HIT PŁOCKIEJ B KLASY
Wyniki, strzelcy 2013/14

Dzień po zmaganiach pucharowych zainaugurowana została weekendowa seria spotkań ligowych. W czwartek w Ekstraklasie Podbeskidzie Bielsko Biała bezbramkowo zremisowało z Ruchem Chorzów. Mazowiecka inauguracja najbliższego weekendu nastąpi jednak dopiero w sobotę.
Na zapleczu Ekstraklasy Dolcan Ząbki zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z GKS Bełchatów.
W drugiej lidze czekamy na podwójne mazowieckie derby. Znicz zagra z Radomiakiem, a w drugiej parze Legionovia zmierzy się ze Świtem.
Na trzecioligowych boiskach spora dawka emocji w konfrontacji Huraganu Wołomin z Żyrardowianką. W niższych ligach z kolei szlagier w południowej grupie IV ligi - konfrontacja rezerw siedleckiej Pogoni z Mazowszem Grójec.
W spotkaniach płockiej okręgówki na uwagę zasługują przede wszystkim derby powiatu sierpeckiego wykonaniu Skrwy Łukomie i Orła Goleszyn oraz obecny Hit Kolejki z udziałem Kasztelana Sierpc i ULKS Ciółkowo.
Przekonamy się również kto w spotkaniu liderów Płockiej B Klasy okaże się zwycięski - Mazowia Słubice podejmuje bowiem Deltę Miszewko.

 

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 

T-mobile Ekstraklasa  13 kolejka 24-27 października 2013

27.10. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1 (0:0)
Gergo Lovrencsics 50' - Tomasz Jodłowiec 47'

24.10. 16:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 0:0

25.10. 18:00 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1:3 (1:2)

25.10. 20:30 Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)

26.10. 15:30 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3:2 (0:0)

26.10. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0:0

26.10. 20:30 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)

27.10. 15:30 Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:0)


I Liga  14 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 17:00 GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:0 (1:0)
Maciej Wilusz 25'

27.10. 12:05 Wisła Płock - Flota Świnoujście 1:0 (1:0)
Krzysztof Janus 14'

26.10. 14:00 Stomil Olsztyn - Okocimski KS Brzesko 2:0 (2:0)

26.10. 14:00 Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:2 (0:0)

27.10. 12:30 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)

27.10. 12:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice 1:3 (1:2)

27.10. 14:00 Kolejarz Stróże - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (1:0)

27.10. 14:00 Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 0:0

27.10. 14:00 Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2:5 (1:2)


II Liga  13 kolejka 25-27 października 2013

25.10. 19:00 Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:2 (1:2)
Marcin Rackiewicz 24', Maciej Machalski 50', Adrian Paluchowski 74' - Łukasz Cichos 6', Maciej Wichtowski 21'

26.10. 14:00 Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór 0:0

26.10. 14:00 Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce 2:3 (0:2)
Paweł Nowak 61', Tomasz Ogar 66' - Marcin Stromecki 25', samobójczy 36', Łukasz Zaniewski 90'

25.10. 17:00 Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (2:0)

26.10. 13:00 Stal Stalowa Wola - Concordia Elbląg 3:0 (2:0)
 
26.10. 14:00 Olimpia Elbląg - Limanovia Limanowa 0:1 (0:0)
 
26.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Stal Rzeszów 0:1 (0:0)

27.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Wisła Puławy 0:0

27.10. 17:00 Stal Mielec - Motor Lublin 3:1 (1:0)


III Liga  16 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 13:00 Zawisza Rzgów - Mazur Karczew 1:0 (0:0)
Krystian Wojtczak 53'

26.10. 13:00 Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów 4:1 (0:0)

26.10. 14:00 Mechanik Radomsko - GKP Targówek 1:2 (1:0)
Tomasz Walioszczyk 28' - Marcin Stańczyk 74' (rz.k.), Mateusz Furman 81'

26.10. 14:00 Pilica Białobrzegi - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)

26.10. 14:00 Start Otwock - MKS Kutno 0:0

26.10. 14:00 Huragan Wołomin - Żyrardowianka Żyrardów 0:1 (0:1)
Paweł Jakóbiak 13' (rz.k.)

