|
09.09. 18:00 GKS Góra - Delta Miszewko
1:2 (0:0)
Bartosz Olszewski 85' - Radosław Petera 54', Artur Gołębiowski 62' (rz.k.)
10.09. 17:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 3:0
v.o.
goście zrezygnowali z gry
10.09. 17:00 Wisła Duninów - Unia Czermno 4:2
(2:0)
Hubert Kwiatkowski, Kamil Samoraj, Rafał Rękawiecki, Dominik Ponewski -
Marcin Gieras, Kamil Borkowski
03.09. 17:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin 0:3
v.o.
03.09. 17:00 Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie 2:1 (2:0)
Maciej Niemczewski 7', Wojciech Jochymek 30' - Mariusz
Beksa 75' (rz.k.)
03.09. 17:00 Błyskawica Lucień - Świt Staroźreby 2:3 (1:2)
Piotr Krysztofiak 14' (rz.k.), Krzysztof Kujawowicz
87' - Mateusz Ziarko 23', Marcin Siedlich 42', Kamil Szpeflik 49'
03.09. 17:00 Lwówianka Lwówek - Stoczniowiec Płock 0:4 (0:3)
Damian Kotkiewicz 25', 30', 38', Krystian Skierkowski
75'
4 liga
Południowa -
10 września - 7 kolejka
- Tabela
10.09. 16:00 Oskar Przysucha - Orzeł Wierzbica 3:0 (1:0)
Mariusz Moskwa 14', Paweł Kowalczyk 65', Roman Skowroński 89'
10.09. 16:30 Szydłowianka Szydłowiec - Hutnik Warszawa 1:1 (0:0)
Maksym Kobylarczyk 88' - Karol Cimochowski 87'
10.09. 16:30 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice _ : _
odwołany
10.09. 16:30 Mazur Karczew - Znicz II Pruszków 3:0 (1:0)
Bartosz Malesa 14', Karol Skóra 63', Marcin Tomczykowski 66'
10.09. 16:30 Żyrardowianka Żyrardów - Ożarowianka Ożarów 1:0 (1:0)
Rusłan Perizhok 19' (rz.k.)
10.09. 17:00 KS Konstancin - Zwolenianka Zwoleń 0:0
10.09. 17:00 Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 0:0
10.09. 17:30 Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek 1:2 (0:0)
Kamil Plisikiewicz 77' - Zbigniew Cacko 59', Damian Jakóbczak 72'
10.09. 17:30 KS Raszyn - Mazowsze Grójec 1:4 (0:1)
Piotr Wrzeszcz 80' - Maciej Lesisz 35', Mateusz Stolarek 59', Rafał Sobczak 75', Igor
Mińkowski 88'
4 liga północna -
10 września - 7 kolejka
- Tabela
10.09. 16:00 Mławianka Mława - Korona Szydłowo 2:0 (2:0)
Mariusz Kopecki 33', Łukasz Wróblewski 41'
10.09. 16:30 Nadnarwianka Pułtusk - Skra Drobin 2:0 (0:0)
Jakub Zalewski 54' (rz.k.), Patryk Bartczak 70'
10.09. 16:30 Błękitni Gąbin - Huragan Wołomin 0:0
10.09. 16:30 Wkra Żuromin - Ostrovia Ostrów Maz. 0:3 (0:0)
Arkadiusz Ciach 68', 73', Rafał Komosa 85'
10.09. 16:30 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 1:0 (0:0)
Paweł Olszewski 83'
10.09. 17:00 Mazovia Mińsk Maz. - Olimpia Warszawa 1:0 (1:0)
Michał Bondara 10'
10.09. 17:00 Bug Wyszków - Błękitni Raciąż 0:1 (0:0)
Łukasz Barankiewicz 50'
10.09. 17:00 MKS Ciechanów - Bzura Chodaków 1:2 (0:0)
Marcin Borowiec 74' - Michał Błaszczyk 78', Kamil Stencel 84'
10.09. 17:30 Narew Ostrołęka - KS Łomianki 1:3 (0:1)
Marcin Gałązka 86' - Konrad Ksel 43', 52', Przemysław Sawicki 68'
***
|