T-Mobile Ekstraklasa
6 kolejka 30 sierpnia - 2 września 2013
31.08. 20:30 Cracovia Kraków - Legia Warszawa
0:1 (0:1)
Miroslav Radovic 29'
30.08. 18:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1 (0:0)
30.08. 18:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1)
31.08. 15:30 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
31.08. 18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 0:0
01.09. 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1:1 (1:0)
01.09. 18:00 Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz 3:2 (2:1)
02.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 1:0 (0:0)
I Liga
6 kolejka 30 sierpnia - 1 września 2013
01.09. 12:15 Dolcan Ząbki - Flota
Świnoujście 2:1 (0:1)
Bartosz Wiśniewski 82', Dariusz Zjawiński 85' - Krzysztof Bodziony 41'
01.09. 19:00 Kolejarz Stróże - Wisła Płock
2:0 (0:0)
Wojciech Trochim 76', Janusz Wolański 90'
30.08. 19:00 Energetyk ROW Rybnik - Sandecja Nowy Sącz 2:3 (1:0)
31.08. 16:00 Górnik Łęczna - GKS Katowice 3:0 (1:0)
31.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 1:1 (1:0)
31.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:2 (0:2)
31.08. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 0:1 (0:0)
31.08. 17:30 Arka Gdynia - Okocimski KS Brzesko 1:2 (0:1)
01.09. 12:30 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 2:1 (1:0)
II Liga
6 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 16:00 Motor Lublin - Pogoń Siedlce 1:2
(0:2)
Maciej Tataj 78' - Damian Guzek 33', Samuelson Odunka 37'
31.08. 17:00 Radomiak Radom - Stal Rzeszów 1:1
(0:1)
Szymon Stanisławski 50' - Łukasz Szczoczarz 43'
31.08. 17:00 Legionovia Legionowo - Olimpia
Zambrów 3:0 (2:0)
Jakub Bojas 25', Szymon Lewicki 37', Paweł Wolski 90'
31.08. 18:00 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
2:2 (0:0)
Krzysztof Kopciński 62', Krystian Pieczara 82' - Michał Bogacz 72',
Michał Czarny 86'
01.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór
2:0 (0:0)
Piotr Koman 56', Patryk Bojańczyk 62'
31.08. 17:00 Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 0:0
31.08. 19:00 Stal Mielec - Wigry Suwałki 1:1 (0:1)
01.09. 16:00 Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2:0 (1:0)
01.09. 17:00 Limanovia Limanowa - Concordia Elbląg 0:0
III Liga
5 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 11:00 Sokół Aleksandrów - GKP Targówek
3:2 (3:1)
samobójczy 30', Piotr Klepczarek 40', 41' - Kamil Mierzwiński 17', Dariusz
Dadacz 47'
31.08. 14:00 Huragan Wołomin - Ursus Warszawa
2:1 (0:0)
Hubert Kosim 89', Pierre Ndakiza 90' - Przemysław Sztybrych 51'
31.08. 17:00 Pilica Białobrzegi - Zawisza Rzgów
2:1 (0:1)
Marcin Janakowski 60', Tomasz Ćwil 90' - Bartosz Bronka 33' (k)
31.08. 17:00 Start Otwock - Pogoń Grodzisk 0:0
31.08. 17:00 MKS Kutno - Mazur Karczew 1:1 (0:0)
Daniel Mitura 52' - Przemysław Przysowa 85'
01.09. 11:00 Lechia Tomaszów - Broń Radom 0:0
01.09. 12:00 Legia II Warszawa - Omega
Kleszczów 2:0 (0:0)
Peterson 48, Alan Fialho 72'
01.09. 13:00 Widzew II Łódź - Żyrardowianka Żyrardów
0:0
31.08. 17:00 Mechanik Radomsko - WKS Wieluń 0:0
31.08. 16:00 Warta Sieradz - GKS II Bełchatów 2:0 (2:0)
