Faza Grupowa - Sobota
Zwycięzcą V PŁOCK CUP 2015 został zespół PETER-GUM ! W finale zespół PETER-GUM
pokonał RDS STAL 2:1
Wyniki turnieju
3 stycznia 2015 -
Faza Eliminacyjna
Grupa A
Delta Płock - RDS Stal Płock 0:3
Icar Poker Lublin - FC Natolin 3:0 v.o.
Delta Płock - Icar Poker Lublin 1:1
RDS Stal Płock - FC Natolin 3:0 v.o.
FC Natolin - Delta Płock 0:3 v.o.
RDS Stal Płock - Icar Poker Lublin 3:3
1. |
RDS Stal Płock |
7 |
|
9:3 |
2. |
Icar Poker Lublin |
5 |
|
7:4 |
3. |
Delta Płock |
4 |
|
4:4 |
4. |
FC Natolin |
0 |
|
0:0 |
Grupa B
Entelo Płock - Ecco Płock 2:2
FC Wągrowiec - Ramis Białystok 2:1
Entelo Płock - FC Wągrowiec 2:2
Ecco Płock - Ramis Białystok 7:0
Ramis Białystok - Entelo Płock 1:2
Ecco Płock - FC Wągrowiec 0:2
1. |
FC Wągrowiec |
|
7 |
|
6:3 |
2. |
Entelo Płock |
|
5 |
|
6:5 |
3. |
Ecco Płock |
|
4 |
|
9:4 |
4. |
Ramis Białystok |
|
0 |
|
2:11 |
Grupa C
Sami Swoi Warszawa - Burger Płock 2:0
Agresywni Warszawa - Olimpic Płock 6:1
Sami Swoi Warszawa - Agresywni Warszawa 3:2
Burger Płock - Olimpic Płock 1:3
Olimpic Płock - Sami Swoi Warszawa 0:4
Burger Płock - Agresywni Warszawa 2:6
1. |
Sami Swoi Warszawa |
9 |
|
9:2 |
2. |
Agresywni Warszawa |
6 |
|
14:6 |
3. |
Olimpic Płock |
3 |
|
4:11 |
4. |
Burger Płock |
0 |
|
3:11 |
Grupa D
Windoor Radom - Peter Gum Płock 0:2
Team Rypin - Baumat Toruń 1:3
Windoor Radom - Team Rypin 5:4
Peter Gum Płock - Baumat Toruń 3:1
Baumat Toruń - Windoor Radom 8:0
Peter Gum Płock - Team Rypin 8:0
1. Peter Gum Płock 9 13:1
2. Baumat Toruń 6 12:4
3. Windoor Radom 3 5:14
4. Team Rypin 0 5:16
Mecze w fazie eliminacyjnej sędziowali: Szymon Marciniak i Rafał
Szczytniewski
4 stycznia 2015 -
Faza Finałowa
Grupa E
RDS Stal Płock - Entelo Płock 3:2
Sami Swoi Warszawa - Baumat Toruń 4:1
RDS Stal Płock - Sami Swoi Warszawa 3:1
Entelo Płock - Baumat Toruń 5:2
Baumat Toruń - RDS Stal Płock 0:5
Entelo Płock - Sami Swoi Warszawa 1:3
1. |
RDS Stal Płock |
9 |
|
11:3 |
2. |
Sami Swoi Warszawa |
6 |
|
8:5 |
3. |
Entelo Płock |
3 |
|
8:8 |
4. |
Baumat Toruń |
0 |
|
3:14 |
Grupa F
Icar Poker Lublin - FC Wągrowiec 2:0
Agresywni Warszawa - Peter Gum Płock 1:2
Icar Poker Lublin - Agresywni Warszawa 2:2
FC Wągrowiec - Peter Gum Płock 2:4
Peter Gum Płock - Icar Poker Lublin 2:2
FC Wągrowiec - Agresywni Warszawa 2:4
1. |
Peter Gum Płock |
7 |
|
8:5 |
2. |
Icar Poker Lublin |
5 |
|
6:4 |
3. |
Agresywni Warszawa |
4 |
|
7:6 |
4. |
FC Wągrowiec |
0 |
|
4:10 |
Półfinały
RDS Stal Płock - Icar Poker Lublin 1:1 rz.k. 2:0
Peter Gum Płock - Sami Swoi Warszawa 5:2
Rzuty karne
o miejsce 7:
Baumat Toruń - FC Wągrowiec 0:1
o miejsce 5:
Entelo Płock - Agresywni Warszawa 1:0
FINAŁY
o miejsce 3:
Icar Poker Lublin - Sami Swoi Warszawa 6:2
o 1 miejsce:
Peter Gum Płock -
RDS Stal Płock 2:1
Mecze w fazie finałowej sędziowali Szymon Marciniak i Rafał
Szczytniewski
Nagrody indywidualne otrzymali:
Najlepszy zawodnik:
- Kamil Tlaga - Sami Swoi Warszawa (Legionovia Legionowo)
Najlepszy strzelec:
- Jakub Kustra - 9 goli - RDS Stal Płock (Błękitni Gąbin)
Najlepszy bramkarz:
- Robert Susz - Icar Poker Lublin (Lublinianka Lublin)
___________________
źródło: www.plockcup.pl
zdjęcie: portalplock.pl
|