WEEKEND PEŁEN WRAŻEŃ
Wyniki, strzelcy 2013/14

Deszczowo rozpoczął się następny termin piłkarskich rozgrywek. Obecną kolejkę zainaugurowano już w czwartek (12 września) pojedynkiem Płockiej Klasy A, w którym niemogący odnaleźć się w a-klasowych realiach Kormoran Łąck, przebudził się i ograł niepokonaną dotychczas ekipę z Wyszogrodu 6:3.
W piątkowy wieczór szansy na awans do ścisłej czołówki nie wykorzystał pruszkowski Znicz, ulegając Wigrom Suwałki 1:2 i dlatego Wigry są teraz wiceliderem tabeli II Ligi Wschodniej, a Znicz wylądował tuż nad kreską.
W sobotę i niedzielę czeka nas reszta pojedynków. Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze naszych zespołów w drugiej lidze. Po raz kolejny czekają nas podwójne derby na trzecio ligowym froncie: Broń Radom - GKP Targówek oraz konfrontacja Pogoni Grodzisk z Żyrardowianką Żyrardów.
O najwyższe cele zagrają również w IV Lidze Północnej - tu super hit w wykonaniu Bugu Wyszków i MKS-u Ciechanów. Nie mniej emocji będzie podczas konfrontacji Bzury Chodaków z Koroną Ostrołęka.
Kibiców zapraszamy również na pozostałe spotkania na Mazowszu. 

 

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


T-Mobile Ekstraklasa  7 kolejka 13 - 16 września 2013

14.09. 20:30 Korona Kielce - Legia Warszawa 3:5
Michał Janota 59', Paweł Sobolewski 77', 89' - Miroslav Radovic 23', Wladimer Dwaliszwili 25', 47', 69', Michał Kucharczyk 67'

13.09. 18:00 Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

13.09. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 3:0 (1:0)

14.09. 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2:0 (0:0)

14.09. 18:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0 (2:0)

15.09. 15:30 Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 6:0 (2:0)

15.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1 (0:1)

16.09. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:1 (2:0)


I Liga  8 kolejka 14 - 15 września 2013

15.09. 12:15 Dolcan Ząbki - Okocimski KS Brzesko 3:2 (3:1)
Bartosz Wiśniewski 14', Rafał Grzelak 17', Dariusz Zjawiński 24' - Robert Smoliński 45', Piotr Darmochwał 68'

15.09. 12:30 Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock 2:0 (2:0)
Tomasz Mikołajczak 20' (rz.k.), Daniel Chyła 45'

14.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Flota Świnoujście 0:1 (0:1)

14.09. 16:00 Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 3:1 (0:0)

14.09. 17:30 Arka Gdynia - Miedź Legnica 0:0

14.09. 17:30 GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 1:1 (1:1)

14.09. 18:00 GKS Katowice - Energetyk ROW Rybnik 2:1 (1:1)

15.09. 16:00 Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz 0:0

15.09. 16:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Stomil Olsztyn 3:1 (2:0)


II Liga  8 kolejka 13 - 15 września 2013

13.09. 19:30 Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 1:2 (1:1)
Adrian Paluchowski 45' - Piotr Karłowicz 32', Tomasz Tuttas 61'

14.09. 16:30 Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)
Szymon Lewicki 4' - 38', 58'

14.09. 18:00 Stal Mielec - Pogoń Siedlce 3:3 (2:2)
Maciej Domański 8', 10', Kamil Kościelny 80' - Daniel Dybiec 36', Łukasz Zaniewski 45', Krystian Wójcik 62'

15.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Radomiak Radom 2:1 (1:0)
Mariusz Solecki 19', Mykoła Dremluk 79' - Leandro 77' (rz.k.)

15.09. 17:00 Limanovia Limanowa - Świt Nowy Dwór 1:0 (0:0)
Wojciech Dziadzio 51' (rz.k.)

