|
T-MOBILE Ekstraklasa -
12-15 września - 8 kolejka
- Tabela
13.09. 20:00 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
4:3 (3:1)
Miroslav Radovic 13', 85', Dossa Junior 21', 42' - Sebastian Mila 34', Robert
Pich 48', Flavio Paixao 90'
12.09. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków 2:4 (0:1)
12.09. 20:30 Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1:1 (0:1)
13.09. 15:30 Cracovia Kraków - Górnik Łęczna 2:1 (1:1)
13.09. 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:0 (1:0)
14.09. 15:30 Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:2 (1:1)
14.09. 18:00 GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
15.09. 18:00 Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:1)
1 liga -
12-14 września - 8 kolejka
- Tabela
13.09. 18:00 Wisła Płock - Sandecja Nowy
Sącz 2:1 (1:0)
Dimityr Ilijew 21', Fabian Hiszpański 75' - Rudolf Urban 86'
13.09. 19:00 Wigry Suwałki - Dolcan Ząbki 0:1
(0:0)
Damian Świerblewski 84'
14.09. 12:15 Pogoń Siedlce - Olimpia
Grudziądz 1:1 (0:1)
Adrian Dziubiński 58' - Robert Szczot 35'
12.09. 19:00 Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
13.09. 14:45 Flota Świnoujście - Arka Gdynia 2:0 (0:0)
13.09. 16:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:4 (1:2)
13.09. 16:00 Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 1:2 (0:0)
14.09. 12:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Widzew Łódź 2:1 (1:1)
14.09. 16:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3:0 (1:0)
2 liga -
12-14 września - 8 kolejka
- Tabela
12.09. 19:00 Znicz Pruszków - Okocimski KS
Brzesko 0:0
13.09. 15:00 Błękitni Stargard Sz. - Legionovia
Legionowo 2:1 (0:0)
Robert Gajda 76' (rz.k.), Tomasz Pustelnik 85' (rz.k.) - Maciej Goliński 54'
12.09. 18:30 Energetyk ROW Rybnik - Wisła Puławy 3:0 (0:0)
13.09. 15:00 Rozwój Katowice - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:1)
13.09. 16:00 Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 5:0 (3:0)
13.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 1:1 (0:0)
13.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Górnik Wałbrzych 3:1 (3:1)
14.09. 16:00 Nadwiślan Góra - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:1)
14.09. 16:00 Stal Mielec - Limanovia Limanowa 3:0 (1:0)
3 liga -
12-14 września - 8 kolejka
- Tabela
12.09. 19:00 Legia II Warszawa -
Start Otwock 2:3 (0:1)
Łukasz Moneta 74', Michał Trąbka 90' - Dominik Dukalski 10', 86', Paweł Bylak
40'
13.09. 13:00 Pogoń Grodzisk -
Świt Nowy Dwór 1:2 (0:1)
Piotr Maślanka 64' - Dawid Duda 43', Przemysław Szabat 52'
13.09. 14:00 GKP Targówek - Pelikan Łowicz 2:5
(0:1)
Daniel Żurawski 60', Krystian Matuszewski 90' - Michał Adamczyk 45', Konrad
Kowalczyk 54', 58', Daniel Bończak 68', Szymon Kiwała 82'
13.09. 16:00 Omega Kleszczów - Radomiak Radom
1:2 (1:2)
Michał Czaplarski 19' - Daniel Barzyński 24', Szymon Stanisławski 41'
13.09. 16:30 Ursus Warszawa - Warta Sieradz 1:0
(1:0)
Dawid Jarczak 39'
13.09. 17:00 WKS Wieluń - Pilica Białobrzegi 0:1
(0:0)
Kamil Tomas 75'
13.09. 19:00 Broń Radom -
Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
Piotr Nowosielski 70' (rz.k.), Mariusz Marczak 78' - Adrian Ligienza 1'
14.09. 16:00 Pogoń II Siedlce - Lechia Tomaszów
0:3 (0:0)
24.09. 16:00 Sokół Aleksandrów - ŁKS Łódź _ : _
4 liga
Południowa -
13-14 września - 8 kolejka
- Tabela
13.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Oskar Przysucha 1:1 (1:0)
Michał Złotkowski 8' - Grzegorz Obuch 64'
13.09. 11:30 Znicz II Pruszków - Żyrardowianka Żyrardów 0:1 (0:1)
Rusłan Perizhok 40' (rz.k.)
