|
Ekstraklasa - grupa mistrzowska 32 kolejka 3-5 maja 2014
03.05. 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
0:1 (0:0)
Ondrej Duda 72'
03.05. 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 5:0 (3:0)
04.05. 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2:0 (2:0)
05.05. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1:2 (0:1)
Ekstraklasa Grupa Spadkowa 32 kolejka 1-5 maja 2014
01.05. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:0)
03.05. 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0:0
04.05. 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2:0 (1:0)
05.05. 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:0
I Liga
28 kolejka 3-4 maja 2014
03.05. 14:35 Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:2
(1:1)
Arkadiusz Czarnecki 34' - Marcin Krzywicki 3', Filip Burkhardt 86'
04.05. 12:30 Dolcan Ząbki - Górnik Łęczna
2:2 (2:2)
Grzegorz Piesio 14', Dariusz Zjawiński 44' - Maciej Szmatiuk 12', Grzegorz
Bonin 45'
03.05. 15:00 Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (2:0)
03.05. 17:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Flota Świnoujście 1:0 (1:0)
03.05. 18:00 GKS Bełchatów - GKS Tychy 3:1 (1:0)
03.05. 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Arka Gdynia 2:2 (1:1)
04.05. 12:30 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 2:2 (1:1)
04.05. 17:00 Kolejarz Stróże - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
04.05. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Okocimski KS Brzesko 2:0 (2:0)
II Liga
28 kolejka 2-4 maja 2014
02.05. 16:00 Znicz Pruszków - Concordia Elbląg
2:0 (1:0)
Marcin Rackiewicz 29', Adrian Paluchowski 74'
03.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce
5:1 (3:1)
Dawid Ryndak 14 ', Antonio Calderon 35', Adam Czerkas 42', Kamil Tlaga 69',
Sebastian Janusiński 89' - Samuelson Odunka 34'
03.05. 17:00 Wisła Puławy - Radomiak Radom 0:0
04.05. 20:00 Stal Mielec - Świt Nowy Dwór 3:0
(1:0)
Kamil Radulj 9', 64', 70'
03.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki 0:2 (0:0)
03.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg 0:3 (0:0)
03.05. 17:00 Motor Lublin - Limanovia Limanowa 4:1 (1:0)
03.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów 2:0 (1:0)
04.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków 1:1 (1:0)
III Liga Łódzko-Mazowiecka
31 kolejka 1-4 maja 2014
01.05. 15:00 Widzew II Łódź - GKS II Bełchatów 1:0 (1:0)
03.05. 13:00 Sokół Aleksandrów - Zawisza Rzgów 1:0 (0:0)
03.05. 16:00 Warta Sieradz - Huragan Wołomin 1:0
(0:0)
Łukasz Mitek 34'
03.05. 17:00 Broń Radom - Pogoń Grodzisk
2:0 (2:0)
Piotr Nowosielski 15', 32'
03.05. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - WKS
Wieluń 0:0
03.05. 17:00 Start Otwock - Pilica Białobrzegi 2:4
(1:2)
Paweł Bylak 30', Łukasz Choiński 60' - Kamil Matulka 8', Arkadiusz Oziewicz
20', Daniel Barzyński 70', Kacper Wnuk 85'
03.05. 17:00 MKS Kutno - Mechanik Radomsko 3:2 (1:1)
03.05. 17:00 Lechia Tomaszów - Legia II Warszawa
1:1 (0:1)
samobójczy 52' - Michał Efir 24'
03.05. 17:00 Mazur Karczew - Omega Kleszczów
0:3 (0:1)
Paweł Świstak 30', Szymon Piotrowski 48', Mariusz Zawodziński 65'
04.05. 17:00 GKP Targówek - Ursus Warszawa 0:3
(0:2)
Jewhen Radionow 7', 90', Przemysław Sztybrych 31'
IV Liga Mazowiecka
Południowa
26 kolejka 3-4 maja 2014
03.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Sparta Jazgarzew 2:4 (1:0)
Ryszard Breś 39’, Rafał Gajowniczek 57’ - Michał Jagodziński 49’, Maciej
Wójcik 63’, Marcin Sokół 85’, Tomasz Dudek 88’
03.05. 14:00 Energia Kozienice - Szydłowianka Szydłowiec 0:1 (0:0)
Kamil Czarnecki 88' (rz.k.)