26.10. 14:00 Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 0:0

26.10. 15:00 WKS Wieluń - Broń Radom 1:4 (0:2)
Łukasz Koper 90' - Jakub Chrzanowski 5', Mariusz Marczak 44', Dominik Leśniewski 77', Łukasz Ślifirczyk 85'

27.10. 14:00 Ursus Warszawa - Pogoń Grodzisk 2:4 (1:2)
Jarosław Łowicki 33' (rz.k.), 85' (rz.k.) - Tomasz Feliksiak 20' (rz.k.), Piotr Ćwik 45', Daniel Pałuba 57', Michał Bal 74'

27.10. 14:30 Legia II Warszawa - Widzew II Łódź 2:2 (1:1)
Michał Efir 4', Jakub Arak 48' - Arkadiusz Kasperkiewicz 28', Piotr Bartłoszewski 81'


IV Liga Południowa  15 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 11:00 Znicz II Pruszków - PKS Radość 3:1 (2:1)
Krzysztof Kopciński 32', Emil Adamczuk 35', Dawid Jankiewicz 79' - Dominik Dukalski 38' (rz.k.)

26.10. 11:00 Mszczonowianka Mszczonów - Ożarowianka Ożarów 1:4 (0:2)
Marcin Dębowski - Maciej Soroka 2 (2x rz.k.), Rafał Kalbarczyk, Kamil Melich

26.10. 14:00 Energia Kozienice - Okęcie Warszawa 2:1 (1:1)
Maciej
Woźniak 40', Wojciech Kupiec 60' (rz.k.) - Adrian Wiercioch 9'

26.10. 14:00 Sparta Jazgarzew - Drukarz Warszawa 1:4 (1:3)
Bartłomiej Orłowski 35' - Paweł Kowalski 15', Max Vogtman 23', Mikołaj Tokaj 28', Rafał Szkamruk 78'

26.10. 14:30 Józefovia Józefów - UKS Łady 3:2 (2:2)
Daniel Dylewski 6', 10', Robert Rokicki 71' - Bartłomiej Bobowski 3', 26'

26.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin 3:3 (3:1)
Jan Endzelm 7', 22', Jan Dźwigała 35' - Michał Kępka 45' +2, 83', Piotr Talar 84'

27.10. 13:00 Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec 2:1 (2:0)
Piotr Krawczyk 8', Marcin Paczkowski 45' +1 - Maciej Mazurkiewicz 90' +2

27.10. 14:00 Szydłowianka Szydłowiec - Oskar Przysucha 0:0


IV Liga Północna  15 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 11:00 Błękitni Gąbin - KS Łomianki 1:2 (1:1)
Jakub Kustra 38' - Mateusz Kowalski 22', Paweł Madej 51'

26.10. 14:00 Mazur Gostynin - Wkra Żuromin 0:2 (0:2)
Bartłomiej Żelazny 26', Piotr Melchinkiewicz 38'

26.10. 14:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Bug Wyszków 1:1 (0:0)
Tomasz Jaworowski 63' - Alan Wróbel 72'

26.10. 14:00 Amator Maszewo - Wisła II Płock 2:4 (1:1)
Piotr Mysior 26', Michał Muszyński 88' (rz.k.) - Bartosz Wiśniewski 20', 57', Damian Dombrowski 47', Szymon Wiejski 75'

26.10. 14:00 MKS Przasnysz - Bzura Chodaków 0:2 (0:1)
Kacper Starek 25', Kamil Stencel 65'

26.10. 14:00 Mławianka Mława - Błękitni Raciąż 0:1 (0:0)
Mariusz Kopecki 80'

26.10. 15:00 Narew Ostrołęka - Polonia Warszawa 0:2 (0:1)
Michał Strzałkowski 34', 53' (rz.k.)

