Puchar Polski 1/16 finału
- Wyniki
24.09. 15:00 Dolcan Ząbki -
Pogoń Szczecin 2:3 p.d. (0:1, 1:1)
Bartosz Wiśniewski 76', Tomasz Chałas 112' - Marcin Robak 14', Patryk
Małecki 96', 102'
24.09. 16:00
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków 1:3 (0:2)
Łukasz Szczoczarz 57' - Paweł Tomczyk 29' (rz.k.), Maciej Górski 40', 49'
24.09. 17:45 Miedź Legnica - Legia Warszawa
0:4 (0:1)
Ivica Vrdoljak 22', Miroslav Radović 48', 90', Jakub Kosecki 56'
24.09. 18:00 Wisła Płock -
GKS Tychy p.d. (1:0, 2:2) rz. k 3:4
Marcin Krzywicki 33 ', Piotr Ruszkul 77' - Maciej Kowalczyk 85' (rz.k.), 90'
________________________________
23.09. 18:00 Górnik Zabrze - Korona Kielce
2:1 (1:0)
23.09. 19:00
Wisła Puławy - Piast Gliwice 1:1 rz.k.
3:4
23.09. 20:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 1:2 (1:1)
24.09. 15:00
Flota Świnoujście - GKS Bełchatów 1:2
(1:0)
24.09. 15:30
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński
1:2 (1:1)
24.09. 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Chorzów
2:1 (1:1)
24.09. 16:00
Okocimski KS Brzesko - Cracovia Kraków
1:2 (1:1)
24.09. 16:00
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk 2:1
(1:0)
24.09. 18:00
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2 (0:0)
24.09. 18:30
Energetyk ROW Rybnik - Zagłębie Lubin 0:4
(0:2)
24.09. 20:45 Lech Poznań - Wisła Kraków
2:0 (0:0)
25.09. 18:00
Chrobry Głogów - Jagiellonia Białystok
Puchar Polski ROZPN - III
Runda
- Wyniki
liga Okręgowa Płock -
24 września - 7 kolejka
- Tabela
24.09. 16:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin 3:4 (0:2)
Sebastian Feliciak, Artur Witkowski (2) - Grzegorz Kopaczewski (2), Cezary
Obszyński, Hubert Jankowski
24.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Kasztelan Sierpc 0:4 (0:3)
Damian Mórawski 10', Piotr Pawłowski 30', Mateusz Telesiewicz 85', Patryk
Folgier
24.09. 16:30 Unia Iłów - Amator Maszewo 3:9 (0:3)
Arkadiusz Smagała 60', Mateusz Cieślak 61', 88' - Piotr Mysior 5', Arkadiusz Kopaczewski 25', Michał Muszyński
40', 52', 80', Krystian Majchrzak 65', 71', Filip Zych 85', Robert Leński 90'
24.09. 16:30 Unia Czermno - Wisła Duninów 4:2 (3:1)
Przemysław Nowicki 30' , 42' (rz.k.), Sebastian Zaleski 39', Patryk Cieślak
80' -
Rafał Rękawiecki 19', 65'
24.09. 16:30 Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
Grzegorz Krzewicki 28', Piotr Wachaczyk 80'
24.09. 17:00 Świt Staroźreby - Zryw Bielsk 2:6 (1:2)
Maciej Sobiesiak (2, 1 x rz.k.) - Przemysław Mysielski (3), Arkadiusz
Świeczkowski, Kamil Łęcki, Adrian Żuchniewicz
24.09. 17:00 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 1:2 (1:2)
Jakub Woliński - Piotr Wiśniewski, Jarosław Brzemiński
***
|