MECZ KOLEJKI W IŁOWIE
Wyniki, strzelcy 2013/14

Jeszcze słychać było echo środowej kolejki, a już w czwartek wieczorem rozpoczęły się zmagania terminu weekendowego. W Ekstraklasie Podbeskidzie uległo Jagielloni. Dziś (20 września) kolejne dwa mecze na najwyższym szczeblu oraz dwa mecze na poziomie drugiej ligi, 0bydwa z udziałem mazowieckich ekip. W piątek zagrają Legionovia oraz Świt Nowy Dwór.
Piłkarscy fani żyją już niedzielnym pojedynkiem w wykonaniu Legii Warszawa i Górnika Zabrze.
Zanim do niego jednak dojdzie czeka nas mnóstwo innych super konfrontacji. Na trzecio ligowym froncie aż cztery mazowieckie spotkania derbowe.
W jednym z nich "Traktorki" zagrają z "Żyrką". Na niższym szczeblu polecamy warszawskie derby z udziałem Hutnika i Legionu, a także Hit Płockiej LO: Unia Iłów - Kasztelan Sierpc.
W płockiej Klasie B z kolei w bezpośrednim pojedynku zmierzą się lider z Miszewka z wiceliderem z Lelic.

 

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


T-Mobile Ekstraklasa  8 kolejka 19 - 22 września 2013

22.09. 18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1 (1:1)
Ivica Vrdoljak 34' (rz.k.), Tomasz Jodłowiec 86' - Łukasz Madej 24'

19.09. 17:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)

20.09. 18:00 Piast Gliwice - Widzew Łódź 3:0 (2:0)

20.09. 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:2 (1:0)

21.09. 15:30 Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1)

21.09. 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:1 (0:1)

21.09. 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2:0 (1:0)

22.09. 15:30 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)


I Liga  9 kolejka 21 - 22 września 2013

22.09. 12:15 Wisła Płock - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1)
Adam Cieśliński 21'

22.09. 17:00 GKS Katowice - Dolcan Ząbki 3:1 (1:0)
Tomasz Wróbel 42', 86', Krzysztof Wołkowicz 75' - Dariusz Zjawiński 71'

21.09. 14:00 Górnik Łęczna - Arka Gdynia _ : _
odwołany z powodu zatrucia pokarmowego zawodników Arki

21.09. 16:00 Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)

21.09. 16:00 GKS Tychy - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:3 (0:1)

21.09. 16:00 Okocimski KS Brzesko - Kolejarz Stróże 1:3 (1:1)

21.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)

21.09. 20:00 Miedź Legnica - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)

22.09. 12:30 Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 2:3 (1:0)


II Liga  9 kolejka 20 - 21 września 2013

20.09. 18:00 Wigry Suwałki - Legionovia Legionowo 1:1 (1:1)
Marcin Tarnowski 15' - Kamil Tlaga 27'

20.09. 19:00 Świt Nowy Dwór - Motor Lublin 2:3 (2:3)
Mateusz Zawiska 7', Szymon Kiwała 33' - Damian Jaroń 4', Konrad Wrzesiński 26', Maciej Tataj 45'

21.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2:0 (0:0)
Tomasz Ciećko 58', Jan Kowalski 90'

21.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 1:3 (0:2)
Łukasz Zaniewski 77' - Oleg Ichim 19', Kamil Kopycki 28', samobójczy 90'

21.09. 16:00 Radomiak Radom - Limanovia Limanowa 3:0 (0:0)
Leandro 51', Piotr Kornacki 58', Łukasz Derbich 90'

21.09. 15:00 Garbarnia Kraków - Olimpia Zambrów 1:0 (1:0)

21.09. 16:00 Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)

21.09. 16:00 Stal Rzeszów - Wisła Puławy 0:0

21.09. 16:00 Concordia Elbląg - Stal Mielec 1:0 (0:0)


III Liga  10 kolejka 21 - 22 września 2013

22.09. 12:00 Legia II Warszawa - Start Otwock 1:2 (0:1)
Jakub Arak 73' (rz.k.) - Dawid Brewczyński 6', Pablo Piyuka 23'

21.09. 15:00 Omega Kleszczów - Broń Radom 1:0 (1:0)
Jakub Rozwandowicz 20'

21.09. 15:00 Zawisza Rzgów - Lechia Tomaszów 0:2 (0:1)

21.09. 16:00 Mechanik Radomsko - Warta Sieradz 0:1 (0:0)

21.09. 16:00 Pogoń Grodzisk - GKP Targówek 0:3 (0:3)
Łukasz Fijołek 19', Marcin Stańczyk 27', Marcin Kolasiński 44'

