|
T-MOBILE Ekstraklasa -
26-29 września - 10 kolejka
- Tabela
27.09. 20:30 Legia Warszawa - Lech Poznań
2:2 (0:2)
Tomasz Brzyski 76', Dossa Junior 90' +2 - Marcin Kamiński 33', Dariusz
Formella 39'
26.09. 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
26.09. 20:30 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2:1 (0:0)
27.09. 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1:1 (1:1)
27.09. 18:00 GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)
28.09. 15:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2:2 (1:0)
28.09. 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:0 (0:0)
29.09. 18:00 Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 (3:0)
1 liga -
27-28 września - 10 kolejka
- Tabela
28.09. 12:15 Wisła Płock - Arka Gdynia 0:1
(0:0)
Michał Szubert 76'
28.09. 16:00 Pogoń Siedlce -
Dolcan Ząbki 0:1 (0:1)
Grzegorz Piesio 21' (rz.k.)
27.09. 15:00 Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 6:1 (2:0)
27.09. 16:00 Chojniczanka Chojnice - Widzew Łódź 2:0 (1:0)
28.09. 12:30 Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0
28.09. 15:00 Flota Świnoujście - Miedź Legnica 3:0 (1:0)
28.09. 16:00 Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 1:2 (1:1)
28.09. 18:00 Wigry Suwałki - GKS Tychy 0:0
28.09. 19:46 Zagłębie Lubin - GKS Katowice 1:0 (0:0)
2 liga -
27-30 września - 10 kolejka
- Tabela
27.09. 16:00 Raków Częstochowa - Legionovia Legionowo
1:3 (0:1)
Dariusz Pawlusiński 81' - Sebastian Janusiński 27', 84', Miha Goropevšek 49'
28.09. 12:00 Znicz Pruszków - Błękitni
Stargard Sz. 0:0
27.09. 15:00 Rozwój Katowice - Stal Mielec 0:2 (0:1)
27.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 1:0 (1:0)
27.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork 1:0 (1:0)
27.09. 16:00 Górnik Wałbrzych - Wisła Puławy 1:3 (0:2)
28.09. 15:00 Limanovia Limanowa - Okocimski KS Brzesko 0:0
28.09. 16:00 Nadwiślan Góra - Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
30.09. 18:00 Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (0:1)
3 liga -
26-28 września - 11 kolejka
- Tabela
26.09. 20:00 Polonia Warszawa - Omega
Kleszczów 2:3 (2:2)
Aleksander Tomaszewski 30', Adam Czerkas 38' - Mariusz Solecki 33', 50',
Dominik Cukiernik 44'
27.09. 15:00 Sokół Aleksandrów - Legia II Warszawa
2:2 (1:1)
Mikołaj Zwoliński 41', Oskar Osowski 47' (rz.k.) - Krystian Bielik 8', 53'
27.09. 15:00 Lechia Tomaszów - ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
27.09. 16:00 Warta Sieradz - WKS Wieluń 3:0 (1:0)
27.09. 16:00 Pogoń Grodzisk - Pogoń II Siedlce
1:2 (1:2)
Marcin Gregorowicz 2' - Bartosz Kaszubowski 16', 20'
27.09. 16:00 Pilica Białobrzegi -
GKP Targówek 3:3 (2:0)
Jacek Moryc 10', Kamil Hernik 33', Konrad Rudnicki 90' - Mikołaj Tokaj 75',
77', 85'
27.09. 16:00 Radomiak Radom - Start Otwock
1:0 (1:0)
Krystian Puton 27'
27.09. 16:00 Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa
1:0 (1:0)
Patryk Koziara 13'
28.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Broń Radom 1:1
(0:1)
Grzegorz Wawrzyński 71' - Piotr Nowosielski 34'
4 liga
Południowa -
27-28 września - 11 kolejka
- Tabela
27.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Zwolenianka Zwoleń 4:2 (1:2)
Dariusz Cackowski 23', 52', Michał Bal 80', Kamil Łojszczyk 89' - Rafał Gil,
Patryk Bilski
27.09. 13:00 Oskar Przysucha - KS Raszyn 3:0 (1:0)
Piotr Skałbania 3', 71', Mateusz Jaworski 5'