IV Liga
Południowa 5 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 13:00 Sparta Jazgarzew - Józefovia Józefów 0:0
31.08. 16:00 Drukarz Warszawa - Victoria Sulejówek 1:0 (0:0)
Michał Aleksandrowicz
31.08. 16:00 Mszczonowianka Mszczonów - Orzeł Wierzbica 5:1 (3:0)
Marcin Dębowski 28', 30',63', Piotr Nawrocki 38',58' - Adrian Ziętek 85'
31.08. 16:30 Ożarowianka Ożarów - Wilga Garwolin 0:0
31.08. 17:00 Oskar Przysucha - UKS Łady 0:0
31.08. 17:00 PKS Radość - Okęcie Warszawa 2:3 (0:1)
Dominik Dukalski 50'(rz.k.), 71' - Adrian Wiercioch 41', 87', 90'
01.09. 11:00 Znicz II Pruszków - Szydłowianka Szydłowiec 1:3 (0:1)
Mateusz Muszyński 62' - Daniel Grymuła 11', Tomasz Turczyk 55', George Teboh
90'
01.09. 11:00 Pogoń II Siedlce - Energia Kozienice 3:2 (1:1)
Bartosz Kaszubowski 20', Cezary Demianiuk 48', Adrian Dziubiński 74' - Daniel
Ciupiński 37', 48'
IV Liga
Północna 5 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 12:00 KS Łomianki - Wisła II Płock 1:0 (1:0)
Paweł Madej 20'
31.08. 16:00 Amator Maszewo - Narew Ostrołęka 0:1 (0:0)
Mateusz Pełtak 53'
31.08. 16:00 Wkra Żuromin - Bug Wyszków 1:5 (1:1)
Tomasz Kamiński 35' - Damian Gałązka 10', Łukasz Damętko 55', Jakub
Rejnuś 60', 75', Mateusz Maciak 70'
31.08. 16:30 Błękitni Raciąż - Polonia Warszawa 3:1 (1:1)
Mariusz Kopecki 4', 70', Mariusz Unierzyski 90' (rz.k.) - Edgar Ghazarian
30'
31.08. 17:00 Naprzód Skórzec - Bzura Chodaków 2:1 (1:1)
Tomasz Wereda 32', Maciej Strupiechowski 51' - Dariusz Jackiewicz 21'
31.08. 17:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 5:4 (2:1)
Damian Matusiak 2, Patryk Tosik 2, Adam Sosnowski - Paweł Olszewski,
Krzysztof Butryn, Jarosław Pełkowski
01.09. 12:00 Korona Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 1:1 (0:1)
Michał Nosek 66' (rz.k.) - Marek Kaliszewski 45' (rz.k.)
01.09. 17:00 Mławianka Mława - Mazur Gostynin 3:0 (2:0)
Artur Gawęda 33', Marcin Tomczak 37', Szymon Masiak 76'
01.09. 17:00 Czarni Węgrów - Błękitni Gąbin 1:2 (0:0)
Marcin Gryglas 57' - Krzysztof Różycki 74', Patryk Chmielewski 77'
______________________________________________________________
Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki Serwisowi Błękitnych Gąbin.
Liga Okręgowa Warszawa gr.
1
6 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 11:00 Olimpia Warszawa - Dąb Wieliszew 5:3 (2:1)
Rafał Popis 31', 53', Damian Wojciechowski 37', Adrian Cuch 57', Jakub
Krysiński 75' -
31.08. 11:00 Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka 2:1 (0:1)
- Adrian Rowicki 22'
31.08. 14:00 Grom Lipowo - Legionovia II Legionowo 3:7 (1:4)
Rafał Chmielewski, Artur Szleżanowski, Krzysztof Białkowski -
31.08. 14:00 Dolcan II Ząbki - Marcovia 2000 Marki 2:2 (0:1)
- Tomasz Bylak 2
31.08. 16:30 Bóbr Tłuszcz - Ryś Laski 5:0 (1:0)
Adam Matejak 3, Kamil Rakowski, Oskar Bajkowski
31.08. 17:00 AON Rembertów - Legion Warszawa 0:0
31.08. 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Hutnik Warszawa 0:2 (0:1)
Marek Uciński 5', Marcin Konopka 56'
01.09. 11:00 WKS Rząśnik - Sokół Serock 2:3 (0:2)
- Patryk Więch, Adam Zych, Sylwester Szambelan
Liga Okręgowa Warszawa gr.