14.09. 15:00 Motor Lublin - Stal Rzeszów 1:1 (0:1)

14.09. 16:00 Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)

14.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)

14.09. 16:00 Wisła Puławy - Concordia Elbląg 2:0 (1:0)
 


III Liga  8 kolejka 14 - 15 września 2013

14.09. 11:00 Mechanik Radomsko - Pilica Białobrzegi 0:2 (0:0)
Marek Gołębiewski 60' (rz.k.), Daniel Barzyński 66'

14.09. 15:00 Omega Kleszczów - Widzew II Łódź 1:3 (1:2)

14.09. 15:00 Zawisza Rzgów - Start Otwock 1:0 (0:0)
Marcin Pękała 78'

14.09. 16:00 WKS Wieluń - Warta Sieradz 1:2 (0:1)

14.09. 16:30 Mazur Karczew - Sokół Aleksandrów 0:0

14.09. 16:30 Ursus Warszawa - MKS Kutno 1:2 (1:1)
Przemysław Sztybrych 18' - Mariusz Jakubowski 31', Maciej Kowalczyk 90'

14.09. 17:00 Broń Radom - GKP Targówek 1:1 (0:1)
Mariusz Marczak 52' (rz.k.) - Łukasz Fijołek 21'

15.09. 12:00 Pogoń Grodzisk - Żyrardowianka Żyrardów 4:4 (2:3)
Konrad Perzyna 17', Tomasz Feliksiak 38', Michał Bal 69', Jakub Kołaczek 77' - Paweł Jakóbiak 23' (rz.k.), 34', Tomasz Sieński 44', Konrad Rudnicki 90'

15.09. 12:00 GKS II Bełchatów - Lechia Tomaszów 4:0 (2:0)

15.09. 12:00 Legia II Warszawa - Huragan Wołomin 0:1 (0:0)
Mateusz Lewicki 65'


IV Liga Południowa  8 kolejka 14 września 2013

14.09. 11:00 Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 2:2 (2:1)
Michał Kępka 26', Szczęśniak 35' - Emil Wrażeń 20', Bartosz Orłowski 80'

14.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Pogoń II Siedlce 2:1 (0:0)
Tymoteusz Chodźko 68', Piotr Biechoński 90' (rz.k.) -Marcin Paczkowski 87'

14.09. 14:00 Józefovia Józefów - Szydłowianka Szydłowiec 0:2 (0:2)
Kamil Czarnecki 10', Maksym Kobylarczyk 45' +2

14.09. 16:00 Energia Kozienice - Znicz II Pruszków 2:1 (0:0)
Andrzej Kalinka 59', Eugeniusz Kołodziejczyk 61' - Karol Grudniewski 47'

14.09. 16:00 Oskar Przysucha - PKS Radość 9:0 (7:0)
Grzegorz Obuch 16', 45', Paweł Maciejczak 20', samobójczy 22', Patryk Gil 35', Karol Kucharski 40', 64', Dariusz Siwek 44', Mariusz Moskwa 54'

14.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica 2:1 (2:0)
Mateusz Stolarek 14', Daniel Złoch 23' - Przemysław Śliwiński 85'

14.09. 16:30 UKS Łady - Drukarz Warszawa 0:7 (0:3)
Damian Jakóbczak 7', Mikołaj Tokaj 27', Tomasz Giedronowicz 44', 54', Paweł Trzciński 58', Kamil Jankowski 61', Jakub Muzyka 71'

14.09. 18:00 Victoria Sulejówek - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (1:1)
Artur Starosz 33, Wojciech Wocial 90' +2- Norbert Dobski 38', Mateusz Białek 76'


IV Liga Północna  7 kolejka 7 września 2013

14.09. 12:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Mazur Gostynin 5:2 (2:1)
Kamil Małkiński 26', Piotr Zacheja 28', 53', Marek Kaliszewski 58'-k, Tomasz Jaworowski 86' - Hubert Jaśkiewicz 17', 73' (rz.k.) 

