|
I Liga
4 kolejka 17-21 sierpnia 2013
17.08. 19:30
Energetyk ROW
Rybnik - Wisła Płock 2:2 (2:2)
Idrissa
Cisse 11', samobójczy 45' - Marcin Krzywicki 12', 33'
18.08. 17:00 Kolejarz Stróże - Stomil Olsztyn
1:0 (0:0)
Pozostałe mecze rozegrane zostaną 21 sierpnia, ze względu na udział
zespołów w rozgrywkach Pucharu Polski.
II Liga
4 kolejka 16-21 sierpnia 2013
16.08. 19:30
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 0:1 (0:1)
Sebastian Janusiński 12'
17.08. 17:00 Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 5:3 (3:3)
Jakub Cieciura 7', 45' (rz.k.), Daniel
Ciach 42', Mateusz Radecki 49', Leandro 58' - Krystian Wójcik 12', Adam Czerkas
30' (rz.k.), Daniel Dybiec 45'
18.08. 17:00
Świt Nowy Dwór - Concordia Elbląg 0:1 (0:0)
Łukasz Nadolny 85'
17.08. 17:00 Motor Lublin - Wigry Suwałki 1:3 (1:0)
17.08. 17:00 Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 2:1 (1:0)
17.08. 17:00 Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0
18.08. 11:15 Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów 1:2 (0:0)
Pozostałe mecze rozegrane zostaną 21 sierpnia, ze względu na udział
zespołów w rozgrywkach Pucharu Polski.
III Liga
3 kolejka 17-18 sierpnia 2013
17.08. 14:00 Start Otwock - Broń
Radom 1:2 (1:1)
Łukasz Choiński 3' - Mariusz Marczak 21', Jakub Chrzanowski 72'
17.08. 14:00 Huragan Wołomin - Pogoń Grodzisk 0:1 (0:0)
Konrad Perzyna 54'
17.08. 17:00 Warta Sieradz - Mazur Karczew 2:1 (1:0)
Przemysław Różycki 38', Kamil Woźniak 73' - Radosław Filipczak 85'
17.08. 17:00 Pilica Białobrzegi - GKS II Bełchatów 7:2 (3:2)
Marcin Rawski 16', Tomasz Ćwil 26', Marek Gołębiewski 32', Daniel
Barzyński 47', Kamil Matulka 55', 78', 90' - Filip Rośniak 39', Paweł Zięba 42'
17.08. 17:00 Sokół Aleksandrów - Żyrardowianka Żyrardów 4:0 (3:0)
Damian Antosik 3', Damian Kaczmarek 13', Mikołaj Zwoliński 17', Łukasz
Chojecki 60'
17.08. 17:00 WKS Wieluń - Omega Kleszczów 2:1 (1:0)
samobójczy 1' , Dawid Przezak 55' - Krzysztof Kowalski 90' (rz.k.)
17.08. 17:00 Lechia Tomaszów - GKP Targówek 3:1 (0:0)
Klaudiusz Król 51', Kamil Szymczak 62', Grzegorz Piechna 75' - Marcin
Stańczyk 87'
17.08. 17:00 MKS Kutno - Widzew II Łódź 5:1 (1:0)
Piotr Michalski 10', Daniel Mitura 54', 72', Sylwester Płacheta 70',
85' - Bartosz Narożnik 90'
18.08. 12:00 Legia II Warszawa - Zawisza Rzgów 2:2 (2:0)
Robert Bartczak 21', Norbert Misiak 34' - Witold Grzywiński 64', Dawid
Strzelczyk 90'
Mechanik Radomsko - Ursus Warszawa _ : _
Przełożony ze względu na udział Ursusa w rozgrywkach Pucharu Polski.
