|
1 liga -
10-12 października - 12 kolejka
- Tabela
11.10. 16:00 Wisła Płock - Miedź Legnica 2:0
(1:0)
Krzysztof Janus 16', Jacek Góralski 90' +3
11.10. 17:00 Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki 3:0
(1:0)
Damian Piotrowski 14' (rz.k.), Łukasz Szczepaniak 48', 90'
12.10. 12:15 Pogoń Siedlce - GKS Tychy
1:1 (0:1)
Dawid Dzięgielewski 86' - Marcin Wodecki 36'
10.10. 18:00 Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
10.10. 18:00 Wigry Suwałki - Widzew Łódź 2:1 (1:0)
11.10. 14:45 Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 2:1 (2:0)
11.10. 15:00 Chojniczanka Chojnice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:0 (1:0)
11.10. 15:00 Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście 0:0
12.10. 12:30 Bytovia Bytów - Arka Gdynia 1:1 (0:0)
2 liga -
10-12 października - 12 kolejka
- Tabela
10.10. 19:00 Znicz Pruszków - Limanovia
Limanowa 3:0 (1:0)
Daniel Nawrocki 22', Maciej Górski 31', Arkadiusz Jędrych 68'
12.10. 15:00 Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
0:2 (0:1)
Sebastian Czapa 2', Sebastian Janusiński 71'
10.10. 15:00 Górnik Wałbrzych - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)
10.10. 18:00 Energetyk ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
11.10. 12:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 0:0
11.10. 15:00 Rozwój Katowice - Okocimski KS Brzesko 3:0 (1:0)
11.10. 15:00 Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 2:2 (1:1)
11.10. 15:00 Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Sz. 1:2 (0:0)
11.10. 16:00 Wisła Puławy - MKS Kluczbork 0:3 (0:1)
3 liga -
10-12 października - 13 kolejka
- Tabela
10.10. 17:00 Świt Nowy Dwór - Omega
Kleszczów 1:1 (1:1)
Mateusz Zawiska 27' - Dominik Cukiernik 44'
10.10. 20:00 Polonia Warszawa -
Legia II Warszawa 1:2 (0:1)
Piotr Augustyniak 72' - Arkadiusz Piech 15', Mateusz Szwoch 50'
11.10. 14:30 Sokół Aleksandrów - Pilica Białobrzegi
1:1 (0:0)
Samuel Uche Obi 60' - Jacek Moryc 69'
11.10. 15:00 Warta Sieradz - Start Otwock 2:2
(0:0)
Michał Stasiak 60', 64' - samobójczy 53', Mateusz Zieliński 70'
11.10. 15:00 Pogoń Grodzisk -
Ursus Warszawa 0:0
12.10. 11:00 Lechia Tomaszów - WKS Wieluń 1:2 (0:0)
12.10. 11:15 Pelikan Łowicz - ŁKS Łódź 0:0
12.10. 15:00 Radomiak Radom -
GKP Targówek 3:0 (1:0)
Krystian Puton 24', Przemysław Śliwiński 50', Szymon Stanisławski 82'
12.10. 15:30 Pogoń II Siedlce -
Broń Radom 1:1 (1:1)
Sebastian Olczak 37' - Mariusz Marczak 45'
4 liga
Południowa -
11 października - 13 kolejka
- Tabela
11.10. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn 3:0 (2:0)
Dariusz Cackowski 28', 45' +1, Dariusz Lipiński 84'
11.10. 11:00 Znicz II Pruszków - Orzeł Wierzbica 4:2 (2:1)
Paweł Czarnecki 23' (rz.k.), Patryk Sokołowski 43', Patryk Kubicki 51',
Bartosz Niksiński 88' - Adrian Ziętek 31', Tomasz Bartosiak 90'
11.10. 11:00 Energia Kozienice - Wilga Garwolin 3:1 (1:0)
Michał Kucharczyk 36', 90' +1, Patryk Walasek 86' - Daniel Bogusz 64' (rz.k.)