14.09. 15:00 Bug Wyszków - MKS Ciechanów 3:1 (0:0)
Damian Gałązka 65', Łukasz Kowalczyk 75', Piotr Augustyniak 90' - Damian Matusiak 50' (rz.k.)

14.09. 15:00 KS Łomianki - Naprzód Skórzec 1:3 (1:2)
Paweł Madej 25' - Tomasz Lipiński 20', Dorian Zając 35', Piotr Skóra 85'

14.09. 16:00 MKS Przasnysz - Czarni Węgrów 1:1 (0:1)
Jakub Wróblewski 88' - Rafał Komosa 10'

14.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Mławianka Mława 1:1 (0:1)
Tomasz Niedźwiecki 68' - Dominik Lemanek 15'

14.09. 16:00 Bzura Chodaków - Korona Ostrołęka 0:1 (0:0)
Paweł Dzbeński 55'

14.09. 16:00 Wkra Żuromin - Błękitni Raciąż 2:0 (2:0)
Piotr Melchinkiewicz 5', Rafał Andrzejewski 29'

15.09. 11:00 Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Jakub Kustra 60'

15.09. 18:00 Polonia Warszawa - Amator Maszewo 1:0 (1:0)
Michał Strzałkowski 12'
______________________________________________________________

Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki Serwisowi Błękitnych Gąbin.


Liga Okręgowa Warszawa gr. 1  9 kolejka 14 - 15 września 2013

14.09. 11:00 Ryś Laski - Dolcan II Ząbki 1:5 (0:3)
Marcin Napierski 60' - Tomasz Rusakowicz 3', Sebastian Grzymkowski 12', 47', Marcin Tomczykowski 42', Grzegorz Rzępołuch 55'

14.09. 11:00 Legion Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka 2:2
Sebastian Wąsowski 68', Tomasz Arceusz 90' +2 - Piotr Mucha 14', Kamil Marczak 88'

14.09. 11:00 Dąb Wieliszew - Hutnik Warszawa 1:1 (1:0)
Bartek Koźliński 9' - Marek Uciński 63'

14.09. 13:00 Wicher Kobyłka - Olimpia Warszawa 2:5 (0:4)
Daniel Kania, Wojciech Bieńkowski - Rafał Popis 2, Hubert Sobotka, Jurij Martynowicz, Mateusz Wiśniewski

14.09. 14:30 Marcovia 2000 Marki - WKS Rząśnik 1:2 (1:0)
Tomasz Bylak 5'- Łukasz Kamiński 48', Grzegorz Abramczyk 62'

14.09. 15:00 Bóbr Tłuszcz - Grom Lipowo 1:0 (0:0)
Radosław Benbenkowski

15.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - AON Rembertów 6:0 (3:0)
Jakub Łotowski 3, Patryk Kalinowski, Paweł Wolski, Bartosz Koperkiewicz


Liga Okręgowa Warszawa gr. 2  9 kolejka 14 - 15 września 2013

14.09. 11:00 Sarmata Warszawa - GLKS Nadarzyn 1:1 (0:0)

14.09. 11:00 KS Raszyn - Świt Warszawa 7:2 (2:0)
 - Sebastian Martyński 2

14.09. 13:00 KS Teresin - Przyszłość Włochy 1:1 (0:0)
Karol Felczak 90' +3 -  

14.09. 15:00 Milan Milanówek - Kosa Konstancin 1:5
Patryk Gołębiewski -  

14.09. 16:00 Piast Piastów - LKS Chlebnia 1:4
Tomasz Filipkowski - Patryk Gorak 2, Marcin Ejsmont, Paweł Brudziński

