T-Mobile Ekstraklasa
8 kolejka 19 - 22 września 2013
22.09. 18:00 Legia Warszawa - Górnik
Zabrze 2:1 (1:1)
Ivica Vrdoljak 34' (rz.k.), Tomasz Jodłowiec 86' - Łukasz Madej 24'
19.09. 17:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
20.09. 18:00 Piast Gliwice - Widzew Łódź 3:0 (2:0)
20.09. 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:2 (1:0)
21.09. 15:30 Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1)
21.09. 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:1 (0:1)
21.09. 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:0 (1:0)
22.09. 15:30 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)
I Liga
9 kolejka 21 - 22 września 2013
22.09. 12:15 Wisła Płock - Olimpia Grudziądz
0:1 (0:1)
Adam Cieśliński 21'
22.09. 17:00 GKS Katowice - Dolcan Ząbki 3:1
(1:0)
Tomasz Wróbel 42', 86', Krzysztof Wołkowicz 75' - Dariusz Zjawiński 71'
21.09. 14:00 Górnik Łęczna - Arka Gdynia _ : _
odwołany z powodu zatrucia pokarmowego zawodników Arki
21.09. 16:00 Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)
21.09. 16:00 GKS Tychy - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:3 (0:1)
21.09. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 1:3 (1:1)
21.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)
21.09. 20:00 Miedź Legnica - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)
22.09. 12:30 Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 2:3 (1:0)
II Liga
9 kolejka 20 - 21 września 2013
20.09. 18:00 Wigry Suwałki - Legionovia Legionowo
1:1 (1:1)
Marcin Tarnowski 15' - Kamil Tlaga 27'
20.09. 19:00 Świt Nowy Dwór - Motor Lublin 2:3
(2:3)
Mateusz Zawiska 7', Szymon Kiwała 33' - Damian Jaroń 4', Konrad Wrzesiński
26', Maciej Tataj 45'
21.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
2:0 (0:0)
Tomasz Ciećko 58', Jan Kowalski 90'
21.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1:3
(0:2)
Łukasz Zaniewski 77' - Oleg Ichim 19', Kamil Kopycki 28', samobójczy 90'
21.09. 16:00 Radomiak Radom - Limanovia
Limanowa 3:0 (0:0)
Leandro 51', Piotr Kornacki 58', Łukasz Derbich 90'
21.09. 15:00 Garbarnia Kraków - Olimpia Zambrów 1:0 (1:0)
21.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)
21.09. 16:00 Stal Rzeszów - Wisła Puławy 0:0
21.09. 16:00 Concordia Elbląg - Stal Mielec 1:0 (0:0)
III Liga
10 kolejka 21 - 22 września 2013
22.09. 12:00 Legia II Warszawa - Start Otwock
1:2 (0:1)
Jakub Arak 73' (rz.k.) - Dawid Brewczyński 6', Pablo Piyuka 23'
21.09. 15:00 Omega Kleszczów - Broń Radom 1:0
(1:0)
Jakub Rozwandowicz 20'
21.09. 15:00 Zawisza Rzgów - Lechia Tomaszów 0:2 (0:1)
21.09. 16:00 Mechanik Radomsko - Warta Sieradz 0:1 (0:0)
21.09. 16:00 Pogoń Grodzisk - GKP Targówek 0:3
(0:3)
Łukasz Fijołek 19', Marcin Stańczyk 27', Marcin Kolasiński 44'
21.09. 16:00 Mazur Karczew - Widzew II Łódź 0:1
(0:0)
Maksymilian Rozwandowicz 85'
21.09. 16:30 Ursus Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów
0:1 (0:0)
Konrad Rudnicki 90'
21.09. 17:00 WKS Wieluń - MKS Kutno 4:1 (3:1)
22.09. 12:00 GKS II Bełchatów - Sokół Aleksandrów 0:3 (0:1)