27.10. 13:00 Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 2:3 (1:1)
Paweł Dzbeński 30', Michał Nosek 90' (rz.k.) - Adam Sosnowski 24', samobójczy 84', Damian Matusiak 85' (rz.k.)

27.10. 14:00 Czarni Węgrów - Naprzód Skórzec 4:1 (1:0)
Przemysław Głowacz 5', Łukasz Supleński 52', Rafał Komosa 54', 85' - Karol Chojecki 89'


______________________________________________________________

Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki Serwisowi Błękitnych Gąbin.


Liga Okręgowa Warszawa gr. 1  15 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 11:00 Bóbr Tłuszcz - Vulcan Wólka Mlądzka 1:1

26.10. 11:00 Ryś Laski - Sokół Serock 0:2 (0:2)
Adam Zych 15', Sebastian Ściechowicz 22'

26.10. 11:00 Mazur Radzymin - Olimpia Warszawa 0:4 (0:1)
Sebastian Cuch 45', Rafał Popis 55', Damian Patoka 60', Filip Junowicz 86' (rz.k.)

26.10. 15:00 Wicher Kobyłka - Legion Warszawa 6:3 (2:1)
Wojciech Bieńkowski 29', 51', 73' (rz.k.), Kamil Boratyński 41', Daniel Maciążek 50', Karol Szeliga 86' - Michał Dąbrowski 45', Bartłomiej Podobas 80', Łukasz Ryczkowski 82' (rz.k.)

27.10. 11:00 Dolcan II Ząbki - AON Rembertów 2:0 (0:0)

27.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 1:0 (1:0)
Rafał Maciejewski 34'

27.10. 19:00 Grom Lipowo - WKS Rząśnik 3:0 (3:0)
Bassina Djato 16', Damian Smokowski 19', Artur Kowalczyk 30'

______________________________________________________________
Wyniki i strzelcy LO dzięki Serwisowi FutbolMazowsze.net.


Liga Okręgowa Warszawa gr. 2  15 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 11:00 KS Teresin - LKS Chlebnia 1:1 (0:0)
Jakub Antczak 65' - Piotr Szulowski 80'

26.10. 11:00 KS Raszyn - Jedność Żabieniec 4:1 (2:0)
Piotr Wrzeszcz 22', 24', Maciej Galczewski 66', Marcin Korkuć 71' - Rafał Zieliński 58'

26.10. 14:00 KS Konstancin - Błonianka Błonie 3:3 (1:1)
Mateusz Nowak 23', Patryk Kościanek 74', Mikołaj Rybaczuk 78' - Bartłomiej Kujawa 40', Maciej Pater 90' +2, 90' +3

26.10. 14:00 Kosa Konstancin - Przyszłość Włochy 3:2 (1:0)
Artur Korczak 27', Kamil Kiełbiewski 50', 56' - Piotr Stępniewski 65', Mateusz Najder 82'
 
26.10. 14:00 Laura Chylice - Piast Piastów 2:0 (0:0)
Michał Madej 50', 55'

26.10. 14:30 GLKS Nadarzyn - Świt Warszawa 2:0 (0:0)
Amadeusz Maranowski 2

26.10. 15:00 Milan Milanówek - Korona Góra Kalwaria 3:2 (1:0)
Piotr Michaeli 1', Michał Lamentowicz 47', Jarosław Olkowski 64' - Mikołaj Nojek 55', 89' (rz.k.)  

27.10. 10:30 Sarmata Warszawa - Perła Złotokłos 2:3 (0:3)
Sebastian Szymański 61', 90' +5 - Łukasz Balcerowicz 22', Artur Wolski 35', Mariusz Lisiecki 45' (rz.k.)