21.09. 16:00 Mazur Karczew - Widzew II Łódź 0:1 (0:0)
Maksymilian Rozwandowicz 85'

21.09. 16:30 Ursus Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 0:1 (0:0)
Konrad Rudnicki 90'

21.09. 17:00 WKS Wieluń - MKS Kutno 4:1 (3:1)

22.09. 12:00 GKS II Bełchatów - Sokół Aleksandrów 0:3 (0:1)

22.09. 15:00 Pilica Białobrzegi - Huragan Wołomin 4:0 (1:0)
Jacek Moryc 23', Marcin Rawski 53' (rz.k.), Marcin Janakowski 63', Daniel Barzyński 65'


IV Liga Południowa  10 kolejka 21 - 22 września 2013

21.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:1)
Rafał Dopierała 45'

21.09. 11:00 UKS Łady - Sparta Jazgarzew 1:4 (0:0)
Łukasz Krupnik 66' - Emil Wrażeń 55', 90' +4, Andrzej Kacprzak 65', Bartłomiej Orłowski 75'

21.09. 16:00 Energia Kozienice - Orzeł Wierzbica 1:0 (0:0)
Damian Stanisławski 85'

21.09. 16:00 Wilga Garwolin - Znicz II Pruszków 1:1 (0:0)
Hubert Świder 78' (rz.k.) - Adam Michalak 64'

21.09. 16:00 PKS Radość - Ożarowianka Ożarów 1:2 (1:1)
Dominik Dukalski 26' (rz.k.) - Bartosz Kwiatkowski 5', samobójczy 89'

21.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Józefovia Józefów 1:1 (1:1)
Maciej Lesisz 26' - Kamil Kucharski 45' +1

21.09. 16:00 Oskar Przysucha - Drukarz Warszawa 1:2 (1:1)
Jakub Sapieja 13' - Jakub Pikulski 37', Jakub Muzyka 89'

22.09. 20:00 Victoria Sulejówek - Szydłowianka Szydłowiec 0:1 (0:0)
Paweł Kobylarczyk 87'


IV Liga Północna  10 kolejka 21 - 22 września 2013

21.09. 12:00 KS Łomianki - Amator Maszewo 4:3 (2:2)
samobójczy 33', Oskar Iwan 40', Łukasz Prusik 76', Przemysław Nowakowski 89' - Bartłomiej Sochalewski 32', Arkadiusz Żaglewski 43', Tomasz Sudomir 87'

21.09. 15:00 MKS Przasnysz - Mazur Gostynin 0:1 (0:1)
Bartosz Komorowski 35'

21.09. 15:00 Bug Wyszków - Korona Ostrołęka 3:0 (1:0)
Alan Wróbel 20', Mateusz Maciak 55', Piotr Augustyniak 65'

21.09. 15:30 Błękitni Raciąż - Naprzód Skórzec 3:1 (1:0)
Kamil Boniewski 40', 80', Mariusz Kopecki 55' - Grzegorz Iskra 65'

21.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin 0:0

21.09. 16:00 Bzura Chodaków - Mławianka Mława 0:2 (0:0)
Szymon Masiak 53', Michał Majewski 78'

21.09. 16:00 Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 3:0 (0:0)
Bartosz Żelazny 46', Tomasz Kamiński 53', Michał Gołębiewski 63'

21.09. 18:00 Polonia Warszawa - Czarni Węgrów 3:0 (1:0)
Michał Strzałkowski 12', Danilo Radenović 74', Kacper Lachowicz 82'

22.09. 11:00 Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Maz. 5:1 (1:1)
Łukasz Sekulski 11', 48', 63', Michał Sadowski 71', Piotr Wlazło 90' - Marek Kaliszewski 8'


______________________________________________________________

Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki Serwisowi Błękitnych Gąbin.


Liga Okręgowa Warszawa gr. 1  10 kolejka 21 - 22 września 2013

21.09. 11:00 Sokół Serock - Dąb Wieliszew 2:2 (1:1)
 - Dariusz Kielak, Damian Piekut

21.09. 11:00 Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz 0:6

21.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Legion Warszawa 3:0 (1:0)
Konrad Zezula 9', Jakub Polniak 64', Karol Cimochowski 90'

21.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Filip Junowicz 62'

21.09. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Marcovia 2000 Marki 1:1
Kamil Marczak -

21.09. 16:00 AON Rembertów - Ryś Laski 1:1

22.09. 15:00 WKS Rząśnik - Wicher Kobyłka 3:1 (1:1)
 - Wojciech Bieńkowski


Liga Okręgowa Warszawa gr. 2  10 kolejka 21 - 22 września 2013

21.09. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Raszyn 2:3 (1:1)
Kęska 37' Szczepański 48' -