14.09. 16:00 Laura Chylice - KS Konstancin 1:0 (0:0)
Piotr Madetko

15.09. 10:00 Ursus II Warszawa - Błonianka Błonie 0:1 (0:0)
Bartłomiej Kujawa
 
15.09. 16:00 Jedność Żabieniec - Korona Góra Kalwaria 2:2


Liga Okręgowa Płock  5 kolejka 14 - 15 września 2013

14.09. 17:00 Wisła Duninów - Start Proboszczewice 3:4 (1:0)
Kamil Samoraj 2, Damian Tyska - Piotr Malanowski, Sebastiana\ Duchewicz, Grzegorz Krzewicki, Rafał Kaczorowski

14.09. 17:00 Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock 5:0 (1:0)
Patryk Zieliński 2, Mateusz Biegański 2, Damian Mórawski

14.09. 17:00 Zryw Bielsk - ULKS Ciółkowo 3:0 (0:0)
Michał Wochowski 2, Mateusz Łęcki

14.09. 17:00 Unia Iłów - Spójnia Mała Wieś 9:0 (5:0)
Arkadiusz Smagała 5, Tomasz Grzywacz 2, Damian Wojciechowski, Łukasz Świątek

14.09. 17:00 Kasztelan Sierpc - Unia Czermno 3:1 (1:0)
Piotr Cichosz 10' (rz.k.), Łukasz Paczkowski 62', Kamil Rzechółko 80'  - Kamil Sieciński 65'

15.09. 17:00 Huragan Bodzanów - Świt Staroźreby 3:1 (1:0)
Kamil Woźnicki 10', Piotr Robak 72', Norbert Skrzyński 77' - Maciej Sobiesiak 60'

15.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 1:3 (0:1)
Mateusz Sadowski - Jakub Witkowski, Atmane Magga, Krzysztof Tafliński


Klasa A Płock  3 kolejka 12 - 15 września 2013

12.09. 17:00 Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród 6:3 (2:0)
Tomasz Uniszkiewicz 2, Marcin Szymański 2, Tomasz Józwiak 2 - Maciej Bratkowski, Sebastian Szkop, Michał Popiołek

15.09. 11:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek 2:0 (0:0)
Aleksy Komorowski, Grzegorz Kopaczewski

15.09. 11:00 Czarni Rempin - Wisła Sobowo 1:2 (0:0)

Norbert Hiszpański -  

15.09. 14:00 Iskra Kozłowo - Sparta Mochowo 2:2 (0:1)
Marcin Kwiatkowski 2 - Michał Gadomski, Maciej Gołębiewski

15.09. 14:00 Pogoń Słupia - Wicher Cieszewo 3:5 (1:2)
Jacek Sobczak 2, Paweł Waszelewski - Andrzej Mielczarek 2, Krzysztof Grotkiewicz, Adam Gozdan, samobójczy

15.09. 14:00 Błyskawica Lucień - Kasztelan Białe Błoto 3:4 (2:0)
Jarosław Durka 2, Łukasz Kokosiński - Piotr Wiśniewski 3, Sebastian Sławiński


Klasa b Płock  3 kolejka  15 września 2013

15.09. 11:00 Olimpia Gozdowo - Amator II Maszewo 2:2 (1:1)
Kamil Smoliński (rz.k.), Witold Giera -  

15.09. 11:00 Orkan Lelice - FK Rybno 2:0 (0:0)
Patryk Boguszewski, Daniel Bartnikowski

15.09. 11:00 SKS 70 Płock - Bzura II Chodaków 2:4 (1:1)
 - Michał Kunc, Mateusz Adamczyk, Dawid Skrzynecki 2

15.09. 11:00 Delta Miszewko - Relax Miszewo 8:0 (1:0)
Krzysztof Machowski 3, Damian Grabowski 2, Kamil Zieliński (rz.k.), Radosław Petera, Sebastian Klimkiewicz

15.09. 11:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 2:5 (2:2)


foto: Bzura Chodaków

 
Admin dnia wrzesień 14 2013 04:28:59 · 0 Komentarzy · 2781 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.238.72.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.