 kolejka      - Tabela

16.04. 17:00 Orkan Sochaczew - Błękitni II Gąbin 0:2 (0:0)
Maciej Piotrowski 53', Mateusz Kłys 86'

17.04. 11:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin 6:4 (3:2)
Kamil Smoliński 21', 42', 89', Daniel Bartnikowski 40', Tomasz Beczak 65', Radosław Buraczyński 88' - Sebastian Kozanecki 17', 90' +3, Patryk Baczewski 23', Michał Wiśniewski 86' 

17.04. 17:00 Relax Miszewo - Szopen Sanniki 1:9 (1:4)
Paweł Gackowski 16' - Dariusz Bujakowski 7', Dominik Sapiński 11', 59', Mateusz Cieślak 14', Mateusz Gorzelewski 18', 48', 53', Mateusz Porębski 81' , Maciej Galus 90'    

Olimpia Gozdowo - Lwówianka Lwówek 0:3 v.o.


***


 
 
   

 

Admin dnia kwietnia 15 2016 16:52:00 · 0 Komentarzy · 2565 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.44.xxx @ news.php
47.128.53.xxx @ news.php
47.128.111.xxx @ news.php
47.128.124.xxx @ news.php
47.128.118.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.