03.05. 16:00 Józefovia Józefów - Orzeł Wierzbica 2:3 (2:2)
Rafał Wargocki 34', Daniel Dylewski 40' - Przemysław Śliwiński 25', Cezary
Zieliński 31', Adrian Ziętek 51'
03.05. 16:00 Mazowsze Grójec - PKS Radość 6:1 (2:0)
Paweł Grodzki (2), Rafał Sobczak, Igor Mińkowski, Daniel Złoch, Jakub
Sosnowski
03.05. 17:00 Oskar Przysucha - Ożarowianka Ożarów 2:2 (1:2)
Piotr Skałbania 22', samobójczy 56' - Rafał Kalbarczyk 4', Bartosz
Kwiatkowski 15'
03.05. 18:00 Victoria Sulejówek - Znicz II Pruszków 3:1 (3:0)
Bartłomiej Szulim 8', Aleksander Eibl 29', Mateusz Iwanicki 30' - Jakub
Pastyusiak 78'
04.05. 16:00 Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów 1:1 (1:1)
Bartłomiej Kowalski 6' - Piotr Nawrocki 39'
04.05. 17:00 UKS Łady - Pogoń II Siedlce 3:2 (2:2)
Dominik Skorża 18', Michał Pyrka 43', Konrad Jabłoński 64' - Sylwester Buga
10', Bartosz Tarachulski 20' (rz.k.)
IV Liga Mazowiecka Północna
26 kolejka 3-4 maja 2014
03.05. 11:00 KS Łomianki - MKS Ciechanów 3:1 (2:0)
Sebastian Dąbrowski 23', Mateusz Kowalski 38', Edgar Kazarian 60' - Patryk
Tosik 90'
03.05. 14:00 Narew Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
Piotr Strzeżysz 5', 90' (rz.k.)
03.05. 15:00 Bug Wyszków - Amator Maszewo 0:0
03.05. 16:00 Wkra Żuromin - Naprzód Skórzec 1:1 (0:0)
samobójczy 88' - Mariusz Olszewski 62'
03.05. 16:00 Bzura Chodaków - Czarni Węgrów 4:1 (2:1)
Michał Błaszczyk 25' (rz.k.), Tomasz Oziemblewski 36', Kamil Stencel 75',
86' - Rafał Komosa 43'
03.05. 16:00 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 1:0 (0:0)
Piotr Piasecki 70'
03.05. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Błękitni Gąbin 1:1 (0:1)
Kamil Małkiński 76' - Damian Szczytniewski 16'
04.05. 11:00 Wisła II Płock - Błękitni Raciąż 7:0 (5:0)
Tomasz Grudzień 4', 44', Michał Sadowski 16', Dawid Jabłoński 20', 59',
Łukasz Sekulski 24', 66'
04.05. 18:00 Polonia Warszawa - Korona Ostrołęka 8:0 (1:0)
Adrian Ligienza 45', Marcin Kruczyk 47', 67', 72', Mateusz Gliński 48', ??,
Dominik Lemanek 64', Michał Strzałkowski 84'
_____________________________________________________
Informacje o grupie północnej dzięki serwisowi
Błękitnych Gąbin
Liga Okręgowa Warszawa Gr.1
25 kolejka 14 kwietnia - 7 maja 2014
16.04. 19:30 Sokół Serock - Legion Warszawa 1:0 (0:0)
Sebastian Ściechowicz
30.04. 17:00 Mazur Radzymin - Grom Lipowo 1:2 (1:1)
Radosław Mędrzycki - Robert Nowak, Artur Kowalczyk
01.05. 13:00 Wicher Kobyłka - WKS Rząśnik 2:2 (0:2)
Wojciech Bieńkowski, Paweł Rychta - Rafał Linka, Łukasz Kamiński
03.05. 13:30 Hutnik Warszawa - Dąb Wieliszew 10:0 (4:0)
Adrian Antosz 8', 38', 71', 79', Paweł Tarnowski 14', 55', Piotr Leśniewicz
19', Marek Uciński 67', Konrad Zezula 75', Jakub Polniak 85'
04.05. 11:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 1:3 (0:1)
Daniel Witak 84' - Hubert Sobotka 5', 68', Mateusz Wiśniewski 90' +2
04.05. 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Ryś Laski 2:3
Michał Seler, Kamil Marczak -
07.05. 16:30 AON Rembertów - Marcovia 2000 Marki 3:2
07.05. 17:00 Dolcan II Ząbki - Bóbr Tłuszcz 1:1
przełożony
Liga Okręgowa Warszawa Gr.2
26 kolejka 30 kwietnia - 4 maja 2014
30.04. 17:00 LKS Chlebnia - Piast Piastów 8:1 (4:0)
