EKSTRAKLASA - 16-19 PAŹDZIERNIKA - 12 KOLEJKA -
Tabela
18.10. 18:00 Legia Warszawa - Cracovia Kraków
3:1 (1:0)
Nemanja Nikolic 5', 53', 63' - Erik Jendrisek 80'
16.10. 18:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)
16.10. 20:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce 0:1 (0:1)
17.10. 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 2:2 (1:1)
17.10. 18:00 Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok 3:2 (2:1)
17.10. 18:00 Lech Poznań - Ruch Chorzów 2:2 (1:2)
18.10. 15:30 Wisła Kraków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0
19.10. 18:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 0:0
1 liga -
16-18 października - 13 kolejka
- Tabela
17.10. 17:00 Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
0:1 (0:0)
Adam Duda 51'
17.10. 18:00 Dolcan Ząbki -
Wisła Płock 0:1 (0:0)
Piotr Darmochwał 53'
16.10. 20:30 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 2:4 (2:1)
17.10. 15:00 Rozwój Katowice - MKS Kluczbork 0:1 (0:1)
17.10. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica 3:2 (1:1)
17.10. 17:00 GKS Bełchatów - Wigry Suwałki 0:2 (0:1)
17.10. 18:00 Bytovia Bytów - Arka Gdynia 1:1 (0:0)
17.10. 18:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 0:2 (0:1)
18.10. 12:45 Chrobry Głogów - Zawisza Bydgoszcz 3:1 (0:1)
2 liga -
17-18 października - 13 kolejka
- Tabela
17.10. 15:00 Legionovia Legionowo - Puszcza
Niepołomice 1:2 (1:0)
Omar Monterde 30' - Dominik Maluga 68', Adrian Gębalski 90'
18.10. 13:00 Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków
0:2 (0:0)
Maciej Mysiak 72', Patryk Kubicki 77'
18.10. 14:00 Radomiak Radom - Wisła Puławy 1:2
(1:0)
Bartosz Sulkowski 41' - Mateusz Olszak 63', Jarosław Niezgoda 80'
17.10. 12:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 1:1 (0:0)
17.10. 15:00 Okocimski Brzesko - GKS Tychy 1:1 (0:1)
17.10. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:2)
17.10. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 1:0 (1:0)
18.10. 12:00 Raków Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 2:0 (1:0)
18.10. 15:00 Nadwiślan Góra - Olimpia Zambrów 0:2 (0:0)
3 liga -
17-18 października - 13 kolejka
- Tabela
17.10. 11:30 Legia II Warszawa - Pelikan
Łowicz 1:0 (1:0)
Branimir Galić 31'
17.10. 14:30 Pilica Białobrzegi -
Polonia Warszawa 1:0 (0:0)
Adrian Karasek 73'
17.10. 15:00 Oskar Przysucha - Ner Poddębice
4:0 (2:0)
Jakub Sapieja 5' (rz.k.), 73' (rz.k.), Piotr Skałbania 44', Paweł
Maciejczak 58'
17.10. 15:00 Start Otwock - Warta Działoszyn
3:0
17.10. 15:00 Błękitni Raciąż -
Broń Radom 2:5 (0:3)
Tomasz Kamiński 51', Konstantine Gabaszwili 82' - Dominik Leśniewski 1', 90',
Adrian Dziubiński 22', 44', 66'
17.10. 15:30 Pogoń Grodzisk - Warta Sieradz 2:1
(0:0)
Damian Jaroń 65', Maciej Tataj 81' - Łukasz Mitek 83'
18.10. 11:00 Lechia Tomaszów - Energia Kozienice
4:3 (2:1)
Marcin Mirecki 11', 59', Paweł Magdoń 22', Eryk Lebioda 90' - Wiktor Putin
40', Damian Stanisławski 48', Eugeniusz Kołodziejczyk 85'
18.10. 14:30 Sokół Aleksandrów - Świt Nowy Dwór
1:0 (1:0)
18.10. 15:00 ŁKS Łódź - Ursus Warszawa 1:0 (1:0)
4 liga Południowa -
17-18 października - 13 kolejka
- Tabela
17.10. 11:00 Olimpia Warszawa - Dolcan II Ząbki 3:2
17.10. 11:00 Mazur Karczew - Victoria Sulejówek 1:4
17.10. 11:00 Sparta Jazgarzew - Żyrardowianka Żyrardów 1:0
17.10. 11:00 Hutnik Warszawa - Orzeł Wierzbica 1:4
17.10. 12:00 KS Konstancin - KS Warka 1:0
17.10. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - UKS Łady 1:1
17.10. 14:00 Drukarz Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 3:1
17.10. 15:30 KS Raszyn - Wilga Garwolin 1:1
18.10. 11:00 Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków 2:3 (0:2)
4 liga Północna
- 17-18
października
- 13 kolejka
- Tabela
17.10. 11:00 KS Łomianki - Huragan Wołomin 2:3 (1:1)
Przemysław Sieczko 14', Artur Starosz 54' (rz.k.) - Marcin Stańczyk 19'
(rz.k.), 48', Rafał Wielądek 59'
17.10. 14:30 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 3:0 (3:0)
Michał Pragacz 16' (rz.k.), Paweł Olszewski 22', Artur Gawęda 44'
17.10. 15:00 Bug Wyszków - Bzura Chodaków 0:3 (0:1)
Konrad Cichowski 37', 81' (rz.k.), Patryk Strus 71'
17.10. 15:00 Błękitni Gąbin - Wkra Bieżuń 3:1 (1:0)
Patryk Chmielewski 38', Bartłomiej Dębicki 71', 75' - Robert Kolk 59'
17.10. 15:30 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0
(0:0)
Paweł Jabłoński 78', Bartosz Kwiatkowski 87'
18.10. 12:00 Wisła II Płock - Korona Szydłowo 2:0 (0:0)
Adam Radwański 76', 80' (rz.k.)
