|
T-MOBILE Ekstraklasa -
24-26 kwietnia - 29 kolejka
- Tabela
24.04. 20:30 Ruch Chorzów - Legia Warszawa
0:0
24.04. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 0:3 (0:1)
25.04. 15:30 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3:1 (1:0)
25.04. 18:00 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0:0
25.04. 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
26.04. 13:00 Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (0:0)
26.04. 15:30 Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
26.04. 18:00 Wisła Kraków - Korona Kielce 2:0 (1:0)
1 liga -
25-26 kwietnia - 27 kolejka
- Tabela
25.04. 17:00 Dolcan Ząbki -
Pogoń Siedlce 3:1 (0:0)
Grzegorz Piesio 61' (rz.k.), Paweł Tarnowski 70' (rz.k.), Damian Kądzior 90'
- Cezary Demianiuk 80'
26.04. 12:30 Arka Gdynia - Wisła Płock 0:0
25.04. 13:00 GKS Tychy - Wigry Suwałki 1:1 (0:0)
25.04. 14:00 Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 1:0 (0:0)
25.04. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 0:1 (0:1)
25.04. 17:00 Miedź Legnica - Flota Świnoujście 5:0 (0:0)
25.04. 17:00 Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
25.04. 17:45 GKS Katowice - Zagłębie Lubin 0:5 (0:1)
26.04. 16:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Stomil Olsztyn 3:0 (2:0)
2 liga -
25 kwietnia - 27 kolejka
- Tabela
26.04. 15:00 Błękitni Stargard Sz. - Znicz Pruszków
3:1 (0:1)
Wojciech Fadecki 66', Ariel Wawszczyk 69', 88' - Arkadiusz Jędrych 17'
25.04. 17:00 Legionovia Legionowo - Raków
Częstochowa 0:1 (0:0)
Przemysław Mońka 90'
25.04. 15:00 Wisła Puławy - Górnik Wałbrzych 1:1 (1:1)
25.04. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Limanovia Limanowa 2:0 (0:0)
25.04. 16:00 Puszcza Niepołomice - Nadwiślan Góra 0:0
25.04. 16:00 MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
25.04. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (0:0)
25.04. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Energetyk ROW Rybnik 2:1 (0:1)
25.04. 18:00 Stal Mielec - Rozwój Katowice 3:1 (0:0)
3 liga -
25-26 kwietnia - 26 kolejka
- Tabela
25.04. 11:00 Legia II Warszawa -
Pilica Białobrzegi 4:2 (2:1)
Arkadiusz Madeński 18', 65', Kamil Anczewski 28', Miłosz Kozak 55' - Konrad
Rudnicki 40', Zbigniew Obłuski 82' (rz.k.)
25.04. 17:00 WKS Wieluń - Radomiak Radom 1:2
(0:1)
Dawid Przezak 79' - Przemysław Śliwiński 2', Maciej Świdzikowski 78'
25.04. 17:00 Ursus Warszawa -
Polonia Warszawa 1:1 (1:1)
Łukasz Radomski 2' - Konrad Cichowski 14'
25.04. 17:00 Pogoń Grodzisk - Pelikan Łowicz 0:0
25.04. 19:00 Broń Radom - Lechia Tomaszów 2:2
(1:1)
Michał Bojek 32', Paweł Ankurowski 87' - Jakub Rozwandowicz 26', Marcin
Mirecki 67'
26.04. 16:00 Omega Kleszczów - Sokół Aleksandrów 2:0 (2:0)
26.04. 16:00 ŁKS Łódź - Warta Sieradz 3:0 (2:0)
26.04. 17:00 Pogoń II Siedlce -
Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Hubert Tomalski 45'
GKP Targówek - Start
Otwock 0:3 v.o.