11.10. 13:00 Szydłowianka Szydłowiec - Mazowsze Grójec 4:0 (3:0)
Kamil Czarnecki 6' (rz.k.), 10', 81', Tomasz Turczyk 45' +3
11.10. 15:00 Oskar Przysucha - KS Konstancin 1:3 (0:1)
Piotr Kornacki 71' - Michał Prażuch 25', Michał Sodel 52', Tomasz Doliński
56'
11.10. 15:00 Mazur Karczew - Victoria Sulejówek 2:3 (1:1)
Karol Skóra 36', Michał Trzaskowski 68' - Sebastian Pękala 35', Marek
Rogowski 59', Karol Kopeć 76'
11.10. 15:30 Żyrardowianka Żyrardów - Zwolenianka Zwoleń 5:0 (1:0)
Piotr Gawlik 12', Sylwester Płacheta 49', Igor Sapała 73', Marcin Woś 85',
89'
11.10. 15:30 Ożarowianka Ożarów - Hutnik Warszawa 1:0 (1:0)
Kamil Melich 8'
11.10. 16:00 Sparta Jazgarzew - Okęcie Warszawa 4:0 (0:0)
samobójczy 59', Bartosz Orłowski 61', Emil Wrażeń 63', 73'
4 liga północna -
11 października - 13 kolejka
- Tabela
11.10. 11:00 KS Łomianki - Bzura Chodaków 2:1 (0:1)
Mateusz Sołtys 50', Łukasz Prusik 82' - Kamil Bartosiewicz 38'
11.10. 15:00 Wkra Żuromin - Korona Szydłowo 0:3 (0:1)
Piotr Karpiński, Kacper Małecki, Łukasz Wodzyński
11.10. 14:00 Błękitni Gąbin - Skra Drobin 8:1 (2:0)
Paweł Winnicki 16', 35', Mateusz Nowak I 50', 80', Damian Szczytniewski
54', Krystian Sokołowski 70', 85', Damian Koryto 89' - Marcin Mikołajczyk 66'
11.10. 14:00 Huragan Wołomin - Błękitni Raciąż 3:1 (0:1)
Rafał Barzyc 51', Rafał Wielądek 72' (rz.k.), Daniel Dylewski 86' -
Marcin Kowalski 40'
11.10. 15:00 MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (1:1)
Adrian Kowalski 8', Bartosz Karczewski 51' - Edgar Dżawakian 65'
11.10. 15:00 Bug Wyszków - Mławianka Mława 0:2 (0:1)
Mariusz Kopecki 5', Daniel Orzechowski 55'
11.10. 15:00 Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:3 (0:2)
11.10. 15:00 Mazovia Mińsk Maz. - Wisła II Płock 2:1 (0:1)
Michał Bondara 66', Rafał Słowik 75' - Krystian Pomorski 44' (rz.k.)
11.10. 15:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Olimpia Warszawa 3:0 (3:0)
Arkadiusz Ciach 14', 43', Kamil Małkiński 19'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 11-12 października - 11 kolejka
- Tabela
11.10. 14:00 Józefovia Józefów - PKS Radość 2:2 (1:1)
Rafał Wargocki 4', Michał Orowiecki 62' - Tomasz Bochenek 45', 49'
11.10. 14:00 Sokół Serock - Legion Warszawa 1:1
Sebastian Ściechowicz 2'
11.10. 14:00 Drukarz Warszawa - Dąb Wieliszew 9:2 (5:0)
Rafał Szkamruk (4), Maksymilian Vogtman, Jakub Pikulski, Duc Tam Ngugen,
Piotr Wołowicz, Piotr Markowski - Krystian Bralski, Mariusz Sokół
11.10. 14:00 Grom Lipowo - Dolcan II Ząbki 1:6 (0:4)
Marcin Papierz 85' - Fabian Bujalski 14', 16', Rafał Wiśniowski 32', Kamil
Wiktorski 39', 76, 82'
11.10. 15:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Victoria II Sulejówek 7:0 (4:0)
Janusz Lasecki 11', Kamil Marczak 15', 24', 49', 57', Mariusz Zawadka 28',
Marcin Raszka 86'
12.10. 12:00 Legionovia II Legionowo - Mewa Krubin 3:0
12.10. 15:30 ŁKS Łochów - Bór Regut 1:2
12.10. 17:30 Świt II Nowy Dwór - Bóbr Tłuszcz 0:1
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 11 października - 11 kolejka
- Tabela
11.10. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów 3:2 (1:0)
Tomasz Kulesza, Kamil Świtalski, Marcin Ejsmont - Michał Hilcher 74', Marcin Kośla 87'