21.09. 14:30 Kosa Konstancin - Laura Chylice 3:4 (2:1)
 -
Michał Maroń, Michał Madej, Cezary Farmus, samobójczy 

21.09. 16:00 Perła Złotokłos - Jedność Żabieniec 4:0

21.09. 16:00 Korona Góra Kalwaria - LKS Chlebnia 1:1 (1:1)
 - Marcin Zdulski

21.09. 16:30 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 2:1
Patryk Wasilewski, Konrad Skoczeń

22.09. 14:00 Błonianka Błonie - KS Teresin 1:2 (1:1)
Jakub Popiński - Jakub Antczak 28' (rz.k.), Kamil Bartosiewicz 77'

22.09. 16:00 Świt Warszawa - Sarmata Warszawa 1:0 (0:0)
Robert Strzelecki 71'

22.09. 16:00 GLKS Nadarzyn - Milan Milanówek 4:1


Liga Okręgowa Płock  7 kolejka 21 - 22 września 2013

21.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 4:3 (3:0)
Bartosz Sarnecki, Dawid Brzeski 2, Radosław Lewandowski - Michał Sobczak 2, Maciej Sobiesiak

21.09. 16:30 Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 0:0

21.09. 16:30 Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś 3:0 (1:0)
Damian Mórawski, Piotr Wachaczyk, Grzegorz Zygmuntowicz

21.09. 16:30 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 0:2 (0:1)
Damian Kotkiewicz, Paweł Sutkowski

21.09. 16:30 Wisła Duninów - Unia Czermno 2:0 (1:0)
Damian Tyska, Kamil Woźniak

22.09. 16:30 Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice 1:1
Mariusz Beksa - Przemysław Bońkowski

22.09. 16:30 Huragan Bodzanów - Skra Drobin 1:8 (0:2)
Paweł Kowalczyk 62' - Jakub Witkowski 29', 42', 67' (rz.k.), 83', Marcin Gajewski 49', Bartłomiej Mielczarski 52', Mariusz Ezman 58', Maciej Stocki 87'


Klasa A Płock  4 kolejka 22 września 2013

22.09. 13:00 Wicher Cieszewo - Błyskawica Lucień 1:4 (0:2)
Krzysztof Grotkiewicz - Łukasz Kaczmarek 3, Łukasz Kokosiński

22.09. 14:00 Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin 2:3 (1:2)
Piotr Wiśniewski 2 - Cezary Obszyński, Cezary Ozdowski, Kamil Śniecikowski  

22.09. 14:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 3:1 (1:1)
Mariusz Stasiak, Michał Wiśniewski, Piotr Perka - Norbert Hiszpański

22.09. 14:00 Iskra Kozłowo - Kormoran Łąck 3:3 (1:1)
Marcin Kwiatkowski, Tomasz Korzeniewski 2 - Karol Budzyński, Tomasz Uniszkiewicz, Dariusz Szczurowski

22.09. 14:00 Sparta Mochowo - Wisła Sobowo 1:2 (1:2)
Mariusz Chorzewski - Wojciech Młotkowski, Łukasz Uzdowski  

22.09. 14:00 Stegny Wyszogród - Pogoń Słupia 1:0 (0:0)
Maciej Bratkowski


Klasa b Płock  4 kolejka  22 września 2013

22.09. 11:00 Amator II Maszewo - GKS Góra 5:2 (3:1)

22.09. 11:00 Mazowia Słubice - SKS 70 Płock 9:0 (3:0)

22.09. 11:00 Delta Miszewko - Orkan Lelice 3:0 (1:0)
Krzysztof Machowski, Damian Grabowski, Jarosław Machowski (rz.k.)

22.09. 11:00 Relax Miszewo - Bzura II Chodaków 0:1 (0:1)

22.09. 11:00 FK Rybno - Olimpia Gozdowo 3:2 (1:1)
Łukasz Kiełbasiński 5', Mariusz Wasilewski 88', Rafał Haba 90' +2 -
 


foto:

 
Admin dnia wrzesień 20 2013 18:12:34 · 2 Komentarzy · 2010 Czytań · Drukuj

Komentarze
OrzelGol dnia wrzesień 21 2013 06:18:19
W PŁOCKIEJ B KLASIE... OBIE EKIPY-MISZEWKO I LELICE TAM SĄ LIDERAMI.
Admin dnia wrzesień 21 2013 10:28:33
Oczywiście... w Płockiej Klasie B.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2020/21
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.228.11.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.