______________________________________________________________
Wyniki i strzelcy LO dzięki Serwisowi FutbolMazowsze.net


Liga Okręgowa Płock  12 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 14:00 Kasztelan Sierpc - ULKS Ciółkowo 0:0

26.10. 14:00 Start Proboszczewice - Świt Staroźreby 1:3 (1:0)
Sebastian Duchewicz - Maciej Sobiesiak 3  

26.10. 14:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk 4:1 (3:1)
Łukasz Król 2, Damian Tyska 2 - Adrian Żuchniewicz

26.10. 14:00 Unia Iłów - Huragan Bodzanów 8:0
mecz zakończony w 37 minucie z powodu zdekompletowania składu gości
Tomasz Grzywacz 3, Arkadiusz Smagała 2, Sylwester Ciurzyński, Łukasz Świątek, Piotr Chmielak 

27.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Stoczniowiec Płock 2:3 (2:1)
Jakub Sociński 9', Hubert Górecki 24' - Emil Pniewski 40' (rz.k.), Dariusz Sutkowski 82', Patryk Gałamaga 87'

27.10. 14:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 2:4 (0:3)
Jarosław Brzemiński 58' (rz.k.), 84' (rz.k.) - Damian Mórawski 14', 18', Piotr Wachaczyk 9', 57'

27.10. 14:00 Unia Czermno - Skra Drobin 2:3 (1:0)
Maciej Piotrowski, Kamil Rychliński - Marcin Gajewski 2, Michał Lemanowicz


Klasa A Płock  9 kolejka 26-27 października 2013

26.10. 15:00 Kasztelan Białe Błoto - Wicher Cieszewo 0:1 (0:0)
Konrad Marcinkowski (rz.k.)

27.10. 11:00 Zorza Szczawin - Pogoń Słupia 5:0 (3:0)
Cezary Ozdowski 3, Hubert Bińkowski 2

27.10. 11:00 Kormoran Łąck - Czarni Rempin 9:2  (3:0)
Tomasz Uniszkiewicz 4, Tomasz Józwiak 4, Michał Jasiński -

27.10. 11:00 Wisła Sobowo - Iskra Kozłowo 14:0 (5:0)
Wojciech Młotkowski 6, Patryk Żuchowski 3, Dariusz Młotkowski, Rafał Gołębiewski, Adrian Kazimierski, Łukasz Uzdowski, Rafał Żochowski

27.10. 12:00 Lwówianka Lwówek - Stegny Wyszogród 5:2 (1:2)
Michał Wiśniewski 2, Dariusz Bujakowski, Piotr Kaczmarczyk, Patryk Jaśpiński - Maciej Bratkowski, Daniel Popiołek

27.10. 12:00 Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 3:1 (1:0)
Jarosław Durka, Krzysztof Kujawowicz, Krzysztof Kamiński - Maciej Gołębiewski  


Klasa b Płock  6 kolejka  6 października 2013

27.10. 11:00 Bzura II Chodaków - Orkan Lelice 6:0 (0:0)
Sebastian Witkowski 2, Piotr Trafalski, Dawid Skrzynecki, Tomasz Winnicki (rz.k.), samobójczy

27.10. 11:00 SKS 70 Płock - Olimpia Gozdowo 1:1

27.10. 11:00 Amator II Maszewo - FK Rybno 0:6 (0:2)
Kamil Jeznach 3, Łukasz Kiełbasiński, Mariusz Wasilewski (rz.k.), Radosław Jaworski

27.10. 11:00 GKS Góra - Relax Miszewo 8:0 (1:0)

27.10. 11:00 Mazowia Słubice - Delta Miszewko 2:3 (1:2)
Rafał Smagała, Jacek Domżałowicz (rz.k.) - Daniel Żołek 2, Krzysztof Machowski


foto:

 
 
Admin dnia października 24 2013 18:14:44 · 0 Komentarzy · 3037 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
216.244.66.xxx @ photogallery.php
66.249.70.xxx @ weblinks.php
47.128.48.xxx @ news.php
47.128.55.xxx @ news.php
47.128.48.xxx @ news.php
3.238.71.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.