11.10. 13:30 Milan Milanówek - Sarmata Warszawa 2:1 (0:0)
87', Patryk Gołębiewski 90' - 86'
11.10. 15:00 KS Teresin - Przyszłość Włochy 2:5 (1:3)
Dariusz Dźwigała, Kamil Gurbiel -
11.10. 15:00 Ryś Laski - FC Lesznowola 2:3
- Karol Pietrasiak (2), Maciej Kruk
11.10. 15:30 Perła Złotokłos - Korona Góra Kalwaria 4:2
Adam Piotrowski (3), Mateusz Orzeszak - Filip Kaczmarski. Tomasz
Folwarski
11.10. 15:30 Zaborowianka Zaborów - Kosa Konstancin 2:1 (1:1)
Michał Ocipka (2) -
11.10. 15:30 UKS Łady - UMKS Piaseczno 2:0
12.10. 13:30 Laura Chylice - Błonianka Błonie 0:1 (0:0)
Dorian Zdanowicz 87'
liga Okręgowa Płock -
11-12 października - 10 kolejka
- Tabela
11.10. 15:30 Unia Iłów - Świt Staroźreby 9:0 (4:0)
Tomasz Grzywacz (4), Mateusz Cieślak (2), Grzegorz Banasiak, Kamil
Wojciechowski, Łukasz Świątek
11.10. 16:00 Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 3:2 (1:1)
Przemysław Mysielski (2), Adrian Żuchniewicz - Rafał Kaczorowski, Marek
Bolimowski
12.10. 11:00 Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 0:2 (0:2)
Piotr Krysztofiak, Krzysztof Kamiński
12.10. 14:00
Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin 1:3 (1:3)
Piotr Wiśniewski 10' - Mateusz
Ziułkowski 25', Patryk Matusiak 38',
Arkadiusz Górecki 40'
12.10. 15:00 Wisła Duninów - Stoczniowiec Płock 6:1 (2:0)
Rafał Rękawiecki (2), Kamil Samoraj (2), Cezary Szymański, Łukasz Król -
Tomasz Braniecki
12.10. 15:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 3:0 (2:0)
Marcin Sochalewski 15', Tomasz Golatowski 25', Filip Zych 70'
12.10. 15:00 Unia Czermno - ULKS Ciółkowo 4:2 (1:1)
Patryk Wawrzyniak 30', Przemysław Nowicki 55' (rz.k.), Daniel Garwacki 70',
Marcin Milczarek 90' - Sebastian Feliciak 20', Dawid Brzeski 50'
KLASA A Płock -
11-12 października - 7 kolejka
- Tabela
11.10. 16:00 Start Proboszczewice - Wisła Sobowo 3:2 (2:2)
Sebastian Duchewicz (3) - Dariusz Młotkowski, Kamil Jaszczak
12.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Stegny Wyszogród 2:1 (1:1)
Paweł Sutkowski 17', Paweł Domański 53' - Hubert Fortuna 1'
12.10. 11:00 Pogoń Słupia - Delta Miszewko 2:6 (1:0)
Dawid Piłat 35', Dawid Wilamowski 55' - Jarosław Machowski 54', Artur
Gołębiowski 65', 90' +4, Mateusz Tarnowski 85', 90' +1, Radosław Petera 90'
12.10. 12:00 Kormoran Łąck - Kasztelan Białe Błoto 2:1 (1:0)
Tomasz Uniszkiewicz, Adrian Matusiak - Dawid Wójcik
12.10. 13:00 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo 1:1 (1:0)
Krystian Szczypecki - Krzysztof Grotkiewicz 65'
12.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Huragan Bodzanów 1:2 (0:1)
Adam Kotowicz 83' - Norbert Skrzyński 32', 89'
KLASA B Płock -
11-12 października - 7 kolejka
- Tabela
11.10. 15:00 Olimpia Gozdowo - Błękitni II Gąbin 1:1 (0:0)
Kamil Smoliński 60' - Adam Sikora 80'
12.10. 11:00 Orkan Sochaczew - Orkan Lelice 0:1 (0:1)
Sebastian Zarębski 12'
12.10. 15:00 Mazowia Słubice - Relax Miszewo 5:0 (1:0)
Mariusz Chaber, Jacek Domżałowicz (rz.k.), Przemysław Felczak (2),
Sebastian Margol
12.10. 15:30 GKS Góra - SKS 70 Płock 4:0 (3:0)
Radosław Brudziński, Konrad Żaglewski, Bartosz Olszewski, Piotr
Ronczkowski
12.10. 16:00 FK Rybno - Czarni Rempin 3:2 (1:2)
Artur Sobczyk, Marcin Mroczek, Patryk Wróbel - Hubert Wiśniewski (2)
***
|