27.09. 14:30 KS Konstancin - Mazowsze Grójec 1:2 (0:0)
Hubert Skrzypek 90' +1 - Aleksander Fogler 78', Daniel Złoch 87'
27.09. 15:30 Szydłowianka Szydłowiec - Okęcie Warszawa 6:0 (2:0)
Maksym Kobylarczyk 11', Kamil Czarnecki 38' (rz.k.), Paweł Kobylarczyk 49',
Błażej Miller 58', 75', samobójczy 78'
27.09. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Wilga Garwolin 3:2 (0:2)
Bartosz Kwiatkowski 63', 64', Marcin Zawadzki 85' -
27.09. 16:00 Mazur Karczew - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Adrian Antosz 50'
27.09. 16:30 Sparta Jazgarzew - Victoria Sulejówek 2:1 (0:0)
Michał Jagodziński 56', Marcin Sokół 86' - Ibrahim Kalil Diakite 85'
28.09. 15:00 Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 2:3 (0:0)
Paweł Czarnecki 60' (rz.k.), Patryk Kubicki 72' - Eugeniusz Kołodziejczyk
78', Bartosz Zawadzki 81', Michał Kucharczyk 90' +1
28.09. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Orzeł Wierzbica 0:1 (0:0)
Tomasz Bartosiak 62'
4 liga północna -
27 września - 11 kolejka
- Tabela
27.09. 12:00 Huragan Wołomin - KS Łomianki 0:0
27.09. 12:00 Błękitni Gąbin - Olimpia Warszawa 2:0 (1:0)
Jakub Kustra 2', Patryk Chmielewski 78'
27.09. 12:00 Wkra Żuromin - Błękitni Raciąż 0:2 (0:1)
Łukasz Barankiewicz 4', 58'
27.09. 13:00 MKS Ciechanów - Skra Drobin 3:1 (2:0)
Bartosz Karczewski 9', Mateusz Matusiak 45', Adam Sosnowski 80' - Jakub
Witkowski 60'
27.09. 15:00 Bug Wyszków - MKS Przasnysz 0:1 (0:1)
samobójczy 25'
27.09. 15:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 3:2 (2:2)
Łukasz Wróblewski 18', Mariusz Kopecki 23', 77' - Krystian Pomorski 21', 45'
+1
27.09. 15:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Bzura Chodaków 1:3 (1:0)
Marek Kaliszewski 28' (rz.k.) - Kamil Bartosiewicz 75', 85', Rafał Trakul 90'
27.09. 16:00 Mazovia Mińsk Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (1:0)
Michał Herman 37', Michał Bondara 48' - Robert Sosnowski 74'
27.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Korona Szydłowo 3:3 (3:1)
Tomasz Niedźwiecki 8', Wojciech Skorupka 15', Adrian Mleczek 23' - Krzysztof
Małecki 2', Piotr Karpiński 70', Paweł Podlewski 90'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 27-28 września - 9 kolejka
- Tabela
27.09. 11:00 PKS Radość - Bóbr Tłuszcz 3:1 (1:0)
Mateusz Mućka 53', Tomasz Bochenek 71', Maciej Kocielnik 83' - Sebastian
Kozłowski 40' (rz.k.)
27.09. 14:00 Józefovia Józefów - Bór Regut 3:0 (1:0)
Maciej Napieraj 34' (rz.k.), Adam Krupiński 57', Krzysztof Czapkowski 77'
27.09. 14:00 Sokół Serock - Victoria II Sulejówek 5:0 (1:0)
Krystian Szambelan 23', Adam Zych 67', Sebastian Ściechowicz 87', 90' +3,
Paweł Calak 90' +1
27.09. 14:00 Grom Lipowo - Drukarz Warszawa 0:7 (0:0)
Damian Wojtulewicz (2), Rafał
Szkamruk, Jakub Pikulski, Piotr Wołowicz, Przemysław Paliński, Maksymilian
Vogtman
27.09. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Dolcan II Ząbki 3:6 (1:0)
Mariusz Boniec 10', 53', Kamil Marczak 83' - Rafał Wiśniowski 58', 69',
76', Patryk Mikita 59', 67', Kamil Wiktorski 90'
28.09. 12:00 Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 8:1 (4:1)
Kamil Tlaga (3), Samuelson Chukwuma Odunka (2), Jakub Łotowski (2), Sasa
Kovjenić - Kamil Koral
28.09. 14:15 Świt II Nowy Dwór - Legion Warszawa 2:1 (1:0)
Rafał Melon 16', 62' - Łukasz Markiewicz 64'
28.09. 16:00 ŁKS Łochów - Mewa Krubin 3:0 v.o.