13.09. 13:30 Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 2:2 (1:0)
Dariusz Lipiński, Michał Feliksiak - Kamil Zawadka, Michał Kępka
13.09. 15:00 KS Raszyn - Okęcie Warszawa 2:2 (0:0)
Maciej Galczewski 47, samobójczy 70 - Piotr Biechoński 74’ (rz.k.), Marek Koćwin 85’
13.09. 16:00 Orzeł Wierzbica - Sparta Jazgarzew 1:2 (0:1)
Michał Lament 65' - 10', 82'
13.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Ożarowianka Ożarów 0:1 (0:0)
Rafał Kalbarczyk 82'
13.09. 16:30 Zwolenianka Zwoleń - Szydłowianka Szydłowiec 1:3 (0:0)
Artur Karasiński 56' - samobójczy 62', Maksym Kobylarczyk 65', Michał
Wiatrak 80'
13.09. 19:00 Victoria Sulejówek - KS Konstancin 1:2 (1:0)
Sebastian Iwanicki 6' - Michał Sodel 55', Mateusz Kacik 90' +4
14.09. 11:00 Energia Kozienice - Mazur Karczew 2:1 (2:0)
Eugeniusz Kołodziejczyk 38', Michał Kucharczyk 44' - Radosław Filipczak 70'
4 liga północna -
13-14 września - 8 kolejka
- Tabela
13.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Bug Wyszków 3:2 (2:1)
Sebastian Cuch 31', Jakub Krysiński 43', samobójczy 76' - Damian Gałązka 32',
Jakub Rejnuś 80'
13.09. 11:00 Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 0:0
13.09. 11:00 KS Łomianki - Błękitni Gąbin 1:1 (0:1)
Patryk Gac 90' +2 - Bartłomiej Dębicki 45' +1
13.09. 16:00 Błękitni Raciąż - MKS Ciechanów 0:0
13.09. 16:00 Bzura Chodaków - Narew Ostrołęka 5:1 (3:0)
Patryk Strus 14', 26', Bartłomiej Walewski 19', Michał Błaszczyk 50' (rz.k.),
88' (rz.k.) - samobójczy 61'
13.09. 16:00 MKS Przasnysz - Nadnarwianka Pułtusk 1:2 (0:2)
Piotr Piasecki 58' - Robert Sosnowski 7', Jakub Zalewski 17'
13.09. 16:00 Korona Szydłowo - Mazovia Mińsk Maz. 1:0 (1:0)
Łukasz Wodzyński 32'
14.09. 11:00 Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Maz. 6:0 (3:0)
Bartłomiej Sielewski 10', Marcin Krzywicki 31', 48', 54', Wojciech Zyska 45',
Dawid Jabłoński 78'
14.09. 16:00 Skra Drobin - Mławianka Mława 1:3 (0:0)
Jarosław Kułaga 55' (rz.k.) - Mariusz Kopecki 60', Michał Stryjewski 86',
Mariusz Walczak 90'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 13-14 września - 7 kolejka
- Tabela
13.09. 11:00 PKS Radość - Bór Regut 3:1 (3:1)
Tomasz Bochenek, Arkadiusz Milewski, Maciej Jaworski - Piotr Bąk
13.09. 11:00 Legion Warszawa - Bóbr Tłuszcz 4:2 (2:1)
Sebastian Wąsowski (2), Michał Dąbrowski, samobójczy -
13.09. 14:00 Sokół Serock - Dolcan II Ząbki 1:2 (1:0)
Sebasttian Ściechowicz -
13.09. 16:00 Józefovia Józefów - Mewa Krubin 7:0 (3:0)
Adam Krupiński 3', 70', 75', Rafał Wargocki 6', 80', Krzysztof Uznański
15', Maciej Napieraj 65'
13.09. 16:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Drukarz Warszawa 2:2 (0:2)
Michał Zieliński 48', Łukasz Gadomski 76' - Jakub Muzyka 20' (rz.k.),
Piotr Wołowicz 41'
13.09. 18:30 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 1:1 (1:1)
Reinaldo Melao Do Nascimento 89' (rz.k.) - Łukasz Świadek 32'
14.09. 12:00 Legionovia II Legionowo - Grom Lipowo 5:0 (3:0)
Rafał Maciejewski (2), Łukasz Zaniewski (2), samobójczy
14.09. 16:00 ŁKS Łochów - Dąb Wieliszew 2:2 (1:0)
Rafał Wyszomirski, Radosław Gręda (rz.k.) - Piotr Kalinowski, Radosław
Majewski
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 13-14 września - 7 kolejka
- Tabela
13.09. 13:00 LKS Chlebnia - Sarmata Warszawa 0:3 (0:0)
Sebastian Berendt (2), Paweł Zdunek