22.09. 15:00 Pilica Białobrzegi - Huragan Wołomin
4:0 (1:0)
Jacek Moryc 23', Marcin Rawski 53' (rz.k.), Marcin Janakowski 63', Daniel
Barzyński 65'
IV Liga
Południowa 10 kolejka 21 - 22 września 2013
21.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:1)
Rafał Dopierała 45'
21.09. 11:00 UKS Łady - Sparta Jazgarzew 1:4 (0:0)
Łukasz Krupnik 66' - Emil Wrażeń 55', 90' +4, Andrzej Kacprzak 65',
Bartłomiej Orłowski 75'
21.09. 16:00 Energia Kozienice - Orzeł Wierzbica 1:0 (0:0)
Damian Stanisławski 85'
21.09. 16:00 Wilga Garwolin - Znicz II Pruszków 1:1 (0:0)
Hubert Świder 78' (rz.k.) - Adam Michalak 64'
21.09. 16:00 PKS Radość - Ożarowianka Ożarów 1:2 (1:1)
Dominik Dukalski 26' (rz.k.) - Bartosz Kwiatkowski 5', samobójczy 89'
21.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów 1:1 (1:1)
Maciej Lesisz 26' - Kamil Kucharski 45' +1
21.09. 16:00 Oskar Przysucha - Drukarz Warszawa 1:2 (1:1)
Jakub Sapieja 13' - Jakub Pikulski 37', Jakub Muzyka 89'
22.09. 20:00 Victoria Sulejówek - Szydłowianka Szydłowiec 0:1 (0:0)
Paweł Kobylarczyk 87'
IV Liga
Północna 10 kolejka 21 - 22 września 2013
21.09. 12:00 KS Łomianki - Amator Maszewo 4:3 (2:2)
samobójczy 33', Oskar Iwan 40', Łukasz Prusik 76', Przemysław Nowakowski
89' - Bartłomiej Sochalewski 32', Arkadiusz Żaglewski 43', Tomasz Sudomir 87'
21.09. 15:00 MKS Przasnysz - Mazur Gostynin 0:1 (0:1)
Bartosz Komorowski 35'
21.09. 15:00 Bug Wyszków - Korona Ostrołęka 3:0 (1:0)
Alan Wróbel 20', Mateusz Maciak 55', Piotr Augustyniak 65'
21.09. 15:30 Błękitni Raciąż - Naprzód Skórzec 3:1 (1:0)
Kamil Boniewski 40', 80', Mariusz Kopecki 55' - Grzegorz Iskra 65'
21.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin 0:0
21.09. 16:00 Bzura Chodaków - Mławianka Mława 0:2 (0:0)
Szymon Masiak 53', Michał Majewski 78'
21.09. 16:00 Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 3:0 (0:0)
Bartosz Żelazny 46', Tomasz Kamiński 53', Michał Gołębiewski 63'
21.09. 18:00 Polonia Warszawa - Czarni Węgrów 3:0 (1:0)
Michał Strzałkowski 12', Danilo Radenović 74', Kacper Lachowicz 82'
22.09. 11:00 Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Maz. 5:1 (1:1)
Łukasz Sekulski 11', 48', 63', Michał Sadowski 71', Piotr Wlazło 90' - Marek
Kaliszewski 8'
______________________________________________________________
Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki Serwisowi Błękitnych Gąbin.
Liga Okręgowa Warszawa gr.
1
10 kolejka 21 - 22 września 2013
21.09. 11:00 Sokół Serock - Dąb Wieliszew 2:2 (1:1)
- Dariusz Kielak, Damian Piekut
21.09. 11:00 Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz 0:6
21.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Legion Warszawa 3:0 (1:0)
Konrad Zezula 9', Jakub Polniak 64', Karol Cimochowski 90'
21.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Filip Junowicz 62'
21.09. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Marcovia 2000 Marki 1:1
Kamil Marczak -
21.09. 16:00 AON Rembertów - Ryś Laski 1:1
22.09. 15:00 WKS Rząśnik - Wicher Kobyłka 3:1 (1:1)
- Wojciech Bieńkowski
Liga Okręgowa Warszawa gr.