Grzegorz Dryka (3), Łukasz Kakietek (2), Kamil Świtalski (2), Marcin
Ejsmont - Jakub Skórzyński
01.05. 11:00 Błonianka Błonie - Ursus II Warszawa 7:0 (2:0)
Tomasz Sieński 11', 53', 76', Daniel Wojnarowski 26', 63', 64', Maciej
Pater 83'
03.05. 11:00 Korona Góra Kalwaria - Jedność Żabieniec 5:2 (3:0)
Maciej Wesołowski 11' (rz.k.), Piotr Bąk 17', 60', Jan Pacholski 44',
Mariusz Korc 75' - Łukasz Matulka 66', 81'
03.05. 17:00 KS Konstancin - Laura Chylice 5:0 (2:0)
Tomasz Doliński 22', Michał Prażuch 37', 88', Mikołaj Rybaczuk 48',
samobójczy 73'
04.05. 13:00 Kosa Konstancin - Milan Milanówek 2:2 (1:0)
Kamil Kiełbiewski 28', Michał Siwik 46' - Rafał Kozakowski, Adam Banaszczyk
04.05. 17:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 6:2 (2:1)
07.05. 17:00 GLKS Nadarzyn - Sarmata Warszawa 2:3
Świt Warszawa - KS Raszyn _ : _
przełożony
Liga Okręgowa Płock
20 kolejka 3-4 maja 2014
03.05. 11:00 Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie 3:2 (1:1)
Przemysław Kowalkowski, Sebastian Duchewicz, Arkadiusz Majchrzak - Kamil
Górecki, Michał Jagodziński
03.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Unia Iłów 1:3 (1:1)
Radosław Budnicki 40' - samobójczy, Arkadiusz Smagała, Tomasz Grzywacz
03.05. 16:00 Świt Staroźreby - ULKS Ciółkowo 4:0
Michał Lewandowski, Maciej Sobiesiak, Maciej Szpeflik, Patryk Biernat
03.05. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Orzeł Goleszyn 5:2 (3:1)
Arkadiusz Błaszczyk (2), Tomasz Górecki (2), Paweł Domański - Damian
Mórawski, Mateusz Biegański
04.05. 11:00 Stoczniowiec Płock - Zryw Bielsk 4:5 (2:3)
Emil Pniewski (2), Konrad Bagiński, Maciej Piórkowski - Arkadiusz
Świeczkowski (3), Piotr Olszewski, Michał Wochowski
04.05. 16:00 Skra Drobin - Huragan Bodzanów 9:1 (7:1)
Jakub Witkowski (2), Krzysztof Tafliński (2), Jarosław Kułaga, Bartłomiej
Mielczarski, Daniel Zjadewicz, Hubert Krysztofiak, samobójczy - Norbert
Skrzyński
04.05. 16:00 Unia Czermno - Wisła Duninów 0:5 (0:1)
Kamil Samoraj (3), Rafał Rękawiecki, Adrian Jabłoński
KLASA A PŁOCK
15 kolejka 4 maja 2014
01.05. 11:00 Pogoń Słupia - Zorza Szczawin 3:1
Przemysław Mysielski (2), Jacek Sobczak - Aleksy Komorowski
awansem z 20 kolejki ze względu na remont boiska
04.05. 11:00 Zorza Szczawin - Kasztelan Białe Błoto 4:0 (2:0)
Adam Sarzała (2), Marcin Dubielak, Kamil Śniecikowski
04.05. 11:00 Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 0:2 (0:1)
Mateusz Kujawa, Michał Wiśniewski
04.05. 11:00 Pogoń Słupia - Stegny Wyszogród 3:2
Przemysław Mysielski (2), Artur Piłat - Krzysztof Jamka, Michał Popiołek
04.05. 11:00 Wisła Sobowo - Sparta Mochowo 0:2 (0:1)
Mariusz Chorzewski, Michał Krysiński
04.05. 16:00 Błyskawica Lucień - Wicher Cieszewo 3:0 (2:0)
Krzysztof Kujawowicz, Piotr Krysztofiak (rz.k), Bartłomiej Dobrowolski
Kormoran Łąck - Iskra Kozłowo 3:0 v.o.
Klasa B Płock
11 kolejka 4 maja 2014
04.05. 11:00 Delta Miszewko - FK Rybno 11:1 (3:1)
Kamil Rzechółko (3), Artur Gołębiowski (3), Damian Grabowski (3), Łukasz
Marciniak (2) - Rafał Haba
04.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice 1:1 (0:0)
04.05. 16:00 SKS 70 Płock - Relax Miszewo 4:1 (2:1)
- Jarosław Grabarczyk
Orkan Lelice - Amator II Maszewo 3:0 v.o.
GKS Góra - Bzura II Chodaków 3:0 v.o.
foto:
|