13.09. 13:30 Zaborowianka Zaborów - Przyszłość Włochy 0:4 (0:2)
13.09. 13:30 Perła Złotokłos - UMKS Piaseczno 4:0
Mariusz Lisiecki (2), Cezary Kur, Maciej Pawlicki
13.09. 16:00 Ryś Laski - Błonianka Błonie 1:7 (1:1)
45' - Daniel Zdzieszyński 8', 65', Kamil Mąka 46', Adrian Wasiak 80',
82', Patryk Smoliński 84', Tomasz Sieński 87'
13.09. 16:30 Korona Góra Kalwaria - FC Lesznowola 2:2 (1:0)
Mateusz Wasilkiewicz 3', Mikołaj Nojek 70' (rz.k.) - Michał
Kowalski 87', Kamil Boguta 91'
14.09. 14:00 Naprzód Brwinów - Kosa Konstancin 5:1 (2:1)
Stanisław Abyszkin (2), Piotr Odowski, Maciej Kurowicki, Damian Benda
14.09. 16:00 UKS Łady - Milan Milanówek 9:0
14.09. 16:00 KS Teresin - Laura Chylice 1:2 (0:1)
Łukasz Kopczyński (2)
liga Okręgowa Płock -
13-14 września - 5 kolejka
- Tabela
13.09. 16:00 Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc 0:1 (0:0)
Maciej Lemanowicz 85'
13.09. 16:00 ULKS Ciółkowo - Skrwa Łukomie 4:1 (2:0)
Bartosz Sarnecki, Krzysztof Jóźwiak, Damian Głowala, Dawid Brzeski -
Piotr Mariański
13.09. 17:00 Unia Iłów - Zorza Szczawin 1:2 (0:1)
Tomasz Grzywacz - Paweł Machała, Grzegorz Kopaczewski
14.09. 16:00 Amator Maszewo - Wisła Duninów 2:1 (1:0)
Arkadiusz Żaglewski, Arkadiusz Kopaczewski - Rafał Rękawiecki
14.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Orzeł Goleszyn 2:6 (0:2)
Krzysztof Kamiński, Jacek Kokosiński - Mateusz Biegański (2), Piotr Wachaczyk, Jarosław Rutkowski, Marek
Bolimowski, Grzegorz Krzewicki
14.09. 16:30 Unia Czermno - Zryw Bielsk 2:6 (1:2)
Marcin Gieras, Piotr Musiakowski - Przemysław Mysielski (3), Damian Pomorski (2), Arkadiusz Świeczkowski
14.09. 17:00 Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 1:5 (1:0)
Damian Kotkiewicz 9' - Bartosz Komorowski 56′ (rz.k.), 66′, Mateusz
Ziułkowski 70', 73′, Konrad Stańczak 86′
KLASA A Płock -
13-14 września - 3 kolejka
- Tabela
13.09. 16:00 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów 4:0 (0:0)
Mateusz Fortuna 62', Przemysław Kowalkowski 78', 80', Sebastian Duchewicz
82'
14.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Delta Miszewko 4:1 (2:0)
Daniel Popiołek, Dawid Pietrzak, Łukasz Majewski, Michał Popiołek - Artur
Gołębiowski 77' (rz.k.)
14.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto 5:1 (3:0)
Tomasz Górecki (2), Paweł Domański (2), Hubert Górecki - Bartosz
Szczepański
14.09. 11:00 Pogoń Słupia - Lwówianka Lwówek 1:0 (0:0)
Jakub Giziński
14.09. 13:00 Sparta Mochowo - Kormoran Łąck 2:0 (0:0)
Jarosław Jaworski, Krystian Szczypecki
14.09. 13:30 Wicher Cieszewo - Wisła Sobowo 2:2 (2:1)
Bogdan Grotkiewicz, Andrzej Mielczarek - Kamil Jaszczak (2)
KLASA B Płock -
13-14 września - 3 kolejka
- Tabela
13.09. 15:00 Olimpia Gozdowo - Czarni Rempin 1:1 (0:0)
Kamil Smoliński 80' - Michał Wiśniewski 90'
13.09. 16:00 Orkan Sochaczew - FK Rybno 1:1 (1:0)
Przemysław Bernacki 25' - Michał Ozimek 70'
14.09. 11:00 Orkan Lelice - SKS 70 Płock 2:3 (0:2)
Adrian Werner, Michał Kwiatkowski - Damian Lipiński (2), Grzegorz Barciński
14.09. 15:00 Relax Miszewo - Błękitni II Gąbin 1:3 (1:2)
Paweł Zych 37' - Krystian Wasilewski 3', Rafał Paczkowski 18' (rz.k.), Adam
Sikora 90' +1
14.09. 15:00 Mazowia Słubice - GKS Góra 3:2 (2:0)
Radosław Balcerzak 20', Mariusz Chaber 35', Paweł Duda 70' - Kamil Brzeziński
60' (rz.k.), Jakub Podolski 85'
***
foto:
https://www.facebook.com
|