2
10 kolejka 21 - 22 września 2013
21.09. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Raszyn 2:3 (1:1)
Kęska 37' Szczepański 48' -
21.09. 14:30 Kosa Konstancin - Laura Chylice 3:4 (2:1)
-
Michał Maroń, Michał Madej, Cezary Farmus, samobójczy
21.09. 16:00 Perła Złotokłos - Jedność Żabieniec 4:0
21.09. 16:00 Korona Góra Kalwaria - LKS Chlebnia 1:1 (1:1)
- Marcin Zdulski
21.09. 16:30 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 2:1
Patryk Wasilewski, Konrad Skoczeń
22.09. 14:00 Błonianka Błonie - KS Teresin 1:2 (1:1)
Jakub Popiński - Jakub Antczak 28' (rz.k.), Kamil Bartosiewicz 77'
22.09. 16:00 Świt Warszawa - Sarmata Warszawa 1:0 (0:0)
Robert Strzelecki 71'
22.09. 16:00 GLKS Nadarzyn - Milan Milanówek 4:1
Liga Okręgowa Płock
7 kolejka 21 - 22 września 2013
21.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 4:3 (3:0)
Bartosz Sarnecki, Dawid Brzeski 2, Radosław Lewandowski - Michał Sobczak 2,
Maciej Sobiesiak
21.09. 16:30 Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 0:0
21.09. 16:30 Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś 3:0 (1:0)
Damian Mórawski, Piotr Wachaczyk, Grzegorz Zygmuntowicz
21.09. 16:30 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 0:2 (0:1)
Damian Kotkiewicz, Paweł Sutkowski
21.09. 16:30 Wisła Duninów - Unia Czermno 2:0 (1:0)
Damian Tyska, Kamil Woźniak
22.09. 16:30 Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice 1:1
Mariusz Beksa - Przemysław Bońkowski
22.09. 16:30 Huragan Bodzanów - Skra Drobin 1:8 (0:2)
Paweł Kowalczyk 62' - Jakub Witkowski 29', 42', 67' (rz.k.), 83', Marcin
Gajewski 49', Bartłomiej Mielczarski 52', Mariusz Ezman 58', Maciej Stocki
87'
Klasa A Płock
4 kolejka 22 września 2013
22.09. 13:00 Wicher Cieszewo - Błyskawica Lucień 1:4 (0:2)
Krzysztof Grotkiewicz - Łukasz Kaczmarek 3, Łukasz Kokosiński
22.09. 14:00 Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin 2:3 (1:2)
Piotr Wiśniewski 2 - Cezary Obszyński, Cezary Ozdowski, Kamil Śniecikowski
22.09. 14:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 3:1 (1:1)
Mariusz Stasiak, Michał Wiśniewski, Piotr Perka - Norbert Hiszpański
22.09. 14:00 Iskra Kozłowo - Kormoran Łąck 3:3 (1:1)
Marcin Kwiatkowski, Tomasz Korzeniewski 2 - Karol Budzyński, Tomasz
Uniszkiewicz, Dariusz Szczurowski
22.09. 14:00 Sparta Mochowo - Wisła Sobowo 1:2 (1:2)
Mariusz Chorzewski - Wojciech Młotkowski, Łukasz Uzdowski
22.09. 14:00 Stegny Wyszogród - Pogoń Słupia 1:0 (0:0)
Maciej Bratkowski
Klasa b Płock
4 kolejka 22 września 2013
22.09. 11:00 Amator II Maszewo - GKS Góra 5:2 (3:1)
22.09. 11:00 Mazowia Słubice - SKS 70 Płock 9:0 (3:0)
22.09. 11:00 Delta Miszewko - Orkan Lelice 3:0 (1:0)
Krzysztof Machowski, Damian Grabowski, Jarosław Machowski (rz.k.)
22.09. 11:00 Relax Miszewo - Bzura II Chodaków 0:1 (0:1)
22.09. 11:00 FK Rybno - Olimpia Gozdowo 3:2 (1:1)
Łukasz Kiełbasiński 5', Mariusz Wasilewski 88', Rafał Haba 90' +2 -
foto:
|