2
6 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 10:00 GLKS Nadarzyn - Ursus II Warszawa 0:3 (0:1)
31.08. 11:00 Przyszłość Włochy - Jedność Żabieniec 5:0
31.08. 14:30 Kosa Konstancin - KS Teresin 4:3 (1:1)
Mariusz Kapsa x2, Artur Korczak, Łukasz Zygański - Kamil Wróbel 21', 80', Jakub Antczak 56' (rz.k.)
31.08. 16:00 Laura Chylice - Sarmata Warszawa 2:0 (1:0)
Rafał Michalski, Piotr Madetko
31.08. 17:00 KS Konstancin - KS Raszyn 6:2 (4:2)
Krzysztof Bogacki 2, Piotr Barcikowski, Mikołaj Rybaczuk, Adrian Szewczyk,
Tomasz Doliński -
31.08. 17:00 Świt Warszawa - LKS Chlebnia 4:3 (1:1)
Norbert Kalbarczyk, Sebastian Martyński (rz.k.), Jarosław Olszewski, Rafał
Dębski -
31.08. 17:00 Błonianka Błonie - Perła Złotokłos 0:3 (0:2)
Piotr Kacperski, Łukasz Kania, Mariusz Lisiecki
01.09. 17:00 Piast Piastów - Korona Góra Kalwaria 0:2
Liga Okręgowa Płock
2 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 17:00 Zryw Bielsk - Orzeł Goleszyn 1:3 (1:2)
- Damian Mórawski 2, Piotr Wachaczyk
31.08. 17:00 ULKS Ciółkowo - Skrwa Łukomie 3:0 (2:0)
Tomasz Racki, Hubert Rutecki, Bartosz Sarnecki
31.08. 17:00 Świt Staroźreby - Unia Iłów 0:1 (0:0)
Tomasz Grzywacz 63'
01.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Start Proboszczewice 1:0 (1:0)
Paweł Domański 35'
01.09. 13:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów 0:4 (0:2)
01.09. 17:00 Skra Drobin - Kasztelan Sierpc 2:0 (0:0)
Jakub Witkowski, Bartłomiej Mielczarski
01.09. 17:00 Unia Czermno - Huragan Bodzanów 3:4 (1:3)
Łukasz Woźniak 31', Kamil Jóźwik 71', Kamil Sieciński 85' - Norbert
Skrzyński 17', Konrad Lipski 20', 22', 52' (rz.k.)
Klasa A Płock
1 kolejka 31 sierpnia - 1 września 2013
31.08. 14:00 Iskra Kozłowo - Wicher Cieszewo 1:9 (0:2)
Marcin Kwiatkowski - Jakub Jeziak 4, Krzysztof Grodkiewicz, Mateusz Łaciński,
Mateusz Sadowski, Kamil Lipiński, Patryk Mataliński
01.09. 11:00 Zorza Szczawin - Czarni Rempin 6:0 (2:0)
01.09. 15:00 Kormoran Łąck - Kasztelan Białe Błoto 1:5 (1:3)
Eryk Józwiak - Sebastian Sławiński 3, Patryk Ulicki, Radosław Kaniecki
01.09. 15:00 Błyskawica Lucień - Wisła Sobowo 2:2 (1:1)
Konrad Kosiński, Jarosław Durka -
01.09. 15:00 Stegny Wyszogród - Sparta Mochowo 3:2 (2:0)
Maciej Bratkowski 2, Łukasz Majewski -
05.09. 17:00 Pogoń Słupia - Lwówianka Lwówek _ : _
Klasa b Płock
1 kolejka 1 września 2013
01.09. 11:00 Orkan Lelice - Mazowia Słubice 3:1 (3:0)
Arkadiusz Przugucki, Daniel Bartnikowski, Patryk Boguszewski - Piotr Białas
01.09. 11:00 Delta Miszewko - Amator II Maszewo 5:2 (0:2)
- Michał Bachanek 2
01.09. 11:00 GKS Góra - Siedemdziesiątka 5:1 (2:0)
01.09. 11:00 FK Rybno - Relax Miszewo 4:0 (2:0)
Łukasz Kiełbasiński 38', 42', Ernest Dzięcioł 71', Mariusz Wasilewski 78'
(rz.k.)
01.09. 11:00 Olimpia Gozdowo - Bzura II Chodaków 4:0 (3:0)
Kamil Smoliński 2, Arkadiusz Białaszewski, Krystian Siemiątkowski
foto:
|