goście nie dojechali
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 27-28 września - 9 kolejka
- Tabela
27.09. 13:00 Perła Złotokłos - FC Lesznowola 1:0 (0:0)
Damian Sioćko 89'
27.09. 14:30 Milan Milanówek - Laura Chylice 2:4 (1:1)
- Piotr Madetko (2), Przemysław Łaski, Łukasz Kopczyński
27.09. 15:00 KS Teresin - Sarmata Warszawa 5:4
- Antoni Orliński (3), Sebastian Bołtruczyk
27.09. 16:00 Zaborowianka Zaborów - Naprzód Brwinów 3:3 (2:1)
27.09. 16:00 Korona Góra Kalwaria - Kosa Konstancin 0:0
27.09. 16:00 Ryś Laski - UMKS Piaseczno 1:5
28.09. 16:00 UKS Łady - Błonianka Błonie 1:5 (1:3)
Kamil Sadowski 29' - Tomasz Sieński 6', 9', 41', 90', Kamil Mąka 88'
28.09. 16:00 LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 5:3 (2:2)
Wiktor Żegliński 9', Grzegorz Dryka 38', samobójczy 51', Michał Małek 56',
Łukasz Kakietek 88' - Mateusz Najder 40', Przemysła Bałajzy 45' (rz.k.), Artur
Bałajzy 53'
liga Okręgowa Płock -
27-28 września - 8 kolejka
- Tabela
27.09. 16:00 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 3:4 (3:1)
Adrian Żuchniewicz 2', 34', Arkadiusz Świeczkowski 28' -
Jakub Woliński, Michał Maliszewski, Emil Pniewski,
Łukasz Wroński
27.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Orzeł Goleszyn 2:2 (1:2)
Damian Mórawski 27' (rz.k.), Patryk Folgier 80' - Marek Bolimowski 3', Grzegorz Krzewicki
35' (rz.k)
27.09. 16:00 Unia Iłów - Unia Czermno 1:2 (1:1)
Tomasz Grzywacz 40' - Maciej Piotrowski 20', Patryk Cieślak 70'
28.09. 11:00 Zorza Szczawin - Świt Staroźreby 5:4 (4:1)
Paweł Machała (2) , Cezary Obszyński, Grzegorz Kopaczewski (2) - Maciej
Sobiesiak (2), Michał Sobczak, Łukasz Lewandowski
28.09. 16:00 Skrwa Łukomie - Błyskawica Lucień 1:0 (0:0)
Jarosław Brzemiński
28.09. 16:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 0:1 (0:1)
Michał Aronowski 38'
28.09. 16:00 Amator Maszewo - Mazur Gostynin 0:2 (0:2)
Hubert Jaśkiewicz 15', Mateusz Sławiński 34'
KLASA A Płock -
27-28 września - 5 kolejka
- Tabela
27.09. 16:00 Start Proboszczewice - Wicher Cieszewo 1:3 (0:1)
Sebastian Duchewicz 65' - Bogdan Grotkiewicz, Mateusz Dopieralski, Konrad
Marcinkowski
28.09. 11:00 Pogoń Słupia - Kasztelan Białe Błoto 1:2 (0:1)
Rafał Karczewski - Dawid Wójcik (2)
28.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Wisła Sobowo 0:0
28.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Delta Miszewko 2:7 (2:4)
Paweł Sutkowski 32', 44' - Krzysztof Machowski 15', 82', Artur Gołębiowski
24', 27', 42', 61', Radosław Petera 90'
28.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Kormoran Łąck 1:2 (0:1)
Mateusz Gorzelewski - Jakub Wodzyński, Adrian Matusiak
28.09. 13:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 2:2 (1:0)
Michał Krysiński 10', 87' - Norbert Skrzyński 86', 90'
KLASA B Płock -
27-28 września - 5 kolejka
- Tabela
27.09. 16:00 Olimpia Gozdowo - Relax Miszewo 4:1
Kamil Smoliński 15' (rz.k.), 20' (rz.k.), 35' (rz.k.), Bartłomiej Szafrański
55' - Paweł Zych 89'
28.09. 11:00 Orkan Sochaczew - SKS 70 Płock 6:1 (3:0)
Paweł Kaźmierczak 10', Konrad Chałubek 20', 60', 85', Paweł Polakowski 35',
Łukasz Kobierecki 75' - Andrzej Tomaszewski 80'
28.09. 11:00 Orkan Lelice - Błękitni II Gąbin 1:3 (0:0)
Sebastian Zarębski 75' - Mariusz Opasiński 49', Wojciech Ziarkowski 65',
Wojciech Górecki 78'
28.09. 15:00 Mazowia Słubice - Czarni Rempin 3:5 (1:3)
Sebastian Margol, Przemysław Felczak (2) - Piotr Woźniak (2), Przemysław
Wiśniewski (2), Hubert Wiśniewski
28.09. 16:00 GKS Góra - FK Rybno 3:0 (1:0)
Michał Woliński 25', Bartosz Olszewski 90', 90' +3
***
|