4 liga
Południowa -
25 kwietnia - 25 kolejka
- Tabela
25.04. 11:00 Okęcie Warszawa - KS Raszyn 1:3 (1:2)
Patryk Siekierko 10' - Wiktor Lach 6', 43', Adrian Ziętek 55'
25.04. 13:00 Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:2)
Kamil Łojszczyk 3', Bartłomiej Czarnecki 36
25.04. 14:30 Mazur Karczew - Energia Kozienice 0:2 (0:1)
Michał Kucharczyk 25', Dariusz Mortka 61'
25.04. 16:00 KS Konstancin - Victoria Sulejówek 4:1
25.04. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Mazowsze Grójec 2:1 (2:0)
Bartosz Kwiatkowski 12', Radosław Jankiewicz 27' - Paweł Grodzki 69'
25.04. 16:30 Szydłowianka Szydłowiec - Zwolenianka Zwoleń 0:0
25.04. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Znicz II Pruszków 0:0
25.04. 17:00 Sparta Jazgarzew - Orzeł Wierzbica 0:0
25.04. 17:00 Oskar Przysucha - Hutnik Warszawa 3:1 (1:0)
Paweł Kowalczyk 5', Cezary Czpak 73', Bartłomiej Książek 86' - Damian
Pracki 47'
4 liga północna -
25 kwietnia - 25 kolejka
- Tabela
25.04. 13:00 Błękitni Gąbin - KS Łomianki 0:2 (0:1)
Patryk Gac 16', Konrad Ksel 71'
25.04. 14:00 Bug Wyszków - Olimpia Warszawa 1:2 (1:1)
Łukasz Barankiewicz 2' - Bartosz Lewiński 40', Marcin Majewski 70'
25.04. 16:00 Narew Ostrołęka - Bzura Chodaków 2:4 (1:2)
Wojciech Skorupka 16', Adrian Mleczek 47' - Rafał Trakul 20', Jakub
Antczak 34', samobójczy 52', 74'
25.04. 16:00 MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 0:1 (0:1)
Kamil Majkowski 40'
25.04. 16:00 Wkra Żuromin - Huragan Wołomin 1:2 (1:1)
Tomasz Kamiński 45' +1' - Piotr Bazler 8', Marcin Stańczyk 70'
25.04. 16:00 Mławianka Mława - Skra Drobin 8:0 (4:0)
Daniel Orzechowski 5', 63', Mariusz Walczak 16', 33', Jakub Wróblewski
32', 57', Kamil Gatyński 61' (rz.k.), Michał Stryjewski 71'
25.04. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 1:2 (0:1)
Paweł Zacharski 46' - Tomasz Kamiński 8', Paweł Olszewski 60'
25.04. 16:30 Mazovia Mińsk Maz. - Korona Szydłowo 1:1 (0:1)
Michał Bondara 62' - Jarosław Bartnikowski 38'
25.04. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Wisła II Płock 2:0 (0:0)
Arkadiusz Ciach 61', Piotr Zacheja 67'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 24-26 kwietnia - 22 kolejka
- Tabela
24.04. 19:00 Grom Lipowo - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Jacek Kaczorek 64' (rz.k.)
25.04. 16:00 Mewa Krubin - Józefovia Józefów 0:3 (0:0)
Paweł Niemczyk 76', Łukasz Poszalski 80', Maciej Napieraj 85'
25.04. 16:00 Bór Regut - PKS Radość 2:1 (1:1)
Przemysław Popis 5', Tomasz Grzesiński 50' - Arkadiusz Milewski 9'
25.04. 16:00 Dąb Wieliszew - ŁKS Łochów _ : _
goście nie dojechali na mecz
25.04. 16:00 Drukarz Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka 4:1
25.04. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Legion Warszawa 2:4 (2:2)
Robert Wygryz 10, Maciej Gałązka 37' - Sebastian Galiński 7', Sebastian
Wąsowski 16', Zbigniew Dzięcioł 64', Łukasz Markiewicz 74'
26.04. 11:00 Dolcan II Ząbki - Sokół Serock 3:0 (1:0)
Sebastian Grzymkowski 37', Rafał Zembrowski 65', 73'
26.04. 17:00 Victoria II Sulejówek - Świt II Nowy Dwór 3:0 (1:0)
Bartłomiej Szulim 10', Rafał Betliński 60', Mateusz Bułanowski 82'
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 25-26 kwietnia - 22 kolejka
- Tabela
25.04. 11:00 Przyszłość Włochy - Zaborowianka Zaborów 2:3 (0:2)
Artur Bałajzy 76', Adam Sypuła 89' - Rafał Grzelak 2', Przemysław
Zalewski 12', Alexander Lis 77'
25.04. 14:30 Laura Chylice - KS Teresin 0:2
25.04. 15:30 Milan Milanówek - UKS Łady 0:1
25.04. 16:30 UMKS Piaseczno - Perła Złotokłos 1:1 (0:0)
Sebastian Adamczyk 55' - Mariusz Lisiecki 66' (rz.k.)