18.10. 15:00 Naprzód Skórzec - MKS Ciechanów 2:5
Jarosław Kisiel 69', Mateusz Kafara 90'+1 - Kamil Olszewski 6'), Patryk
Tosik 27', Damian Matusiak 32', 75', samobójczy 76'
18.10. 15:00 Czarni Węgrów - Mazur Gostynin 0:0
Liga Okręgowa Warszawa gr.1 -
17-18 października
- 12 kolejka
- Tabela
17.10. 11:00 Legion Warszawa - Grom Warszawa 1:1
17.10. 11:00 Sokół Serock - Vulcan Wólka Mlądzka 3:2
17.10. 15:00 Bór Regut - Marcovia 2000 Marki 4:3
17.10. 15:00 Bóbr Tłuszcz - Dąb Wieliszew 3:6
18.10. 12:30 Świt II Nowy Dwór - ŁKS Łochów _ : _
18.10. 13:00 Agape Białołęka - PKS Radość 0:5
18.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Józefovia Józefów 4:0
18.10. 15:30 Wilga II Garwolin - Legionovia II Legionowo 2:7
Liga Okręgowa Warszawa gr.2 -
17-18 października
- 12 kolejka
- Tabela
17.10. 11:00 Okęcie Warszawa - Milan Milanówek 1:1
17.10. 11:00 Perła Złotokłos - Naprzód Stare Babice 2:0
17.10. 12:30 FC Lesznowola - UMKS Piaseczno 3:4
17.10. 14:00 Naprzód Brwinów - LKS Chlebnia 1:0
17.10. 15:30 Korona Góra Kalwaria - Przyszłość Włochy 1:3
18.10. 11:00 Unia Warszawa - Zaborowianka Zaborów 3:2
18.10. 15:30 SEMP Ursynów - KS Teresin 1:0
18.10. 15:30 Pogoń II Grodzisk - Laura Chylice 3:0
Liga Okręgowa Płock -
17-18 października
- 11 kolejka
- Tabela
17.10. 11:00 Świt Staroźreby - Wisła Duninów 6:1 (2:0)
Dawid Popielarski (2), Mariusz Unierzyski (2, 1x rz.k.), Adam Zając,
Maciej Sobiesiak - Grzegorz Krzewicki (rz.k.)
17.10. 15:00 Unia Iłów - Amator Maszewo 3:2 (2:1)
Tomasz Grzywacz (3) - Krystian Majchrzak, Piotr Mysior
17.10. 15:00 Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk 2:1 (1:0)
Maciej Lemanowicz, Damian Mórawski - Patryk Spadło
18.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - ULKS Ciółkowo 2:1 (0:1)
Paweł Domański 52', Karol Błaszczyk 75' - Michał Aronowski 31'
18.10. 12:30 Delta Słupno - Skrwa Łukomie 1:1 (0:1)
Radosław Petera 76' - Patryk Karczewski 32'
18.10. 14:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 5:0 (3:0)
Hubert Krysztofiak (3), Bartłomiej Mielczarski, Damian Domeradzki
18.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Unia Czermno 1:2 (0:0)
Rafał Szydłowski 65' - Damian Sztendor 53', 75'
KLASA A
Płock -
17-18 października
- 8 kolejka
- Tabela
17.10. 15:00 Stegny Wyszogród - Wicher Cieszewo 2:3 (1:1)
Michał Popiołek 10', 47' - Mateusz Dopieralski 33', Krystian Sawicki55', Jakub Jeziak
80'
17.10. 15:30 Kormoran Łąck - Kasztelan Białe Błoto 0:0
18.10. 11:00 Wisła Sobowo - Sparta Mochowo 2:0 (2:0)
Rafał Gołębiewski 31', Patryk Skrzynecki 37'
18.10. 11:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 2:0 (1:0)
Arkadiusz Szymański 44', 90' +3
18.10. 11:00 Start Proboszczewice - GKS Góra _ : _
odwołany
18.10. 15:00 Stoczniowiec Płock - Zorza Szczawin 3:3 (3:1)
Szymon Żebrowski 5', Michał Kacprzycki 15', Arkadiusz Raczkowski 37' -
Cezary Obszyński 30', Michał Maciak 56', Aleksy Komorowski 64'
KLASA B
Płock -
18 października
- 7 kolejka
- Tabela
18.10. 11:00 Olimpia Gozdowo - Orkan Sochaczew 1:3 (1:1)
Przemysław Gierzyński 7' - Robert Wasilewski10', Michał Foks 74', Artur
Sobczyk 82'
18.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Szopen Sanniki 1:1 (0:0)
Michał Józwik - Dariusz Bujakowski
18.10. 13:00 Czarni Rempin - Błękitni II Gąbin 2:3 (1:1)
Hubert Wiśniewski 44', Sebastian Kozanecki 70' - Krystian Wasilewski 19',
85', Łukasz Górski 90'
18.10. 14:00 Mazowia Słubice - Relax Miszewo 2:0 (0:0)
Piotr Szymański 70', 88'
***
|