IV Liga
Południowa 3 kolejka 17-18 sierpnia 2013
17.08. 15:00 UKS Łady - Mazowsze
Grójec 0:3 (0:1)
Marcin Wiatrak 7′, Daniel Złoch 62′ (rz.k.), Igor Mińkowski 75′
17.08. 16:00 Drukarz Warszawa - Józefovia Józefów 2:0 (0:0)
Damian Jakubczak 54', Michał Aleksandrowicz 78'
17.08. 16:00 Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 3:1
Marcin Dębowski 2, Tomasz Łopata - Karol Grudniewski
17.08. 17:00 Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 1:1 (0:0)
Bartłomiej Książek 85' - Łukasz Puciłowski 63'
17.08. 17:00 PKS Radość - Victoria Sulejówek 0:0
17.08. 17:00 Ożarowianka Ożarów - Energia Kozienice 3:2 (1:1)
17.08. 17:00 Sparta Jazgarzew - Szydłowianka Szydłowiec 1:2 (0:2)
Emil Wrażeń 54′ (rz.k.) - Kamil Czarnecki 20′ (rz.k.), 32′
18.08. 11:00 Pogoń II Siedlce - Orzeł Wierzbica 4:2 (1:2)
Bartosz Kaszubowski, Tomasz Grochowski, Hubert Tomalski, Piotr
Krawczyk -
IV Liga
Północna 3 kolejka 17-18 sierpnia 2013
17.08. 12:00 Korona Ostrołęka -
Mazur Gostynin 2:1 (0:1)
Michał Nosek 69', Piotr Kamionowski 75' - Damian Surmak 5'
17.08. 15:00 Bug Wyszków - Wisła II Płock 3:2 (0:2)
Piotr Augustyniak 50', Łukasz Szala 58', Damian Gałązka 65' - Eryk
Padzik 15', Michał Sadowski 30'
17.08. 15:00 KS Łomianki - Polonia Warszawa _ : _
przerwany w 36 minucie przy stanie 0:2 z powodu wtargnięcia na boisko
kibiców
17.08. 16:00 Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 1:1 (1:1)
Arkadiusz Żaglewski 18' - Bartłomiej Dębicki 43' (rz.k.)
17.08. 17:00 Wkra Żuromin - Bzura Chodaków 1:0 (1:0)
Rafał Kruk 21'
17.08. 17:00 Błękitni Raciąż - MKS Przasnysz 2:0 (1:0)
Mariusz Kopecki 13', 85'
17.08. 17:00 MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Maz. 3:1 (2:0)
Paweł Mazurkiewicz 2', Adam Sosnowski 16', Kamil Olszewski 68' -
Robert Wilczewski 64'
17.08. 17:00 Naprzód Skórzec - Narew Ostrołęka 3:2 (2:1)
Tomasz Wereda 4', 49', Dorian Zając 6' - Jakub Zalewski 21', 80'
18.08. 17:00 Czarni Węgrów - Mławianka Mława 0:2 (0:1)
Piotr Falencki 37', Marcin Tomczak 55' (rz.k.)
______________________________________________________________
Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki Serwisowi Błękitnych Gąbin.
Liga Okręgowa Warszawa gr.
1
3 kolejka 17-18 sierpnia 2013
17.08. 11:00 Hutnik Warszawa - AON
Rembertów 6:0 (0:0)
Paweł Tarnowski 50', Piotr Leśniewicz 69', Karol Cimochowski 76',
Marek Uciński 81', 87', Damian Pracki 84'.
17.08. 11:00 Dąb Wieliszew - Mazur Radzymin 3:3 (1:2)
Łukasz Wieraszko 18', 68', Dariusz Kielak 53' - Ernest Rembelski
17', Krzysztof Koza 42', Bartłomiej Balcer 80'
17.08. 14:00 Sokół Serock - Dolcan II Ząbki 2:2 (1:0)
Adam Zych 7', Dominik Pakieła 90' +3 -
17.08. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Marcovia 2000 Marki 1:1 (1:0)
Robert Wygryz 51' - Tomasz Bylak 40'
17.08. 17:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Olimpia Warszawa 4:4 (1:4)
Piotr Mucha 28', samobójczy 44', Mariusz Jesiotr 55', 73' -
18.08. 11:00 Legionovia II Legionowo - Ryś Laski 1:0 (1:0)
Rafał Maciejewski 35'
18.08. 17:30 Legion Warszawa - Grom Lipowo 3:0 (0:0)
Piotr Żegliński 83', Piotr Kawka 86', Paweł Lewandowski 90' +3
Liga Okręgowa Warszawa gr.
2
3 kolejka 17-19 sierpnia 2013
17.08. 11:00 Milan Milanówek - KS
Teresin 2:2 (1:1)
Piotr Michaeli x2 - Jakub Antczak 31', 56' (rz.k.)
17.08. 11:00 KS Raszyn - Sarmata Warszawa 13:0 (6:0)
Marcin Korkuć 14', 31', 49', Michał Pulkowski 37', 59', 74',
Kamil Sieliński 12', 24', Marcin Przygoda 75', 81', Piotr Wrzeszcz 20', Maciej
Galczewski 55', Piotr Bieniek 64'
17.08. 15:00 Perła Złotokłos - GLKS Nadarzyn 1:2 (1:1)
- Filip Bączkowski, Sebastian Milewski
17.08. 17:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 1:3 (1:1)
Patryk Wasilewski -
17.08. 17:30 Korona Góra Kalwaria - Świt Warszawa 0:0
18.08. 17:30 LKS Chlebnia - KS Konstancin 1:3 (0:0)
Mateusz Kanabus, Przemysław Łaski, Patryk Kościanek
18.08. 17:30 Jedność Żabieniec - Kosa Konstancin 0:2
19.08. 17:30 Ursus II Warszawa - Laura Chylice _ : _
foto:
|