26.04. 12:00 Błonianka Błonie - Ryś Laski 11:0 (5:0)
Maciej Pater 4' (rz.k.), Adrian Schamlewski 13', samobójczy 20', Dorian
Zdanowicz 22', 81', Daniel Wojnarowski 26', 69', Tomasz Sieński 53', 74', 85',
Bartłomiej Nowak 60'
26.04. 14:00 Sarmata Warszawa - LKS Chlebnia 1:1 (0:1)
Adam Zdunek 65' - Wiktor Żegliński 28'
26.04. 16:00 FC Lesznowola - Korona Góra Kalwaria 2:1 (2:0)
Maciej Kruk 10', Oskar Śliwowski 35' - Tomasz Folwarski 87'
26.04. 17:00 Kosa Konstancin - Naprzód Brwinów 1:2 (1:0)
Mariusz Buczek 27' - Andrzej Dzierżawski 49', Damian Benda 70'
liga Okręgowa Płock
- 25-26 kwietnia - 18 kolejka
- Tabela
25.04. 16:00 Wisła Duninów - Amator Maszewo 4:3 (2:0)
Kamil Samoraj 26', 60', Damian Tyska 28', 88' - Tomasz Sudomir 48', Piotr
Mysior 61', 70'
25.04. 16:00 Kasztelan Sierpc - Świt Staroźreby 0:0
25.04. 16:30 Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 4:1 (2:0)
Konrad Stańczak 5', Bartosz Komorowski 31', Jan Domagała 90', Rafał
Wilamowski 90'- Damian Kotkiewicz 47'
26.04. 11:00 Orzeł Goleszyn - Błyskawica Lucień 2:0 (1:0)
Mateusz Biegański 34', 57'
26.04. 15:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 2:2 (1:1)
Adrian Żuchniewicz 39, Damian Pomorski 51' - Damian Sztendor 18',
48'
26.04. 15:00 Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo 0:1
Sebastian Feliciak 75'
26.04. 17:00 Zorza Szczawin - Unia Iłów 1:5 (0:3)
Mateusz Kowalewski 73' - Damian Wojciechowski 17', 85', Krystian Wiśniewski
24', Piotr Trafalski 64', Piotr
Chmielak 39'
Klasa A Płock
- 25-26 kwietnia - 14 kolejka
- Tabela
25.04. 13:30 Delta Słupno - Stegny Wyszogród 8:2 (1:2)
Artur Gołębiowski 33', 59', 64', Jarosław Machowski 49' (rz.k.),
Damian Grabowski 57', 62', Radosław Petera 72', Wojciech Jochymek 90' - Michał
Popiołek 31', Damian Pietrzak 44'
25.04. 16:30 Huragan Bodzanów - Start Proboszczewice 2:2 (0:2)
Jakub Sierpiński 68', Konrad Lipski 70' (rz.k.) - Radosław Domel 21',
Przemysław Bońkowski 35'
26.04. 11:00 Kormoran Łąck - Sparta Mochowo 1:2
Jacek Maślany 90' - Artur Sieciński 60', Sebastian Szczypecki 80'
26.04. 13:00 Lwówianka Lwówek - Pogoń Słupia 0:0
26.04. 13:00 Wisła Sobowo - Wicher Cieszewo 0:4 (0:1)
Konrad Marcinkowski 35', 76, 87', 89'
26.04. 15:00 Kasztelan Białe Błoto - Spójnia Mała Wieś 2:3 (1:1)
Patryk Folgier 40', 65' - Tomasz Górecki 81', 87' Paweł Sutkowski 16'
Klasa B Płock
- 25-26 kwietnia - 10 kolejka
- Tabela
25.04. 15:00 GKS Góra - Olimpia Gozdowo 3:2 (2:1)
Hubert Goszczycki 20', Maciej Barciński 30', Piotr Ronczkowski 50' -
Kamil Smoliński 15', Sebastian Cybulski 60'
25.04. 15:00 FK Rybno - Orkan Lelice 5:1 (4:0)
Radosław Jaworski 15' (rz.k.), Mateusz Rogala 21', Artur Sobczyk 34',
Rafał Haba 30', 62' - Radosław Buraczyński 60'
26.04. 11:00 Czarni Rempin - Relax Miszewo 3:1 (2:1)
Piotr Woźniak 2', Michał Kraska 25', Michał Wiśniewski 75' - Paweł Zych
20'
26.04. 11:00 Mazowia Słubice - Orkan Sochaczew 1:2 (1:2)
Przemysław Felczak 2' - Michał Foks 12' (rz.k.), Patryk Pęsiek 26'
26.04. 17:00 Błękitni II Gąbin - SKS 70 Płock 4:1 (2:1)
Krystian Wasilewski 21', Maciej Jankowski 24', Jarosław Opasiński 74',
samobójczy 84' - Grzegorz Barciński 43'
***
|